Evli olanlar evliliginizden ne kadar memnunsunuz?

biz eşimle 6 yıl görüştük ve 7 yıldır evliyiz çok seviyorum onu platonik aşk a katılıyorum ben kendimden çok fazla ödün verdim çok şımarttım bebekler gibi inan gecelei bile sürekli o uyurken izliyorum yavaşça dokunuyorum nefesini soluyorum o kadar çok sevdim ama bazı hareketlerinden şüpelenmeye başldım ve takip ettim bi gün telefonunu karıştırdım ve yanında 1,5 yıldır çalışan kızla mesajlrını okudum yıkıldım.3 aydır kızla beraberlermiş duygusal anlamda sonunda itiraf ettirdim.öğreneli 1 hafta oldu ve hala çok kötü hissediyorum şimdi bana her dokunduğunda acaba onu özlüyomu onu dahamı çok seviyo demekten kendimi alamıyorum.ben yeni anladımki hayatını kimseye adamıcaksın önce kendin için yaşıcaksın ve sana saygı duymasını ona öğreticeksin.asla şunu şunu yapmaz demiceksin.ben bu hataya çok düştüm çok güvendim oda beni çok seviyor dedim ve ynıldımı anlamak çok acı verdi.işin kötüsü hala aşığım bu yüzen daha çok acı çekiyorıum.

Cok sukur Rabbime sevgi ve saygi cercevesinde suren bir evliligimiz var.Umarim hepte boyle devam eder.Bekar kizlarada tek tavsiyem hatayi once kendinizde sonra esinizde arayin.Hep karsi tarafi suclarsaniz hicbir zaman mutlu olamazsiniz.

çok memnunum iyki evlenmişim
evlilik saygı ve sevgi varsa 5 yıldızlı tatil gibi sevgi ve saygı yoksa o tatil hiç başlamıyor ve sona yaklaşılıyor
bence önemli olan cümle şuu bu insanla bir ömür boyu yaşayabilirmiyim olmalı kendine bu soruyu sor ve kararı öyle ver

Bende çok memnunum eşimden dolayısıyla evliliğimden her gün bir adama aşık olunur mu ben oluyorum işte çok seviyorum balım o benimm yerimseniben
ne yapmalı dersen
önce sev, sev, sev çok sev beni sever mi diye beklemeden ötesini düşünmeden sev;
say sonra kişiliğini, özünü, ailesini, arkadaşlarını, hobilerini yani onun sevdiği ve değer verdiği herşeyi,
asla eleştirme, küçümseme, hor görme, takdir et, destek ol, herşeyi konuş, paylaş onunla,
şevkatle sarıl, içten ol ona karşı samimi ol, hiçbir şeyi saklama.
mert ol yani asla laga luga yapma, bilsin onun için dünyayı ateşe verebileceğini ama asla ona eğilmeyeceğini, sadece ve sadece aşka boyun eğebileceğini.:1hug:

arkadslar araniza yeni katildim ben esimle görücü usulüyle evlendim.5 senelik evliyim 2 yasindada oglum var. allaha sükür cok mutluyum belki asik oldugum biriyle bu kadar mutlu olamazdim kacacigimi cok seviyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…