Evliliğim, eşim ve kızı lütfen yardım edin

Okuyunca aha diğer üyeyle aynı şeyleri yazmış akıllı kk kadınları durumu çözmüş.şimdi dilek ceren önceki konunda baya saydırdım sana.bi daha yazmaya üşeniyorum.ama yazdıklarımın arkasındayım.

Kızım 10 yaşında ve sinsi çıkarcı dediğiniz an beynimden vuruldum çocuk daha ne anlama geldiğini bilmez o kelimelerin kişi kendinden bilir işi derler.
Çocuğun sizle yaşaması çok saglikli olmayacak bu kesin.Ama vicdan yapıyorum demişsiniz kusura bakmayın 11 yaşındaki çocuğa sinsi diyen birinin vicdanini sorgularim ben!

Konudan bağımsız yazıyorum. Küçükken kardeşlerim, kuzenlerim vs sinsilik yapardı. Gülerek anlatırız birbirimize. 3,5 yaşında sinsilik yapıldığını hatırlıyorum ki siz 10 yaşında yapılmayacağını iddia ediyorsunuz.

Ailen çok güzel konuşmuş sana mu kaldı derken de

Seni çocuklu adama veririken düşünememiş mi ?

Arada o adamın çocuğunun da yeri gelip senle kalabileceğini , babasıyla da yaşayabileceğini

Sen bakamazsın , sevemezsin de zaten
Ama evlenirken bilmiyor muydun?
Bu çocuk sürpriz yumurtadan çıkmadı nihayetinde varlığını bile bile bile bilendiysen yeri gelecek onla olacaksın da

Ayrıca genç 27 yasında kadınsın
Memlekette adam mı bitti de çocukluyla evlendin ?

Ayni konuyu daha önceden yazmistiniz ya
Ama şimdi biraz yumusatmissiniz ben kızı istemiyorum demememissiniz

Ya çocuğa evini açıp üstüne düştüğü kadar sorumluluk al ya da boşan yani..
Çocuklu bir adamla evlenirken bunu düşünmedin mi?
Kocamla başbaşa olayım ve çocuk hayatımızdan tamamen çıksın istiyorsun oldu gülüm. :)
Hangi dünya orası?

O konunun buralara geldiğini bilmiyordum. İlgilenmiyordum artık konuyla çünkü. O konuya dönüp okusam mı napsam? Ekşın olmuş resmen

O kız seni hiç bir zaman sevmicek sen de onu hiç bir zaman sevmiceksin. Eşinin çocuğu olduğunu biliyodun evlenmeden önce o yüzden hiç dert yanma buralarda.

Bence aynı komuyu açmaya devam edin, her seferinde konuyu yumuşatmaya çalışıtken kalbinize merhamet iniverebilir

Kaçtır aynı aptal konu, konu sahibesi gerçekten problemli bir insan Çocuğu Allah tez zamanda bu manyağın elinden bir şekilde kurtarır inşallah
O kadar takıntılı ki aynı evde yaşasa çocuğa bir şey yapar diye korkuyorum

Tek soru neden ?

Neden çocuklu adamla evlendin?

O çocuğun yeri anası ve babasının yanıdır

Halasına kadar mecbur eden ana babaya yazıklar olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…