Evliliğim, eşim ve kızı lütfen yardım edin

dilek olduğu onaylandı mı onaylanmadı mı bilmiyorum.ama içimizden kocaman bir ses oooooo diyor.
Bence de o
Şimdi kendini sevimli göstermeye çalışmış yeni uydurduğu konusunda..Eşine kıyamıyormuş şimdi Hani eşi tavrını biliyordu kızını istemediğini biliyordu öyle kabul etmişti anlaşma yapmışlardı.Evi terk edecek olsa kocası ağlıyordu arkasından yalvarıyordu
Hayal dünyası çok geniş konu sahibinin

ama kız değişmiyor.o hep ortalık karıştıran kötü kalpli dağınık sinsi.kızla kafayı bozmuş valla.

Yenilen pehlivan güreşe doymuyormuş hakikaten ne umarak aynı konuyu farklı isimle açıyorsunuz acaba? Başımızdan aşağı mucizevi bir toz filan yağacak da büyülenip bir anda sizi desteklemeye mi başlayacağız sanıyorsunuz?
İsterseniz daha bin tane konu açın hepsinden aynı sonuç çıkacak: Kötü kalpsiniz ve haksızsınız. Nokta!

haklısın desek de yalandan tamamen kurtulsak kendisinden olmaz mı?

yok yav benzemiyor.bizzat nikime benzeteni görmüşlüğüm var.ama bu cerenn36. 36 ya yaşı ya da yaşadığı il olmalı.
Konuyu okumaya başlayınca senin olduğunu sandım sonra konuya daldık à nicke baktım sen değilmişsin

36 yaşında olamaz bu ya, 94luydu yanlış hatırlamıyorsam
36 yaşındaki bir insan 13 yaşındaki çocuğa bukadar nefret dolu olamaz yani nebilim cahillik desen diz boyu

benim olduğumu mu sandın yok artıkk.niklerimiz bile benzemiyor.ayrıca 11 yaşlarında üvey çocuğum yok kendi çocuğum var.kızımın abisi var o 20 sini geçti.hiçbir şey uyuyor mu?

haklısın desek de yalandan tamamen kurtulsak kendisinden olmaz mı?
Bir daha kendisini ve sinir zıplatan konularını görmeyeceksek, bizi artık bi salacaksa hemen diyelim
Ama içindeki bu karşı konulmaz hırsla bir de gerçekten inanıp gaza gelir bu bana haklı dediler diye
Allah'ım ne olur o küçücük kızcağıza acısın yardımcısı olsun kalmış bunların eline

benim olduğumu mu sandın yok artıkk.niklerimiz bile benzemiyor.ayrıca 11 yaşlarında üvey çocuğum yok kendi çocuğum var.kızımın abisi var o 20 sini geçti.hiçbir şey uyuyor mu?

Yok öyle değil ifade edemedim.

Konuyu açtım nicki böyle c'li görünce senin olduğunu sanarak okudum.

Konuyla yakından uzaktan alakan olmadigini biliyorum ama göz yanıltması gibi bise oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…