evli baynlar lütfen yardımcı olun kızlık zarı

evet ben yanlış anlamışım...5 gün uğraşmışlar ama ora gelmedi diye kıza elle birşey yaptı sandım

bende 5 gün filan uğraştım o yüzden bu konuda çok hassasım iki kişi yazınca kaçırdım sandım yoksa her okuyan anlamış hassaslığıma verin....

:) yok canım yapılcak bısey olupta kacırdıgın bısey yok
elle anladıgını anladım zaten degıl 5 gun ugrasmıslar halıyle zedelemısler o arada az az gıtmıstır o dıye dusunuyorum ben

otelde kaldık orası temız olmaz anne carsaf verır mısın dedım o da bır beyaz bır renklı getırmıs koyu renk beyazı aldım hıc kınanacak bırsey yok dedım ya ben bunla buyudum korkuyordum ılla olması gerekır dıyodum yanı ınternet falan var ınanın bakma geregı duymadım son zamanlarda ıse fırsatım olmadı kosusturmadan hatta esımle onceden agzını aradım cok onceden o da kanın cok gelmesını beklıyodu carsaf batacak falan dedı bende 1 -2 damla bısey gelcek dedım oglen ılıskıye gırdık 1 saat sonra denıze gırdım sızlamalar falan oluyodu ama dedım ya anlatamıyorum sankı ona soylesem numara yapıyomusum gıbı gelcek bunu da nerden anladım kına gecesınde cok agladım ben uzaga gelın geldım cunku ne hıssettın o an dedım ne hıssetcem sen bıraz numaradan gorev ıcabı aglıyomusun gıbıme geldı dedı konusamıyorumda yarın ıns o gelsede gelmesede gıtcem doktora bugun ev de yogun ıslerım var daha 8 den berı bıtıremedım sımdı bude bundan tartısma cıkmasın hem cuzdanım onda yarın ıns bu ıs hallolcak dua edın kızlar lutfen

o raporu alçır gözüne sokar ve elveda derdim ben. bana güvenmeyen adamla işim olmaz. balayını rezil eden,burnundan getiren ,bencil biri eşiniz.

Siz kendinizden eminseniz doktorda ne işin var? Bakire olduğundan şüphesi varsa açık açık söylesin bu nedir böyle trip yapmalar surat asmalar filan?
Kendini bu kadar aciz görme. İnanmıyorsa kendi bilir eşin. :KK31:
İşte kapı işte sapı dersin. :KK31:

Son düzenleyen: Moderatör:
canım bizde 1ay ilişkiye giremedik.. ben korkmuştum :)
ama kan 2. ilişkiye girdiğimizde geldi. ayrıca kızlık zarın geride de olabilir. Olağan şeyler
bence sorun etmemeli hem eşin hem de sen..
(erkekler bu konuyu abartıyolar takma bence)

Bence de rapor filan almaya gitmeyin ne demek ya ne kadar küçük düşürücü bir şey bu böyle o kağıdı aldın verdin ama sen soğudun artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak ve raporda alsan kafasında kuruyorsa o da fayda etmez yalan rapor der bir şey der. Gideceksen illa eşini de al götür dr ağzından kendi duysun ama bence çok gereksiz. Bu kadar önemli madem evleneceği kişileri önce dr götürsün kız mı değil mi diye bu zamanlar böyle düşünceler inanılır gibi değil ya. Ezdirmeyin kendinizi sessiz kaldıkça sizi daha çok suçlu görür savunun kendinizi koruyun.

Ahhh cnm yaa kaç yaşındasın allah aşkına sen? En sonki mesajını okudum da ondan soruyorum. Hani bana anlatmadınız, k.v çarşaf vermedi, hiçbişey bilmiyodum filan yazmışsın ya e cnm bak ne güzel internet kullanıyosun, 10 yıldır eşinle berabermişsin az çok birşeyler yaşamışsın e hiç mi birşey öğrenmedin? Hiç mi birşey araştırmadın? Onu geçtin benim teyzem benden sonra evlendi bana sordu mesela en azından birine sormadın mı? Bana da annem anlatmadı bu konuları çok şükür net var, kitaplar var..Neyse
Annene anlat dicektim ama o da anlamamış seni bu şık kalktı ortadan.
Eşin 10 senedir tanımamışmı seni de kan kan tutturmuş, madem bu kadar tutucuydu evlenmeden neden bişeyler yaşamış?
Bence eski yaşadıklarından birşey olmamıştır olsa farkederdin. Git doktora vakit geçmeden onlar ne zman oldu vs. verir raporu sana.Artık ispattan sonraki durumada bakarsın ama ben asla affedemezdim. Rapor al dememdeki sebepte senin elin güçlü olsun bişey demeye yüzü olmasın eşin olacak adamın da.

aynen katılıyorum canım sana

madem boşanma gibi bir durumunuz söz konusu değil
gidin raporunuzu alın
ama sizin eşinizin ne yapacağı belli olmaz doktora para vererek bunları yazdırmış olabilirsin gibi aptalca düşüncelere kapılabilir o kapasite var gibi görünüyor çünkü yalnız kesinlikle gitmeyin madem size güvenmiyor o zaman peşinizden gelecek

ben de eşimle 8 yılın sonunda evlendim ilk gün tam bişey olamadığı için(kendimi kastım) kan man gelmedi. sonra ki gün oldu ama ilk günden sonra beyaz yatak takımını kaldırmıştım normal renki nevresim sermiştim dolayısıyla renkli olduğu için kan pek belli olmuyordu eşim bakmadı görmedi de zaten daha geçen gün ben çarşaf değiştirirken kalan izi gördü gelen bi kaç damla kanın kimseye ne faydası yok önemli olan güven birbirinizi yeni tanıyıp evlenseniz bu güvensizliğe kılıf olabilir ama yılların hatrına bunun konusu bile geçmemeliydi aranızda eşine kırıldığını söyle sen onun için bi kaç damla kandan mı ibaretsin lafının sözünün hiç mi önemi yok

git dr ispatla esnek mi değil mi öle çıkarsa napıak seni üzdüğüne ağlattığına değicek mi acaba beyefendinin fazla yüz verme canım koy tavrını sende
belki sonradan gelenler olmuştur canım ama ben bilmiorum duymadım da ilk gün gelen sonraki bikaç ilişkide de gelenleri duydum ama böle duymadım belki yaşayan vardır yardımcı olucaklardır sana

canım tam ilişki 2 gün önce 1 kere oldu demişsin yanlış anlamadysam. Ben ilk gece sorun yasamadım ama evlendikten 3 gün sonra kanamam oldu canını sıkma olağan şeyler bunlar eşinde seni üzdüğü için pişman olacaktır eminim güveniyordur sana ama onlar evlenene kadar bilmiyorlar böyle şeyleri anca öğrenecek tecrubeyle sabittir. :)

gorucu usuluyle evlenmis olsaydiniz belki bir parca esine hak verebilirdim.....

ya siz 10 yildir berabermissiniz zaten halen neyin guvensizligi neyin ispati....
10 yilda taniyamadimi sizi hangi karakterde oldugunuzu....

benim ablaminda ilk gece kanamasi olmadi ablamin ilk sevdigi enistemdi cok kucuk yasta basladi....
17 yasindaydi ablam evlendiginde..... ablamin basinda kaynanasi yoktu yasida kucuktu kimse carsaf felan dememis....
bunlarda koyu birseyin ustunde ilk geceyi gecirmisler kanamam olduysada ben bilmiyorum dedi....

ablam kendine cok dert etti.....
enistem birgun bile sormadi....konusunu dahi acmadi.....cunku ablamdan yuzde yuz emindi....
ablam sonra ilerki zamanda cok kanama gormus birikmis bir sekilde gelmis dr demis sen zorlami iliskiye girdin...cok zorlanmissin demisti.... ablam simdi 13 senelik evli dahada enistemin agzindan duymadim.....

sadece kardesine demis ben yaparken cok zorlandim nerdeyse kirilacakti....
zaten erkek zorlandiginda bile anlasilir bir kadinin bakire olup olmadigi....kadina aci veren sey kizlik zarinin iceriye girmesini engelledigi icin verilen aci...
esin burdanda olsa anlamasi gerekliydi....

ondan sonra işler ne kadar düzelir bilemem ama senin yerindeolsam dr a giderdimeşimle...benimde 3.ilişkide kanama oldu ve 2-3 gün sürdü az az az daha beklese kimse üzülmeyecekti belki..

canım üzme kendini lütfen!
benim evlendikten 3 gün sonra kan geldi oda azıcıktı.
normal ilişki oluyodu fakat kan olmuyodu.eşim hiç sorun etmediğini,bana güvenmese zaten benimle evlenmeyeceğini söyledi.
3 gün sonra kan geldiğinde ben çok sevindim o hiç tepki vermedi gözün aydın dedi sadece.
sanada tavsiyem bi jinekoloğa gitmen. gidip eşini utandırman.
hem için rahat etmiş olur.

soylıcem kendısınede ıster gelısın ıster gelmesın kendı bılır artık cok gerdıler benı hem kendı aılem hemde esım cıldırma noktasına geldım ımanım olmasaydı yemın ederım ıntihar ederdım ama Allah korkusu tutuyor benı 5 kurus parasız bıraktı neyle gıtcem bakalım yanımda 20 tl var yol parası gıder sorarım bısekılde bılmedıgım bır sehırdeyım olmazsa devlet hastanesıne gıderım sıra bulurmuyum bılmıyorum ama baya buyuk bır sehırdeyım bugun ısyerınden 3 kere aradı napsıyosun dıye kendını affettırmeye calısıyo sankı sakalar falan yapıyo ama bır kere bu olay yasandı ve ben o suphenın varlıgını bılıyorum elımden gelenı de yapcam ıns hayırlısı artık Allah yardım eder inş sağolun destegınız ıcın bıraz kendıme geldım Allah razı olsun hepinizden

canım ben çok korkuyodum gelmezse kan diye rahatta değildim çok canım yandı eczaneden kas gevşetici ve sakinleştirici verdiler.
10 gün sonra olmuştu. eşimde hiç zorlamadı sağolsun.

sen tekrar ilişki olursa hemen çömel otur bana öyle demişlerdi ilk oldu gelmedi oturunca gelmeye başladı damla damla. birde muhakkak yarın git doktora raporunu al mutlaka onun için değil kendin için al kendini telef ediyosun ya nasıl ispatlicam diye Dünya hali nolur nolmaz al muhakkak

doktora git,doktor ona ispatını verir şak diye.Ama eşin bilmiyorum,kızlık zarından ziyade başka sorunlarda çıkabilir.Yapılacak hareketler değil bunlar.Ne o öyle hizmetçi gibi davranmak.Ezik durma.Sen kendinden emin misin.Götür o zaman beni doktora de.

ben çok kızdım eşine seni tanımıyo mu
benimde kan gelmedi ama çok zor oldu çok kötüydü
biz hiç sorun etmedik bunu ve bizimde nişanlılık döneminde yaramazlıklarımız olmuştu

nolursa olsun git bence doktora vur yüzüne eşinin

onun aılesıde ıstemıyodu benımkıde dugunde neler olumsuzluklar gergınlıkler yasattılar dugunde de yok otarafla oynamadın bu tarafla oynamadın dıye zehir ettiler benım sehrımde olan dugunu kendı sehırlerınde bızım aıleyle ılgılenmedıler oynamadılar fazla artık ben koyverdım ıkıncı dugunde kım kımle oynamıs napmıs dıye demem o kı sanırım bunu doldurdular mı ne yaptılar dugunden berı bır havalarda uzerımde oterıte kurmaya calısıyor orda ses etmedım cunkı aılesı problemlı en ufak seylerden oglumuzu oynatıyosun manasına gelen laflar cakıyolar ama dun eve gelınce uyardım ıste balayının son gunude bunlar yaşandı eve geldık ıse basladı ben evde ole temızlık ıslerle ugrasıyorum ben kendımden 100 de yuz emınım korkup oğlen gırdık ılıskıye hep ve denıze gırdım 1 saat sonra ılk gunde bır gırıs olmadı 5 kere ılıskı oldu zaten 2 gun once tam gırıs oldu kan gelmeyınce olnlar oldu bugun kesın ıstıcek m ben ıstemıyorum cok sogudum bu sefer ben altta kalsam denesem mı dıyorum heralde ustte olunce ne bılım cok yavas oldugu ıcın olmadı mı hala umuyorum işte ne yapayım kafam manyak oldu kucuk degılım 25 yasındayım ama sankı mantığım devre dışı oldu ama kesin yarın doktora gitcem inş

canım üzme kendini lütfen!
benim evlendikten 3 gün sonra kan geldi oda azıcıktı.
normal ilişki oluyodu fakat kan olmuyodu.eşim hiç sorun etmediğini,bana güvenmese zaten benimle evlenmeyeceğini söyledi.
3 gün sonra kan geldiğinde ben çok sevindim o hiç tepki vermedi gözün aydın dedi sadece.
sanada tavsiyem bi jinekoloğa gitmen. gidip eşini utandırman.
hem için rahat etmiş olur.

:KK66:) ne hos yaaa...Esinizde bi alemmis,ne güzel demis "gözün aydin" ayyy gülümsettin beni vallah...maalesefki böyle Erkekler az,toplumun gözüyle bakiyolar olan hep biz kadinlara oluyor,anlayisli erkek oldumu böyle olur iste...ne güzel sizin icerlediginizi anlamis güzel bi yanit vermis...insallah konusahibesinin esininde akli basina gelir,ama maalesef nekadar kiricida olsa doktora onunla gidip onu urandirmasi lazim yoksa hep ezilir,zaten bunu esi icin degil kendisi icin yapmasi gerekir...sonrada nasil yürütcene kendi karar vermeli böyle bi adamla devammi tamammi,ama maalesef güven sarsilmis bu adama daha nasil sicak yaklasilirki...düsüncesiz...

Bence sen ne yapıp edip eşinle doktora git.
Söylenecek şey değil ama senin durumunda yapılması gereken maalesef bu.

Sizde çok büyük olaya sebep olacak gibi görünüyor.
Aileleriniz işin içinde,eşin daha balayından ve ilk denemeden suçlayıcı konuşmuş.
Sen de aşırı alınıyor ve üzülüyorsun.
Velhasıl olay büyüyor ve ileride daha kırıcı olabilir.
Tartışma veya kıskançlık anlarında önüne gelebilir.O zaman ispat şansın da olmaz.

Şimdiden önlemini al derim.

X