Evliliğim, eşim ve kızı lütfen yardım edin

ya işte tercih edildik zannediyorlar.
çocuğunu istemem diyorlar adam tamam diyor o kadar akılları kesmiyor ulan kendinden olanı yok sayan beni ne yapar.

Yani çıkarcı derken birşey isterse arar lazım olursam birşey sorar yada ister ama onun dışında beni asla sevmiyor hal böyle oluncada sevilmediğinizi bile bile insanın içinden gelmiyor açıkçası
en son bize küfretmiştin dilek mi ceren mi ne diyelim sana. naş turizm hadi

o çocuk senin bu dünyadaki sınavın helal olsun kıza. alnından öpüyorıum onun

Çocuk istemiyorsan çocuklu bir adamla evlenmetecektin. 11 yaşında çocuğa sinsi ve çıkarcı demenizden belli sizin iyi kalpliliğiniz?

Siz nasıl doguracaksiniz kizı zaten aranizda 16 yaş var. Baya kardes olabilirsiniz o yas araliğına gore. Eve almayin bence alirsanız anlasamazsiniz siz. Anlasacak olsanız gelse gizel olur. Sinsibalan da demeyin cocuğa ayrıca .cocuk işte kiskanmıştır babasını

Bilmiyorum o iki ebeveyn arasında ama görüşmemelerinin benle ilgisi yok kavgalı ayrılmışlar o nedenle iletişim yok banada garip gelmişti ben durumu anlatıyorum
yaaa siteye yeni üye olup bu kadar hakim olmak ta ne bileyim birde yeni açmış ilk kez site özürlü bir ben miyim yorum cevaplamayı bile 2 ayda çözdüm

Ay dilek böyle naif üslupla yazınca tanınmayacağını mı sandın bi de bazı detayları değiştirmiş hiç anlamadık zaten

Konu çok tanidik geldi.siz dilek isimli üyemisiniz?çocuk bu kadar sıkıntıysa boşanın ne olur. Hem size yazık hem cocuga hem eşinize. Belli siz sevmeyeceksiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…