Evliliğimi Yüretemiyorum

canım yaşadıklarına üzüldüm her evlilikte böyle şeyler oluyor nedense herkezin evliliğine kayınvaldeler sorun cıkartıyor bir çok evliliklerin bitmesinin büyük bir sebebi de kayınvaldelerdir ama sen buna sakın müsade etme eşinle güzel şekilde konuşmalısın biraz eşindende kaynaklanıyor annesini susturmasını evliliğine karışmaması gerektiğini söylemeli işte bunu her erkek beceremez canım ayrı bir yere taşına bilirsen taşınmalısın şunu söyleyim ne kadar uzak olursan ol yinede yapmak istedikten sonra yine bulur sizi canım önce eeşinle konuş bu konuyu ama asla eşine onlar hakkında ters birşey söyleme onlar zaten eşini bunaltıyorlardır bide sen bunaltma orda değil evinde huzur bulduğunu hissettir ona inşallah zamanla herşey daha iyi olur canım ömür boyu mutluluklar.

güselim işin çok zor gerçekten.
sızın gıbı bır bınada oturan yengem var ne oğluna nede gelinine rahat vermedi.
aksam olunca kocaan gelıcek ayşe ne yemek yapcan dıye dalga geçerdii laf sokardı..oğlu ayrı eve cıkmaya kalktı ızın vermedı hastalık numarası yaptı.
en sonunda 6 aylık gelını oğluna tekme tokat dayak attırarark kaçırdı.
simdi 2. gelını aldı onada rahat vermedi baştan . suan bi torunu var onunla vakıt gecırıyoo gelınımzde calısıyoo suan pek bi sorunları yok gibi.sana tavsıyem kocanla aranı iyi tut.ve durumunuz varsa ayrı bı eve cıkmanız sızı rahatlatacaktır.

canım böyle durumlar malesef oluyor eşin seni seviyor ve sayıyorsa neden annesi seni bu kadar üzüyor .kaynanan zamanla seni sevcek sevmesede kabulenecek onun için evliliğine dört elle sarıl eşinle olan ilişkini dahada kuvvetlendir
annesini ona fazla eleştirme çünkü annelerden erkekler fazla vaz geçemez kimse vazgeçemez ama sen bunu bil politik davran

canım arkadaşım inan ki bunları yaşayan tek sen değilsin şu kulübün adı değişir boşanan kadınlar kulübü olurdu bu gibi olaylarda hemen yürütemeyeceğim deseydik (biraz abartmış olabilirim tabi) sen üzme kendini.... benim taktiğim ona birşey söylememek haber verdikçe kuruyor olaylar üzerine...ama haber vermezsen bir süre sonra merakından hiç olmazsa kibar davranacaktır yani bende işe yaradı ama bu laf sokmalar bitmez ..bazı kaynanalarda huydur sende benim gibi şanssızlardansın

canım benim yapman gereken ilk önceki şey azıcık aşım ağrısız başım deyip mümkünse ayrı bie eve geçmektir.Çünkü ister çocuk olsun isterse 10 sene geçsin aynı binada olmuyor.Çocuk oluncada onunla alakalı problemler doğacak
hatta o daha yıpratıyor. Onu yedirme , bunu giydirme , niye hastalandı ,düştü senmi dikkat etmedin,sesini çıkarma çocuktur . Emin ol deliriyor insan.
Hııı yapmaman gereken tek şey mutluluğunu bu sebepten ötürü sarsma.Öyle ben hiç birşeye ses çıkarmıyorum da doğru değil bence sen hoşlanmadığını, alındığını ,kırıldığını belli etmen lazım sonuçta sende , tahammül sınırları olan bir insansın.Allah yardımcın olsun canım.

aman evlerden uzak öle kaynana bence sende orda oturmaya devam etmek yerine beşke bi eve çık uzaktaki nasıl tatlı oluyo gör

Ben anlamiyorumki nasil insan bunlar.Yav evladinin yuvasini yikmak bir anne icin ne gibi bir zevk verici bir durum olabilirki.Oglunun iyiligini dusunen anne aman onlar mutlu olsunlarda ben kapidada kalsam onemli degil der bunlar nasil anne evlatlarinin yuvasini yikiyorlar.Hayret valla...

Canim Benim, çoğumuz Kayinvalidemizden çekiyoruz.sakin Ama Sakin Pesetme Kayinvalidenin Amacida Senin Gitmeni Istemesidir.evliliklerde Sorun Karikoca Dişinda Ise Halledilmeyecek Değildir Ozaman.o Ortamdan Yani Kayinvalidenden Uzaklaşman Gerekiyor.ama Birden Olacak şey Değil Bu Zaman Ve Sabir Ister.öncelikle Kocani Evde Tutmaya çaliş Yani Kayinvalidene Gitmesini Engelle.aranizda Geçeni Bilemeyiz Tabii Ama Bütün Kadinliğini Kullanarak Kocani Evde Tut Ve Sonrada Ordan Uzaklaş.allah Yardimcin Olsun.ama Sakin Pesetme.vazgeçipte Kayinvalideni Mutlu Etme.vazgeçmeyip Kendini Eşini Vede Geleceğini Mutlu Kil.

esinin sana karsi tutumu önemli eger herzaman yanindaysa onu birakmak olur mu böyle...insanlar zamanla düzelir sabret yuva yikmak zor

cok fazla yordu 2 yıl beni ama eşim için eşime saygım sevgim sonsuz onun için susmayı tercih ediyorum onun ailesi, ama beni kırmaktan vazgeçmediler akşam istifrar ediyorum sinirden kalkıp bana kardeşi diyorki çey içicektik keyif yapıcaktık sen hasta oldun yaaa ben mi yanlış düşünüyorum hasta olmak istermi insan beni değil keyfini düşünüyor

neden kocan dan ayrılıp kaynananı sevindireceksin ki inan bana ben de çok kötü günler yaşadım kaynanam sayesinde ama asla evimi bırakıp gitmedim. eğer kocanı seviyorsan aranız da bir problem yoksa sakın yuvanı bırakıp gitme. konuşmazsın kaynananla olur biter. gitsin oğlu görsün annesini sende kır dizini otur evinde. mutsuzluğu sen değil, koca burnunu heryere sokan herşeyin en iyisini bilen kaynanalar hak ediyor. allah yardımcın olsun...

canım yaa ne kadar üzülüyorsun.Allah yardımıcın olsun ama eşinde biraz seni anlasa.O benim eşime böyle davranamazsınız dese inan belki bir iki küserler ama sonra kendi hadlerini bilirler.Bence pasif olmayıda bırak
bana kaynım öyle dese ben kibar bir şekilde ama kesin konuşur onu bu dediğine pişman ederdim.İster küssün ister kızsın hiçbişey senin sıhatinden daha önemli değil unutma.İyice piskolojin bozulmuş canım.

sakın boşanmayı düşünme benimde başımdan geçti ve dahalen benimle konuşmuyor eşim gidiyor cocuklarla birlikte arada eşim bana hak veriyor ama atılmaz ne olsada annesi bende seslenmiyorum askalsın ayrılıyorduk severek ayrılmak cok zor olur sen eşine sıkı sıkı sarıl birbirinizle konuşun dertleşin sana hakveriyorsa boşver başka şeyleri siz mutlu olun inşallah en kısa zamanda taşınırsınız yada inşallah sizin üzerinizden elini ayağını çeker

X