evli baynlar lütfen yardımcı olun kızlık zarı

slm arkadaşlar evlenelı 1 hafta oldu kendımı kotu yanlız ve pişman hissediyorum benım sorunuma yardımcı olun lütfen ne yapacağımı şaşırdım kimseye anlatamıyorum evlendik gece on sevısme oldu kusura bakmayın acık yazıyorum sonra ben korkudan ağlamaya başladım çok korkuyordum esım deneyelım falan dedı aglayarak falan denedık bıraz cok kasıldıgım ıcın az bı gırdı gerısı gırmedı bende yeter sadece 1 gunluk mu evlıyız dedım ertesı gun rahat oturup kalkamadım ara verdık bır gun sonra balayına gıttık herdun bıraz denedık hergun bıraz daha gırıs oldu 2 gun once tam girdı ben ustteydim bırkac sanıyede hemen kalktım cok canım yandı cunku, sonra kan falan gelmedı sureklı soruyo nerde kan dıye ben cok kotu hıssettım kendımı ben kendımden emınım ama nasıl kanıtlıcam kustu benle 1 gun boyunca balayım rezıl oldu daha once zorla nısanlıyken surtunmeyle bırkac kez denemıstık sımdı pısmanım saskınım kımseye bısey dıyemıyorum nasıl ıspatlıcagımı bılemıyorum netten baktık son gun gırısten bırkac santım ıcerde dıyor ama kanama olmadı bugun doktora gıdecektım ama aıle cuzdanını goturdu daha kımlıgımde yenılenmedıgı ıcın gıdemıyorum nereye gırecegını bıle bılmiyordum o da cok bilgisiz bilmiyor dugunden once konusamadıkta netten araştırma fırsatımda olmadı o kadar kalabalık ve karmaşadan bu kan gelmez mi artık artık cinsel yaşam istemiyorum gururuma çok dokundu kac senedir beraberız güvenide yokmuş bana artık kus oldugu gece bana ağlama krızı geldı otelde agzıma gelenı soyledım yumusadı sarıldı falan affettirmeye calıstı kendını ama ben cok kırıldım. sabahta bugun doktora gıtmıcez mı dedım saçmalama dedi nette 7-10 gun ıcerısınde anlasılabılır yoksa anlasılmaz yazıyordu karışık oldu biraz kusura bakmayın ben ne yapmam lazım lutfen eleştırılerınızı sert yapmayın zaten cokmus durumdayım yorumlarınız benım ıcın cok onemlı sımdıden teşekkürler

Mrb cnm.. oncelikle esinin sana karsi tavrini cok ama cok yanls buldum ''ne o nerde kan" falan??? Erkek milleti iste odunlar odun....... neyse. En yakınimdan arkadasiminda senin gibi kan gelmedi ilk gece. Bide iliskiye girdikleri halde.esi sorgulamadı hic doktora gittiler.. kizlik zarı cok gerideymis.. doktor iliskide kizlik zarin bozulmaz ama hamilelige bi etkisi olmaz demis.. eside yanindayken... kizin 4 sene oldu sanirim kizlik zari duruyo. Sen canini sikma dicem ama biliyorum esinin tavrina canin sikkin., zamana birakin en iyisimi.. cokta esine tavir koyma malum yeni evlisiniz..Allah korusun yani.....

Canım benimde gelmedi kan.Hatta 3 yıllık evliyim ve bir çocuğum var ve hala niye gelmedi acaba diye zaman zaman düşünürüm. Benim eşim kesinlikle bana güvendiğini söyledi o yüzden bende doktora gitmedim ama keşke gitseydim. Geçen sene hamilelik yaşadım ve sık sık doktora gittim fakat sormaya çekindim.Sezeryanda olunca kızlık zarım hala duruyor olabilir. Uff niye gelmedi acaba?

bu kadar cahilini insan hususi aramaz bulamaz heralde. elastik kızlık zarını duymayan kalmış mı ya..
madem daha önce birlikte oldun birleşme aşamasında niye o kadar zorluk çektin o zaman birkaç gün uğraşmanız gerekti. hem cahil, hem mantık yürütmekten aciz, hem kalın kafa...

:KK66:) ne hos yaaa...Esinizde bi alemmis,ne güzel demis "gözün aydin" ayyy gülümsettin beni vallah...maalesefki böyle Erkekler az,toplumun gözüyle bakiyolar olan hep biz kadinlara oluyor,anlayisli erkek oldumu böyle olur iste...ne güzel sizin icerlediginizi anlamis güzel bi yanit vermis...insallah konusahibesinin esininde akli basina gelir,ama maalesef nekadar kiricida olsa doktora onunla gidip onu urandirmasi lazim yoksa hep ezilir,zaten bunu esi icin degil kendisi icin yapmasi gerekir...sonrada nasil yürütcene kendi karar vermeli böyle bi adamla devammi tamammi,ama maalesef güven sarsilmis bu adama daha nasil sicak yaklasilirki...düsüncesiz...

:)çok kafaya takmıtım,ilişki esnasında kan geldimi diye soruyodum:)o hiç dert etmesi sağolsun:)
evliliğin olmazsa olmazıdır ''güven'' bana göre. oraya gidip doktora bunu anlatmak hiç kolay değil.
düşüncesi bile ürkütücü!konu sahibesini Rabbim yardımcısı olsun...

30 yıl önce annemden de gelmemiş o kan babam sorun etmemiş erkek anlarmış dedi annem.yengemler sabah kapı beklerken babam parmadığını kesip kan damlatmış..görücü usulü evlendikleri halde anlamış adam bakire olduğunu o kadar sene evvel sorun yapmamış senin kocan zır cahilmiş ne diyim!!
biz evlenmeden önce anlatmıştı annem kanama olmazsa sıkıntı yapmayın anlatın kocalarınıza diye..bende de çok az oldu belki hemen kalkıp silmeseydim anlamıycaktık olduğunu

bizde yavaş yavaş yaptık gelmedi.zaten nette diyor yavaş yavaş açıldığı için olmayabilirmiş. ben eşime dedim önemli değil dedi ama bana şüpheli gibi geldi.aylarca sordum bakire olmasan bile önemli değil dedi.dar olduğundan zor girdiğinden anladın değilmi filan dedim sanırım beni rahatlatmak için evet dedi.doktora gittim o arada kan gelmediğini söyledim.duruyor demişti.
birde ben daha önce nişanlanmıştım nişanlıma sordum ya bakire değilsem filan diye onu denemek için. sonra taktı sen bakire değilsin diye ve ayrılmaya varan kavgalar ettik.utana utana özel doktora gittim ona ispatlayacağım diye doktor çokkanar çok etli dedi rapor istedim rapor vermiyoruz dedi.zaten sonra onunla ayrıldık iyikide ayrılmışım.

evliliğin ilk zamanında eşler birbirinin üzerinde baskı otorite kurmaya çalışırmış.ona birileri akıl vermiş olacak ki sana böyle davranıyor.zamanla düzelir önce bakirelik problemini çözün gerisi kolay.zamanında annemle babam yeni evli iken oturuyorlarmış babam gelmiş anneme tokat atmış.annem ne oluyor deyince elim alışsın demiş :)) erkekler saçma sapan işler yapabiliyor yeni evli iken takma kafana dua et.rabbim elbet doğru yolu gösterecektir ona. sen kırgınlığını biraz at sabırla sevgiyle yaklaş derim ben

onun aılesıde ıstemıyodu benımkıde dugunde neler olumsuzluklar gergınlıkler yasattılar dugunde de yok otarafla oynamadın bu tarafla oynamadın dıye zehir ettiler benım sehrımde olan dugunu kendı sehırlerınde bızım aıleyle ılgılenmedıler oynamadılar fazla artık ben koyverdım ıkıncı dugunde kım kımle oynamıs napmıs dıye demem o kı sanırım bunu doldurdular mı ne yaptılar dugunden berı bır havalarda uzerımde oterıte kurmaya calısıyor orda ses etmedım cunkı aılesı problemlı en ufak seylerden oglumuzu oynatıyosun manasına gelen laflar cakıyolar ama dun eve gelınce uyardım ıste balayının son gunude bunlar yaşandı eve geldık ıse basladı ben evde ole temızlık ıslerle ugrasıyorum ben kendımden 100 de yuz emınım korkup oğlen gırdık ılıskıye hep ve denıze gırdım 1 saat sonra ılk gunde bır gırıs olmadı 5 kere ılıskı oldu zaten 2 gun once tam gırıs oldu kan gelmeyınce olnlar oldu bugun kesın ıstıcek m ben ıstemıyorum cok sogudum bu sefer ben altta kalsam denesem mı dıyorum heralde ustte olunce ne bılım cok yavas oldugu ıcın olmadı mı hala umuyorum işte ne yapayım kafam manyak oldu kucuk degılım 25 yasındayım ama sankı mantığım devre dışı oldu ama kesin yarın doktora gitcem inş

canım ılk denemede kan gelmeyebılır bırdaha deneyın cok ozur dıleyerek yazıyorum senınde dedgın gıbı altta ol ve esınde butun gucunu versın acıyabılır ama katlanmıycak bır acı degıl bırkac denemeden sonra ken gelmezse esıne bırlıkte doktora gıtmeyı teklıf et ben kendımden emınım senın aklında bısey kalmasın dıye doktor muayenesını kabul edıyorum de yalnızda gıtme esın mutlaka gelsın hadı ıyı haberlerını beklıyoruz bıde bılmedıgım bır sehır demıssın param yok demıssın hangı sehırde oldugunu yazarsan en azından hastane tarıfı doktor adı felan verırız yasadıgın sehırden bır arkadas yardımcı olur muhakkak

yaşında küçük değil

bu adam böyle hödük madem çok önem veriyo kana niye nişanlıyken bişeyler yapıyosunuz

hadi onu geçtim niye birliktelikten sonra denize giriyosun
belki kanaman oldu farketmedin..

kendinize evliliğin ilk günlerini zehir ediyounuz
rapor almaya eşi olmadan gitme m.ö kalmış belli başka türlü şeyler kurar kafasında

rezalet ya, bu konuda küsmek falan.
10 senelik sevgilisine güvenmeyen bir adam!
benim de olmadı galiba. olduysa da bilmiyoruz hiç dikkat etmedik, yaşadık gitti. evlenmişsiniz birbirinizin olmuşsunuz hala adam neyin derdinde. 10 sene bu ya, 10 senelik sevgilisine bunun imasını bile nasıl yapar En Büyük KK

slm arkadaşlar evlenelı 1 hafta oldu kendımı kotu yanlız ve pişman hissediyorum benım sorunuma yardımcı olun lütfen ne yapacağımı şaşırdım kimseye anlatamıyorum evlendik gece on sevısme oldu kusura bakmayın acık yazıyorum sonra ben korkudan ağlamaya başladım çok korkuyordum esım deneyelım falan dedı aglayarak falan denedık bıraz cok kasıldıgım ıcın az bı gırdı gerısı gırmedı bende yeter sadece 1 gunluk mu evlıyız dedım ertesı gun rahat oturup kalkamadım ara verdık bır gun sonra balayına gıttık herdun bıraz denedık hergun bıraz daha gırıs oldu 2 gun once tam girdı ben ustteydim bırkac sanıyede hemen kalktım cok canım yandı cunku, sonra kan falan gelmedı sureklı soruyo nerde kan dıye ben cok kotu hıssettım kendımı ben kendımden emınım ama nasıl kanıtlıcam kustu benle 1 gun boyunca balayım rezıl oldu daha once zorla nısanlıyken surtunmeyle bırkac kez denemıstık sımdı pısmanım saskınım kımseye bısey dıyemıyorum nasıl ıspatlıcagımı bılemıyorum netten baktık son gun gırısten bırkac santım ıcerde dıyor ama kanama olmadı bugun doktora gıdecektım ama aıle cuzdanını goturdu daha kımlıgımde yenılenmedıgı ıcın gıdemıyorum nereye gırecegını bıle bılmiyordum o da cok bilgisiz bilmiyor dugunden once konusamadıkta netten araştırma fırsatımda olmadı o kadar kalabalık ve karmaşadan bu kan gelmez mi artık artık cinsel yaşam istemiyorum gururuma çok dokundu kac senedir beraberız güvenide yokmuş bana artık kus oldugu gece bana ağlama krızı geldı otelde agzıma gelenı soyledım yumusadı sarıldı falan affettirmeye calıstı kendını ama ben cok kırıldım. sabahta bugun doktora gıtmıcez mı dedım saçmalama dedi nette 7-10 gun ıcerısınde anlasılabılır yoksa anlasılmaz yazıyordu karışık oldu biraz kusura bakmayın ben ne yapmam lazım lutfen eleştırılerınızı sert yapmayın zaten cokmus durumdayım yorumlarınız benım ıcın cok onemlı sımdıden teşekkürler

Ya sert yazmayın demişsin bacım ama kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz.KAN derdinde adam? kIZLIK ZARI DENİLEN ŞEY BİLDİGİN ŞİŞMİŞ BALON DEGİL.
ANLAT TAŞ KAFALI EŞİNE...O YAŞADIGINIZ ZORLANMA VARYA İŞTE O...KIZLIK ZARI DENİLEN ŞEY BAŞLIBAŞINA ORANIN GİRİŞİNİ KAPATAN SIKI BİR KANAL...AL GÖTÜR BİR JİNEKOLOGA ANLATSIN...

Kan dedigin ufacık pembe bir leke çogunda.

**Hayvan gibi abanıp kadının her yerini yırtanda olur öyle kan kırmızı kanama...

Ya rab ne günlere kaldık.Kız zaten ilk gün oturamamış bile.Üç beş denemeye anca olmuş olmamış.Canının yandıgına mı yanıcan aşağılandıgına mı?

hem yazık hem ayıp...üzüldüm sana...al götür bir jinekologa...esnek zardır.kan gelmez ömür billah çekersin.Benim dayımın kızı doğum yaparken açılmış...anlatırlar...eşi rahmetli gık dememişti....

cnm benim yaa seni çok iyi anlıyorumm zor bir durumm benimde başıma geldi aynı durum ama eşim sorun etmedi ben sana güveniyorum dedi sorun yok dedi rahatladım ama aradan 2 ay geçti bi tartışmamız olduu bunu dile getirdi çok üzüldümm hastaneye gidelim dedimm tekrarr siniri geçti yokk deyip özür diledii ama kendimden eminim ben sende eminsen sorun etme ama cnm bendende bi akıl erkek tmm diyo ama unutmuyoo sürekli o aklında kalıyoo en ufak bi tartışmada gün yüzüne çıkıyo fırsatın varsa git hastaneye bencee. ama üzülme belki zarın esnektir veya yırtılmıştır kimisinde kan değil sarı leke geliyomuş belli olmuyomuş...

Ya arkadasim sen iyi misin Allah askina?

Kvdeden beyaz carsaf istemek,
unutunca yaninizdaki beyaz havluyu kesip altiniza sermek falan !
Inanamiyorum ya !
Hala kendi elleriyle bunu yapan kizlarimizi anlamiyorum ben!

Eger kan gelseydi onu kimlere gosterecektiniz?
Su an cok sasirdim

Ancak kusura bakmayin da esinizin size boyle bir yaklasimda bulunmasinin sebebi yine siz ve sizin zihniyetiniz ...
Bosuna adami suclamayin...

Bu yoruma tamamen katılıyorum.
ya kimseye bişey ispatlamak zorunda değilsiniz kadınlar!
kan gelmedi diye eksikli hissedenleri anlayamıyorum!!
karşındaki adamla evlenmişsen birbirinize bu konuda güvenmelisiniz.
bunların konuşulması bile saçma bence.

gece gece cinlerim tepeme çıktı.
erkeklerde de olsaydı bu zar nanesi o zaman neler olacaktı çok merak ediyorum :KK19:

eşinize akın güvenmeyin kimliğiniz değişmedende muayene olabilirsiniz tc numaranız önemli kadındoğum uzmanına yani jinekoloğa gideceksiniz. çok basit bir muayenesi var. muayene sonrası eşinizede sizede durumu anlatacak rapor isteyip istemediğinizi soracak her ne derse desin eşiniz siz raporunuzu mutlaka alın ömür boyuda saklayın. eşinizin küsmesi 1 gün konuşmaması neden diye sorması bu konuda sabit fikirli biri olduğunu ve ielerdede bunu karşınıza getirme ihtimali olduğunu gösterir aman diyim sakın zaman kaybetmeyin.

zaten o kadar zor girdi ki beton mu doktun falan dedı 5 gun falan hergun denedık gırmedı tam ne bılıyım ya sözlerin bittiği yer anlatamıyorum kapıpı carpıp cıkmak o kadar kolay değil kızlar aıleler ıstemedı dırettık olcak dıye bu kadar bekleyıs ozlem hasret bılmıyorum Rabbım kımseye yasatmasın cok zor bır durum tecrubesızlıgın kurbanı olduk okudu netten bende dedım belkı elastıktır burda yazıyo dedım ınanmaz bı sekılde baktı yuzume o an hıslerımı anlatamam o utancı derdımı anlatamayısımı cırpınısımı daha bu kelımelerı kullanmaya bıle utanıyorum kı derdımı anlatmaya calıstım kendı acıma mı yanayım buna mı bır yandan annemler arıyo onlara sesım ıyı gıtsın dıe cabalarım balayını hatırlamak bıle ıstemıyorum zehır oldu bana
dua edın kızlar bana ıhtıyacım car sızlere de cok tesekkur ederım ınsan bır destege o kadar ıhtıyac duyuyor kı

beton mu döktün dedi :KK53:
sen de deseydin ya pompayla mı şişirdin diye
tövbe yaa.. saygısız şey :KK19:
bence onunla dr a git, bu sefer de dr u ayarlamışsındır sen der, sahte rapor almışsındır der.
biliyorum çok küçültücü bi durum oraya gidip bu raporu almak. ama en azından eşini utandırır belki..

Çok üzüldüm yaşadıklarınıza, böyle bir erkeğe pardon oduna 10 yılınızı vermenize,
Muhtemelen bir ömür yazık olup gidecek ..

Mesele kan falan değil mesela eşinizin beynini ve kalbini çalıştıramıyor olması,
Erkeksın arkadaş sen bir kızın bakire olup olmadığı herşeyden önce hareketlerinden, ilişkide zorlanmasından paniğinden belli olur..
Bunu idrak edemeyecek kadar saplantılı ve kör malesef ..

İnsan gercekten sevdıgı bır kadının boyle bırsey ıcın gurunu kırmaz..
Yazık etmişsiniz kendinize, sizin adınıza gercekten cok uzuldum.

Böyle birşey benim başıma gelseydi onu zorla götürürdüm dr. kulaklarıyla duymasını sağlar raporuda gözüne sokardım.
Eline de boşanma dilekçesini tutuşturdum.
Hayatta herseyden önce güven gelir, iki insan birbirine sırtlarını dayayamayacak guvenemeyecekse neden evli kalırki..

Bizim eski mahallede bir arkadaşım evlenmişti..Akşam kızın düğününe gittik sabah bir baktık kız bakkala gidiyor.Tabii anlam veremedik niye babasının evinde olduğuna.Meğer aynı sizin durumunuz olmuş ve damat efendi gece almış getirmiş kızı babasının evine(sizin kız kız değil diye(!)Kızın babası dövmüş kızı birde..Annesi sonra almış doktora götürmüş kızını,valla rapormu vermişler ne yapmışlar bilmiyorum ama bir kağıt almış kadın.

Biz olayın olduğu akşam kavga sesine çıktık dışarıya.Kızın babası erkek tarafının büyüklerini çağırmış eve damatta vardı aralarında.Demiş bu bizim kızın kız olduğunun kanıtı alın bakın doktor verdi.Kızın zarı gerideymiş,bizim kız kızmış ama sizin oğlan erkek değilmiş yapamamış demiş.Damadın babası biz bilemedik edemedik alalım gelinimizi gidelim diye tutturmuş ama kızın babası vermedi kızını.Ben bu yaşımda bunları konuşacak adam değildim siz evladıma düşman ettiniz beni defolun diye bağırıyordu..Bunca yıl geçti aradan ben çocuktum şimdi koca kadın oldum ama kafalar değişmemiş bunu gördüm.

Konu sahibi arkadaş madem bu yoldan dönüşün yok,al kocan olacak o arkadaşı yanına git doktora.Sonra yarın birgün doktoruda sen buldun,ayarlamışsındır sen bu işi falan lafını duyup şaşırma.Bu kafada olan adamdan her şeyi beklerim ben..O beyaz çarşafıda kan gelince kocan rambo gibi kafasına takıp gezsin artık,haketti nede olsa:KK47:

Lütfen hanimlar, kendi vücüdunuzu taniyin! Kizlik zari diye birsey yok zaten, hani zar anlaminda. Ballon gibi birsey degil, patlatilcak gibi birsey degil. Öyle olsa, regl olma sansimizda olmazdi degilimi?

O kizlik zar denilen sey vajinanin girisinde bir siskinlik vardir. Baze kadinlarda daha hasas ve özelikle erkek çok fazla sert davraniyorsa bu kanamaya sebeb olabilir (ve ön sevisme olmadiysa) . Eger kadin kendisini rahat hisediyorsa yada bu kizlik zari o kadar hasas degilse kanama çikmaz. Ayrica birçok kadinda bu siskinlik hiç yok bile.

Ne hikayeler okuyorum, yok dogumda yirtilmis :KK9: Dogumda vajina yirtilmis olabilir, ama az önce anlattigim gibi, bu kizlik zari zaten yirtilcak bir tarzdan degil.

Ben gerçekten bu kanama eskilerde kaldigini düsünüyordum, ne yazikki öyle degilmis. Burdaki kadinlarida anlamiyorum, doktora gitmeyi tavsiye eden. Ayrica onuda sormak isterim. Eger sizin görüsünüzde kizlik zari patatilcak birsey ise, iliskiden sonra nasil doktora gidilir, zaten patlamis olmuyormu?

Ben konu sahibin yerinde olsam çekip giderdim. Ben kendimi hiç kimseye karsi ispatlamak zorunda degilim. Eger bakariysem bu kendi hayat tarzima uygun oldugu için öyledir, eger degilsem bile bu beni daha asaglik yaritik olarak kilmiyor.

Önemli olan, esin sana güvenmesi ve söylediklerine inanmasi, hani benim için konu bekaret degildir. Eger bu yoksa, bir evliligi devam ettirmenin hiç anlami yok.

Konu sahibi sen aileden kaybediyorsun.......allah yardımcın olsun
Benimkide kanamamîştı......el yordamıyla çarşafta ıslaklık aramıştım........kusura bakma o adamın senin bakire olduğunu beton benzetmesinden anlaması gerekiyordu.......ya da bakire olduğunu biliyorda senin üzerinde hakimiyet mi kurmaya çalışıyor

X