Evli erkek ile evli kadının dertleşmesi sizce aldatmaya girer mi?

Cevap veriyorum evet aldatmadır ve yine cevap veriyorum hayır karışma birak sonra iftira atıyor bize derler sen kötü olursun

Ben aldatılan arkadaşımı uyardım. Çünkü gözümle görmüştüm kocasını başka kadınlarla apartlara giderken,yazışırken vs. Gözünüzle görüp emin olmadan kimseye bir şey denmemeli. Ben komşumla arabaya binebilirim,görüşebilirim. Bu onunla yattığımı göstermez

O evli adam akrabam vs değilse evet aldatmaya girer. Ama siz söylemeyin direkt. Fake adresle adama yazın.

Bir de bu tarz kadınlar bu kadar mı kör? Bu kadar mı bilinçsiz. İstisnalar hariç, erkekler tuhaf varlıklar. Eşimle sorunum olacak ve alakasız bir erkek gelip, yardım etmek isteyecek ve ben de bunu yiyeceğim. Aksine direkt üstünü çizerim ne alaka yani?

Bu kadar alık olmasın ya hu!

Bunlar aptal mı ki bir şeyler yaşıyorlarsa tüm konukomşu apartmanın göreceği yerde ortalıkta konuşuyorlar, oturuyorlar? Eğer yapıyorlarsa da kılıflarını hazırlamışlardır "filan konu hakkında konuşacaktık parka oturduk" diye. Tüm konu komşu apartman siz dahil herkes biliyor, konuşuyor da bir bunların aynı apartmandaki eşleri mi her şeye bi haber?
Bir de anneniz babanız ya da çok yakınınız değilse sizi ilgilendirmez diye düşünüyorum.

Eşlerinin haberi yoksa durum fena

Bazı komşular var ayaklı gazete gibi hep camda millet nereye gidiyor kim evden kaçta çıkıyor var böyleleri ben inanırım

Bir kez alakasız biriyle aynı anda telefonları elimize alıp farklı farklı insanlarla mesajlaştığımızda birbirimizle mesajlaştığımız dedikodusu yayılmıştı bu tiplerden o kadar çok var ki her hareketten anlam çıkaran, birilerinin arkasından dedikodu yapan. İşleri güçleri yok konu komşu izliyorlar.

Sizi niye ilgilendiriyor anlamadım. Yakın akraba ya da yakın arkadaş harici uyarmayı doğru bulmuyorum. Ayrıca dedikodu olmadığı ne malum.

Çok masumsa eşinide alır yanına,Cafe de dinliyorsa ailecek bu dertleri dinlesin ozaman.
Ama Adam dertleşelim demiş eşinin yanında nasıl kendi derdini anlatacak ki?
Yok anlatamaz gözü yemez.

Şu kesin Adam başka kadına bunu yapar ama kendi eşine yapılsa boynuzlanıyorum demeye başlar

Siz olaya nasıl bu kadar vakifsiniz.Kendi adıma ben ahlak bekçisi olmadığım için yanlış anlaşılmasın ben karışmam.Yani adamın eşi duysun ise amaç o adam bu kadın olmaz başka kadınla dertlesir o kadında aynı şekilde.Birde Allah zaten gizliyi açık eder ben işine karismam.Birde belki bazı şeylerin Hayri şer den geçer Yani bazen birşeylerin bitmesi insanlar için hayırlıdır vesilede bu olabilir.Yani ben karışmam herşey yolunu iyi yada kötü kendi bulu.Sebep olmam

Sizde dikkat edin cehennemin taşları iyi niyet ile döşeli demişler her ne kadar benim niyetim iyi duyulsun kimse aldanmasin maksadinda bile olsanız kaderi kizdirabilirsiniz naçizane bu konuların sonuçları içinde adınızın geçmesi bile her iki dünyada basiniza iş açabilir örneği çok .

Devir kötü kendimi belli etmezdim. Ama buraya yazdığım gibi yazı yazar kapısına bırakırdım . Gerisi onlara kalmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…