evli baynlar lütfen yardımcı olun kızlık zarı

yasadıklarına cok cok üzüldüm canım ya.cok zor bir durumla karsılasmıssın.
bendende gelmedi ama böyle bir sorunumuz olmadı.arada güven olduktan sonra gerisi boş.
bence sen bir sekilde ikna et beraber gidin.birde habersiz iş cevirdigin için aranız bozulmasın.
malsefe ailelerin egitimlerinden kaynaklanıyor bu.ya eksik yada yanlış bilgiler veriliyor.
veyahutta hiç bilgi verilmeyip kulaktan dolma bilgilerle hareket ediliyor.
oysa cagımız teknoloji cagı.doktora gitmeden bile netten bazı hastalıkları okuyabiliyoruz.
Allah yardımcın olsun.eşin bunu sana nasıl unutturacak acaba?

Arkadaşlar herkes çekip giderim diyo kolay mı bu kadar nereye gideceğim arkamdan neler konuşulacak ben kendi aileme bile bu durumu açıklayamıyorum annem bile ksbul etmiyor kan gelmedi dediğimde baygınlık geçirmiş bütün teyzelerime söylemiş teyze kızlarıma rezil oldum bide bırakıp gitsem çan takacaklar hangi devirde yaşıyoruz demek ki insanların başına gelebiliyomuş malesef ben 2 universite mezunu eşimde universite mezunu bu konuda zır cahilmişiz hep tabulu yasaklı büyütülmüş bu konuda başımıza gelince napcağımızı şaşırdık bekarlara tavsiyem bu iş dugunden onemli önce cinsel yaşamı araştırsınlar bende nişanlıyken yaşadım öpüşme ufak seyler sanki hersey oymuş sandım olcak bitcek sandım dugun gunu öğrendim cahilliğimi daha nereye gireceğini bilmiyorum afedersiniz eşimle konuşamadığımız için o yeminle bilgisiz aynı benim gibi şok oldum ben araştırır diye düşündüm kulaktan bizi böyle doldurdukları için bilemedik ve bunlar başıma geldi benim rapor almak istememin sebebi ise evet bu küslüğü yaşayan aklında şüphe yerleşmiş insandır ve mazallah ailesinin kulağına gitti mi zaten bahane arıyorlar elilerine bundan iyi koz olamaz zaten neler yaşattılar hayırlısı bakalım baska param da kalmadı başka hastaneyede gidemiyorum araştırıyorum bakalım dua edin kızlar hayırlısı

konu sahibi burdaki yorumlar ne derse desin aa böyle koca mı olur ah vah da deseler sen boşver git doktora ama öyle tek değil 150 tl de olsa al zorla kocanı yanına git özel bir doktorun muayenesine ,içeri girin eşinle beraberken anlat doktora böyle böyle oldu kan falan gelmedi daha önce de ilişkim hiç olmadı sebebini öğrenmek istiyorum de muayeneni ol ve doktor esnekse söylesin eşine bu işten kurtul rahatla başta böyle tavır aldıysa eşin bu onun bakış açısı saygı duy .

kanıtla ki bu konu her kavgada gündeme gelmesin ..beklemenin mantığı yok alnın acık çok şükür.

evliliğini bitir bu kocadan adam olmaz diyenlere bakma sanki kaçının eşi dört carpı dört herkesin kusuru var ..doktora mutlaka git kocan en basından olabilir deyip geçseydi gitme derdim ama sen mutlaka eşinle git gitmezse de zorla küs sonucta sen haklı cıkacaksın korkun yok..

Arkadaşlar herkes çekip giderim diyo kolay mı bu kadar nereye gideceğim arkamdan neler konuşulacak ben kendi aileme bile bu durumu açıklayamıyorum annem bile ksbul etmiyor kan gelmedi dediğimde baygınlık geçirmiş bütün teyzelerime söylemiş teyze kızlarıma rezil oldum bide bırakıp gitsem çan takacaklar hangi devirde yaşıyoruz demek ki insanların başına gelebiliyomuş malesef ben 2 universite mezunu eşimde universite mezunu bu konuda zır cahilmişiz hep tabulu yasaklı büyütülmüş bu konuda başımıza gelince napcağımızı şaşırdık bekarlara tavsiyem bu iş dugunden onemli önce cinsel yaşamı araştırsınlar bende nişanlıyken yaşadım öpüşme ufak seyler sanki hersey oymuş sandım olcak bitcek sandım dugun gunu öğrendim cahilliğimi daha nereye gireceğini bilmiyorum afedersiniz eşimle konuşamadığımız için o yeminle bilgisiz aynı benim gibi şok oldum ben araştırır diye düşündüm kulaktan bizi böyle doldurdukları için bilemedik ve bunlar başıma geldi benim rapor almak istememin sebebi ise evet bu küslüğü yaşayan aklında şüphe yerleşmiş insandır ve mazallah ailesinin kulağına gitti mi zaten bahane arıyorlar elilerine bundan iyi koz olamaz zaten neler yaşattılar hayırlısı bakalım baska param da kalmadı başka hastaneyede gidemiyorum araştırıyorum bakalım dua edin kızlar hayırlısı

tek gitme kocanla git ki ömür boyu unutmasın bu anı..adamın içi rahat olsun ailesine de sakın ha sakın esnek bile deme..inanmaz cahil insanlar.

Canım benim aklıma gelen büyük ihtimal kısım kısım denediğiniz için her denemenizde esnedi ya da diğer seçenek zaten esnekti. Ordan gelecek kan peçeteye düşen bi iki damla bişey :KK55: Bilmiyorum doktora gitsen ne der, eşinle git bence inanmıyosa. Tabi bence çok gurur kırıcı bişey orası ayrı :KK31:

slm arkadaşlar evlenelı 1 hafta oldu kendımı kotu yanlız ve pişman hissediyorum benım sorunuma yardımcı olun lütfen ne yapacağımı şaşırdım kimseye anlatamıyorum evlendik gece on sevısme oldu kusura bakmayın acık yazıyorum sonra ben korkudan ağlamaya başladım çok korkuyordum esım deneyelım falan dedı aglayarak falan denedık bıraz cok kasıldıgım ıcın az bı gırdı gerısı gırmedı bende yeter sadece 1 gunluk mu evlıyız dedım ertesı gun rahat oturup kalkamadım ara verdık bır gun sonra balayına gıttık herdun bıraz denedık hergun bıraz daha gırıs oldu 2 gun once tam girdı ben ustteydim bırkac sanıyede hemen kalktım cok canım yandı cunku, sonra kan falan gelmedı sureklı soruyo nerde kan dıye ben cok kotu hıssettım kendımı ben kendımden emınım ama nasıl kanıtlıcam kustu benle 1 gun boyunca balayım rezıl oldu daha once zorla nısanlıyken surtunmeyle bırkac kez denemıstık sımdı pısmanım saskınım kımseye bısey dıyemıyorum nasıl ıspatlıcagımı bılemıyorum netten baktık son gun gırısten bırkac santım ıcerde dıyor ama kanama olmadı bugun doktora gıdecektım ama aıle cuzdanını goturdu daha kımlıgımde yenılenmedıgı ıcın gıdemıyorum nereye gırecegını bıle bılmiyordum o da cok bilgisiz bilmiyor dugunden once konusamadıkta netten araştırma fırsatımda olmadı o kadar kalabalık ve karmaşadan bu kan gelmez mi artık artık cinsel yaşam istemiyorum gururuma çok dokundu kac senedir beraberız güvenide yokmuş bana artık kus oldugu gece bana ağlama krızı geldı otelde agzıma gelenı soyledım yumusadı sarıldı falan affettirmeye calıstı kendını ama ben cok kırıldım. sabahta bugun doktora gıtmıcez mı dedım saçmalama dedi nette 7-10 gun ıcerısınde anlasılabılır yoksa anlasılmaz yazıyordu karışık oldu biraz kusura bakmayın ben ne yapmam lazım lutfen eleştırılerınızı sert yapmayın zaten cokmus durumdayım yorumlarınız benım ıcın cok onemlı sımdıden teşekkürler

kuzum öncelikle kimin sana ne için sert eleştiri yapmaya hakkı var ki? senin ne suçun var erkek milleti işte böyle cahilce yetiştirilenler böyle tepkiler veriyor.bak güzelim evet zar esnek olabilir o yüzden yırtılmamıştır ve kanamamıştır bunu takma kafana keşke dr a falan gitmesen ama sen vakit kaybetmeden eşinle git bir dr a, o da söylediklerinden düşündüklerinden utansın, muayene sırasında eşin yanında olsun çıkmak isterse izin verme, zar vajina girişinden bir iki cm kadar içerde canım zaten delikli bir yapısı vardır ve ilişki sırasında yırtılır ve çok değil azıcık bir kan gelir, çok nadir insanda biraz da fazla kan geldiğini söylüyorlar ama hiçbirşey abartıldığı gibi değil.bazılarının mesela ilk gün kanamayıp birkaç gün sonra afedersin p yi biraz içinde hareket ettirdik ondan sonra kanama oldu dediğini hatırlıyorum ama sana tavsiyem mutlaka geç olmadan git dr a ve sen strese girme sakın.bak kanama olmasada her türlü dr lar bilir,bak yırtıldığını da bilir hiçbirşey olmadığını da yani sadece eşine bir tokat inecek orda sana güvenmediği için. aslında eşinin değilde onları böyle yetiştiren toplumun anne ve babalarının suçu bu. paniğe kapılmak yok dr dediğim gibi her türlü senin durumunu anlar. böyle düşünen erkek yada kadınları sürdürecekler tertemiz olacak memleket ne kızıyorum ya cahiller.

eşine okut burayı burada yazılanları gerekirse ..öyle cekip git diyenlere de aldırma cekip gidecek bi durum yok ortada

.aynısı ablamın basına geldi cok üzüldü bize söyledi 2 gün sonra gittiler doktora ,doktor zarın farklı yapıda demiş sadece 1dakika sürdü muayenesi cıkınca doktor anlatmış eşine detaylı sonrasında yüzü güldü kendine geldi kız yoksa bu evlilikte bası dik duramazdı boşanmasa bile laf duyardı daima..eşi de mahcup oldu en güzel yanı bu zaten..gayet de mutlu huzurlular şimdi eniştem bu konuya önem verdi diye boşansa mıydı yani burda bu konuya tabu diyen kaç kişi ilerde kızı evlenmeden yapmak istese izin verir onlaylar bence hiçkimse.

ARKADASIM madem gideceksin. bir an once git yoksa dr sana rapor veremez ne zaman bozuldugunu anlayamaz zarinin/

cunku bazen zar yirtiliyor ama yirtildigi kisimda kilcal dmar olmadigindan kan gelmiyor# illaki esnek olacak diye birsey yok. bir an once git yoksa 1 hafta once mi 1 yil once mi yirtilmis anlayamaz dr/

tek gitme kocanla git ki ömür boyu unutmasın bu anı..adamın içi rahat olsun ailesine de sakın ha sakın esnek bile deme..inanmaz cahil insanlar.

canım hangı sehırdesın bılmıyorum ama mesela ben ankaradayım burda bııssuru devlet hastanesı var bırı olmazsa dıgerı yanı ıllede bu raporu almak ıstıyorsan bırde ozel muayehanelerı dene ordakı doktorla acık acık konus emınım ınsanlık olmemıstır sana ucrettede yardımcı olur eger ankaradaysan gel ben gotureyım senı ıstersen gercekten yardımcı olurum

ahh be güzelim nereye çekip gidiliyor öyle kolay mı evlilik,bakma sen yuva dediğinkolay kurulmuyor malesef de iki kişi evleniyor Allah korusun iki kişi boşanmıyor ailelerde işin içine giriyor boşver sen Allah yaşatmasın,hiçbirşey görmemiş insana ayrıl demek kolay geliyor, geldiğin gibi dönemiyosun işte, ne kadar onur kırıcı olduğunun farkındayım ama yeri geliyor onurumuz ayaklar altına alınıyorda malesef susup oturuyoruz, kendini o kadar ezdirmekte doğru değil tabi ama fazla fevri davranıp gemileri yakmakta yanlış, bu durumun eğitim düzeyiyle inan alakası yok, böyle şeyleri araştırmak bakmak hep ayıptır yasaktır toplumda, bir oda arkadaşımız vardı mesela araştırırdı bizde sapık derdik kafa bulurduk, söylediklerine kulak tıkardık ,çağ ne olursa olsun bu ülke de herşey eski tas eski hamam.evlenecek çiftlere bence eğitim vermeliler çok mu zor yani, liselerde falan anlatılmaya başlanıyor bazı şeyler deniliyor, işte o yaşta başlarsan sapkınlıklar başlar bana göre, ama evlilik için başvuran çiftlere olmalı ya böyle eğitimler.

Üniversite mezunu insanlarmışsınız. Nasıl olur da hala bu 2 damla kana saplantılı hareket ediyorsunuz, neden annenlere falan söylüyorsun ki ne gerek var yani?

hala bu kan gelmemesini utanılacak bir şeymiş gibi yazan üyeler var. Bu kız kimseye görsel olarak bir şey kanıtlamak zorunda değil, ilk seninle beraber oldum dediğinde kocan inanmıyorsa aslında kocan olmayı hak etmemiş zaten! ben olsam gider alırım raporu, çarparım suratına, sonra boşarım bu adamı, mahkemede de sunarım raporumu, rezil rüsva ederim onu.
Böyle bir şeyin iması olsun aşkımdan ölürüm demem, ailem üzülür demem, millet ne dedi demem bırakırım.

Neyden korkuyorsun?
Raporu alsan, eşin ikna olsa, sen bundan sonra ona güvenebilecek misin? onu eskisi gibi sevebilecek misin? sana inanmayan bir adamla yatağını paylaşabilecek misin?

Gerçekten üzüldüm durumuna, inan ki düzelsin isterim aranız ama benim bakış açıma göre çok zor.
affedebilirsin umarım.

ya hangi devirde yaşıyoruz artık yaaa ne kadar tabulaşmış bu mesele hakimi mi germiş bizim zarımız... millet bizi kan torbası olarak mı görüyor ne yapıyor anlamadım ki Allahım hayırlı insanlarla karşılaştırsın evlenmeden önce de sordum bunu eşime evlendikten sonra da o kan gelmezse ne olacak dedim ben sana sonsuz güveniyorum o kan önemli değil herkesin anatomisi farklı dedi arkadaşlar bu sitede bekar olanlar da var ne olur evlenmeden önce iyice konuşun millet tutturmuş kan da kan diye yaaa hangi çağda yaşıyoruz artık açın şu interneti okuyun araştırın o cahiller de araştırsınlar ne demek ya valla sabah sabah delirdim eşimle dün bu meseleyi konuştuk o bile delirdi hala böyle cahiller var mı die etmeyin gözünüzü seveyim kendinize bu kötülüğü yapmayın kimsenin kimseye bişey ispatlama gereği yok bu hakim de olsa böyle eş de olsa böyle...

çok haklısın ama cahil insan cok benimde cevremde eşim de dahil bende çok sorun yasadim bu konuda adam esnek zar diye bir şey yok diyor ya

Eşin sana güveniyorum,konuyu kapatalım demiş.Böyle şeylerin üstüne çok gidilmez.Sen kendime güveniyorum diyorsun.O zaman bu kadar çaba sarf etmen neden.Bu eşinin içinde şüphe uyandırır.Kaş yapayım derken göz çıkarma.
Güveniyorum,kapatalım konuyu demiş.Kapat sende.Hala rapor peşindesin.Biraz kendine saygı duy.
Rapor alınca şimdiye kadar oluşmamış güven, bir anda gökten mi inecek.Ben şahsen utanırdım o raporu almaya da, gidip eşime göstermeye de.Ayıp vallahi.
Ama senin durumunda doktora gidip kendimi kontrol ettirmeye utanırım.Bunu benden kimse de isteyemez.

Sen eşine güvenmiyorsun.Yarın bir gün yüzüne vuracağından korkuyorsun. Valla anladığım kadarıyla da eşin bunu yapacak meziyette biri.İnşallah kıymetini anlar senin.Sen de fazla üsteleme.Belki de anlamıştır.O sana güvenmeyi tercih etmiş,sen de bu yoldan git.Güven zamanla oluşacaktır.
Üzülme.Allah yardımcın olsun.

adam da raporu istemem yan cebime koy diyor millionaire. baksana boşver doktor erkek olur şimdi falan diyormuş.

adam da raporu istemem yan cebime koy diyor millionaire. baksana boşver doktor erkek olur şimdi falan diyormuş.

Valla adamın ne tıynette olduğunu az çok tahmin edebiliyorum.İnsanın böyle şüphesi varsa bile eşinin yüzüne açık açık söylemez.Ne kadar ayıp,sevmişsin evlenmişsin dahası var mı.Konu sahibi arkadaşa da kızdım ben biraz.Ne demek rapor ya.Okurken benim bile ağırıma gitti yani.Onu ne halde olduğunu düşünemiyorum bile.Allah yardımcısı olsun.

Cok cirkin bir konu. Boyle birsey yasansaydi kocamdan inanilmaz sogurdum herhalde. Kusura bakma canim ama kocan cok kafasiz ve bencil bir adam izlenimi cizdi bende.

Biri de kizinin evlenmeden once iliski yasamasini kim ister diye sormus. Kizim olsa kocasina bakire teslim edeyim iye bir amacim olmazdi kesinlikle. Bekareti takinti halie getirmis bir erkekle evlenmesine de karsi cikardim ayrica. Git kizim sevis diyecek de degilim, asla yapmayacaksin evlenmeden once diye kizimi zara indirgeyecek de. Turk erkeklerinin bakis acisini anlatirim, evlilik olmadan seks yapanlara Turk milletinin fahiseymis gibi davrandigini bil derim, karar kendisinin.

doktorlarda da ınsanlık olmus durumumu anlattım 30 tl odedım hala 110 tl daha ıstıyor orada dogum ıcın kadın gelmıs suyu patlamıs akıyor kadın onu gonderdı muayene alıyor hala benım sansım mı devlet hastanesı buldum 2 doktor var o da erkek esım asla goturmez zaten ıkna etmeye calısırken dıyor bıde erkek olur bosver doktor dedı yanı arastırıyorum bakalım arkadaslarıma telefon etcem belkı tanıdıkları vardır hayırlısı dua etmekten baska bısey gelmıyo elımden

Ya arkadaslar cogumuz yanlis buluyoruz zaten...Hele esinin davranisi,güvensizligi...ama maalesefki bi cocugumuz hala böyle yetistirildigimiz icin konusahibesinin bile icine oturmus...bide ne yazikki annesine bile söylemis oda teyzelere duyurmus...evet aslinda kimseye ispat etme mecburiyeti yok esine dahil yok, ama allah askina herkes ayni karakterde ayni güclükte kaldiramiyor olaylari... Bende olsam ilk olayda cekip giderdim,o nasil affettircek kendini yanip tutussaydi...yuva kolay kurulmuyo heleki konusahibi esinin aulesiyle sorunlu,belliki bitirmekte istemiyor,zaten bukadar kolayda bitmemeli..,esinide anlayin lütfen bence onun düsünceleri degil bile bunlar ama iste toplumun baskisi...ama artik is cigrindan cikmis,konusahibi kendisi icin,kendi huzuru icin,kendisi eminimki daha rahat edecegi icin esiyle doktora gitmeli bence...indanin basina gelmeyince daha kolay atip tutabiliyoruz buna bende dahilim ama biraz daha derinlesip gercekten kendimizi o kisinin yerine koyunca aslinda hicte kolay olmadigini anlariz..

Canim esini karsina al ve ciddi bi sekilde konus...sen artik ne dersen de beni cok kirdin ben bunu unutamam ve yarin öburgün bunu tekrar yüzüme vurma ihtimalinle yasayamam de..,,bana biraz deger veriyorsan bu isi kökünden halledelim de...biran önce kendin icin yap bunu yoksa biraz kötü davrandiginda araniz acik oldugunda hep icine süphe düsecek her ikinizinde...ilerde cocuk olunca dahami iyi ayrilmak...yinede esinizi siz daha iyi tanirsiniz...simdi güveniyorum diyormus,eger bunu ufak bi kavgada yüzünüze vurmiyvandan eminseniz,unutun gitsin...bununla yasayamam derseniz ayrilin gitsin...yani hersey sizin elinizde neler olabilceni düsünün ona göre kararinizi verin...allah yardimciniz olsun...

Ya arkadaslar cogumuz yanlis buluyoruz zaten...Hele esinin davranisi,güvensizligi...ama maalesefki bi cocugumuz hala böyle yetistirildigimiz icin konusahibesinin bile icine oturmus...bide ne yazikki annesine bile söylemis oda teyzelere duyurmus...evet aslinda kimseye ispat etme mecburiyeti yok esine dahil yok, ama allah askina herkes ayni karakterde ayni güclükte kaldiramiyor olaylari... Bende olsam ilk olayda cekip giderdim,o nasil affettircek kendini yanip tutussaydi...yuva kolay kurulmuyo heleki konusahibi esinin aulesiyle sorunlu,belliki bitirmekte istemiyor,zaten bukadar kolayda bitmemeli..,esinide anlayin lütfen bence onun düsünceleri degil bile bunlar ama iste toplumun baskisi...ama artik is cigrindan cikmis,konusahibi kendisi icin,kendi huzuru icin,kendisi eminimki daha rahat edecegi icin esiyle doktora gitmeli bence...indanin basina gelmeyince daha kolay atip tutabiliyoruz buna bende dahilim ama biraz daha derinlesip gercekten kendimizi o kisinin yerine koyunca aslinda hicte kolay olmadigini anlariz..

Canim esini karsina al ve ciddi bi sekilde konus...sen artik ne dersen de beni cok kirdin ben bunu unutamam ve yarin öburgün bunu tekrar yüzüme vurma ihtimalinle yasayamam de..,,bana biraz deger veriyorsan bu isi kökünden halledelim de...biran önce kendin icin yap bunu yoksa biraz kötü davrandiginda araniz acik oldugunda hep icine süphe düsecek her ikinizinde...ilerde cocuk olunca dahami iyi ayrilmak...yinede esinizi siz daha iyi tanirsiniz...simdi güveniyorum diyormus,eger bunu ufak bi kavgada yüzünüze vurmiyvandan eminseniz,unutun gitsin...bununla yasayamam derseniz ayrilin gitsin...yani hersey sizin elinizde neler olabilceni düsünün ona göre kararinizi verin...allah yardimciniz olsun...
inanın çok zor bir durum Allah kimseye vermesin çok sukur hani kotu değiliz ama o günden beri bir ilişkimiz olmadı yanı hem ben soğudum istemiyorum hem de aklım karışık ve beynim yorgun düşünmekten az önce arkadaşımı aradım ve konuştum o da ablası hamıle doktorunu tavsiye eti çok ıyı bırıymıs ablasıyla konuşmamı ıstedı ama erkek miiş eşime söylesem kabul etmez ama napıyım kızlar gene mi kendim gitsem yanlız da gitmrek istemiyiyorum adam da gelmezsse napıyım ben yaaa delircemm

Valla adamın ne tıynette olduğunu az çok tahmin edebiliyorum.İnsanın böyle şüphesi varsa bile eşinin yüzüne açık açık söylemez.Ne kadar ayıp,sevmişsin evlenmişsin dahası var mı.Konu sahibi arkadaşa da kızdım ben biraz.Ne demek rapor ya.Okurken benim bile ağırıma gitti yani.Onu ne halde olduğunu düşünemiyorum bile.Allah yardımcısı olsun.

canım konu sahibine kızmanın ne anlamı var ki yazık çaresizlik ve şaşkınlıktan ne yapacağını şaşırır insan dr a gitmekten başka çaresi yok ki, onur kırıcı olmasa zaten burda birileriyle paylaşmaz hayatın bir parçası gibi giderdi dr a ama yara aldı konuşacak kimseside yok ki burda rahatlamaya çalışıyor.zaten bu durum tanıdığın kimseyle konuşulmaz ki.

Cok cirkin bir konu. Boyle birsey yasansaydi kocamdan inanilmaz sogurdum herhalde. Kusura bakma canim ama kocan cok kafasiz ve bencil bir adam izlenimi cizdi bende.

Biri de kizinin evlenmeden once iliski yasamasini kim ister diye sormus. Kizim olsa kocasina bakire teslim edeyim iye bir amacim olmazdi kesinlikle. Bekareti takinti halie getirmis bir erkekle evlenmesine de karsi cikardim ayrica. Git kizim sevis diyecek de degilim, asla yapmayacaksin evlenmeden once diye kizimi zara indirgeyecek de. Turk erkeklerinin bakis acisini anlatirim, evlilik olmadan seks yapanlara Turk milletinin fahiseymis gibi davrandigini bil derim, karar kendisinin.

Ayrica o "ben kizimin evlilikten önce cinsel iliskisi olmasini istemiyorum" ve hatta bekaretini gurur kaynaga olarak görenler, kendi ogullari için ayni sey demezler. Onlarin iliski yasamasi çok dogal ve hatta gurur verici oluyor.

Konu burada bekaret degil. Konu cehalet. Sadece konu sahibin esi cahil degilmis, burdaki kadinlar kendisi cahil. Yok esinin güveni için, ilerde iftira önlemek için doktora gidilecekmis. Eger kadinlar böyle davranirsa bu tür tabular asla yikilmaz. Birak doktoru, buradaki kadinlar kendi vücüdlarini bile bilmiyorlar. Tekrak diyorum KIZLIK ZARI DIYE BIRSEY YOK! YIRTILACAK BIRSEY YOK! Burada kendi övenler, yok dogumda yirtilmis, yok doktor diyor halen var diye. Öyle birsey yok. Kizlik zarina denilen sey vajinanin girisinde bir siskinlik o kadar basit. Gelen kanda erkekin fazla agresiv davranmasi ve kadinin kendisini rahat hisetmeden geliyor.

Düsünsenize, eskiden köyde o kizlar kiminle evlenecegini bile bilmiyordu, oglanlar neyin ne oldugunu bilmiyorlardi. Ama gel görelimki, çag degisti fakat düsünceler degil.

Burda biri diyordu, lisede egitim verilirse sapikliga yok açiyor diye. Sanki lise zamaninda iliskiler olmuyor, ve oldugunda cogu kiz ve erkek neye ogradina sasiriyorlar. Egitim hiç bir zaman sapkinliga yol açmaz. Gençleri zamaninda bilgilendirirsek, böyle seyleri önlemis oluruz!

X