evli baynlar lütfen yardımcı olun kızlık zarı

bak canım sen hiç üzülme. bazı insanların kızlık zarı esnek olabılıyor. benımde aynı şekılde kan gelmedı ama doktorada gıtmedım. eşim bana inaniyordu aramızda hiç sorun olmadı ama takdiri ilahi doğum yaptıktan sonra doktor kızlık zarımın hala orda olduğunu dogumun bu yuzden zor olgunu soyledı. yani demek istediğim sen 1 ay sonrada doktora gıtsen doktor bunu bılecektır.

Bu nedir böyle! Kadını zardan ibaret görmek, doktorlara gitmek..
Böyle adamı neyleyim...
Kafası yalnızca bacak arasına çalışıyor, kalanı hikaye.. Ne meraklıymış iki damla kana...
Alacaksın adamı, kolundan tutup doktora götüreceksin sonra beyfendi emin olunca da atacaksın kapıdan dışarıya...

Arkadaslar benimde kızlık zarın esnekmiş ama ilk ilişkimde ne acı ne bişey tak diye girdi kusura bakmayın acık konusuyorum ama korkuyorum nişanlım guvenıyor bana ama acı cekilirmi esnek oldugunda?

Konu sahibinin derdine ortak olacağına "Türk milletinin namus anlayışının ne kadar ilkel olduğunu" üstüne basa basa ima edenleri hiç anlayamıyorum. Nerede yaşıyorsunuz kardeşim siz. Ve de bu tür yorumların arkadaşa ne faydası var?

Konu sahibi arkadaşım sana gelince Allah yardımcın olsun. Senin yorumlarından okuduğum kadarıyla eşin ilk anın şaşkınlığını atlatmış sana güveniyor, doktor raporu falan istemiyor. Yanlış anladıysam uyar. Ama bu konu çok doğal olarak senin içine dert olmuş. Bence eşinle konuşmalı, bu konunun seni çok yaraladığını ve birlikte doktora gitmediğiniz sürece seni üzeceğini anlat. Doktora gitmezseniz arın öbür gün adamın sana sen bakire değildin demeyeceğini kim garanti edebilir. Benim çok yakınımın başına geldi böyle bir olay. Lambanın altında defalarca denemiş adam kan gelmemiş. Adam ilk başlarda biraz surat yapmış ama sonra anlayışla karşılaşmış. Tam on yıl sonra bir kavgada sana hiç güvenmiyorum zaten bana geldiğinde kız değildin demiş. Üstelik üç de çocukları var...Kimseye bir şey ispat etmen gerekmiyor ama eşinin kafasında ister istemez oluşan soru işaretlerini ve kendi içindeki huzursuzluğu gidermek için doktor şart. Kızlık zarı çok hasas bir konu. Benim kızımın doğuştan vajina yapışıklığı vardı. Sadece idrar çıkışı vardı. Bunu fark edince daha bir aylık bebekken doktora götürdüm. Neyse ilaçla açıldı yapışıklık. Ama içim rahat değildi. Altı yaşında kızımı tekrar doktora götürüp genital organları tam mı sağlıklı mı ve ne yalan söyleyeyim kızlık zarı var mı diye doktora götürdüm. Hiçbir sorunu olmadığını öğrenince içim rahat etti. Öyle "bu adetlerin modası geçti, geri kafalılık" demeyle olmuyor bu işler ne yazık ki. Üzülen hep kızlar oluyor. Neyse çok uzun oldu. Allah yardımcın olsun canım. Allah sana bir çıkar yol göstersin.

eşimle defelarca konuşmama rağmen kabul etmıyor bende 2 defa gıttım doktora tabı onda ızın vermedıgı ıcın gizli oldu ılkı bakmadı ıkıncısıde rapor falan vermedı malesef dıyorum artık zarımda esnek değilmiş 7 yonunde bıraz yırtık var kan gelmeyebılır dedı bıseyler soyledı ama ben bunu yapamam yanı benım ıcımde dert olarak kaldı bu konu cınsel hayatımızda başlamadan bıttı boylece ne ben onu arzuluyorum ne de o benı sureklı yorgunum basım agrıyor dıyo bende bır talepte bulunmuyorum soylemeden bunları dıyor daha baska konular ortaya cıkıyor sıkıntılar hergun annesıgıllerın akrabalarının vıdeolarını izliyor ve bayramda orda daha cok kalmak ıstıyor benım aılemde bırkac gun yeterlı goruyor hatta kustu gecen gece aılesının sehrınde yasama hayallerı kuruyor dugunden once bana soz vermıstı sen ıstersen gıdecegız bende asla gıtmıcez dedım cay hazırlamıstım yanınd bıseyler hazırladım yemedı ben yedım takmıyo gıbı yaptıp senle ınsanlık olsa tek yemezdın dedı nasıl zoruma gıttı kustu gıttı yatak odasına yattı bende gıtmedım salonda yattım sabah sardı barısmaya calıstı sonuc aynı evın ıcınde barısılıyor ama cınsel hayatımız yok brn ıkıncı plandyım kendını kral gıbı goruyor banada kole gıbbı hıssettırıyor burada cok yanlızım aılem arkadasım komsum kımse yok Allahım yardım et bana sizde olmasanız innın taş gibi yarılcam kızlar dua edin bana lütfen

sen tek başına git bekaret raporu al

erkek bu belli olmaz ilerde seni bişeyle suçlasa mahkemede delil olarak bile kullanabilirsin,

ben bakireydim evliyken ama o buna inanmadı vs şeklinde

O verdiginiz örnekte yani suç kadinin, doktorda rapor almadi diye? Kadin 3 cocuk annesi! Böyle bir laf nasil söylenir? Nasil bir evlilik, o, 10 yil sonra ögrenki esinin sana hiç güvemedigini, ve isin aci tarafida, sizin gibi kadinlar "keske rapor alsaydi" demesi.

Hangi mantik ile insan 6 yasinda kizi için "zar raporu" almak istedigini hiç anlamiyorum. Bunlar moda ile alakali seyler degil. Bunlar kadinlar en basit haklarini savunmak ile alakali birsey. Kadinlar rapor aldik süreçte hiç birsey degismiyecektir. Ki daha önceden dedigim gibi, kizlik zarri denilen zaten birsey yok, yirtilmasi anlaminda. Kizlik zarri denilen sey, vajinanin girisinde bir siskinlik. Ve bu siskinligin üzerinde bir evliligin yapilmasi ve yikilmasi öyle bir yanlis ve cahil sey ki. Bu ülkede rapor alinmasi artik yasaklanmasi gerekiyor!

Galiba okuduğunu anlamadın, ben kızıma zar raporu almak niyeti taşımam asla, Allah da düşürmesin.. Genital sağlığı demişim orda. Ve endişelendiğim için. Böyle bir durumda kim olsa çocuğunu doktora götürür. Bilmiyorum kızınız var mı? Yoksa bol keseden atmayın. Hem rapor almak zaten yasak. Bilip bilmeden konuşuyorsunuz. Kimse kimseye rapor al demiyor burada. Eşinle birlikte doktora git deniyor. Ondan sonrası kadına kalmış. İster kendisine inanmadığı için eşini terk eder, ister başka türlü cezalandırır ister anlayışla karşılar. Bu şekilde doktora gitmek onur kırıcı bir şey olmalı. Ama ömür boyu hakarete uğrayıp onuru kırılacağına...Neyse uzar bu konu...

bu evlilik böyle sonuna kadar gitmez eşini ikna et doktoro götür bir an evvel eşini aydınlat derim, değilse bu tatsızlık sonuna kadar devam etmez.

canim tobe tobe ya Allah beyine akil fikir bagislasin. Bunda uzulup dert edilecek bisey yok anladigim kadariyla cinsel iliskiniz surekli olmamis esin sadece girip cikmis. bazen esnek zarlarda bu girip cikma hafif yirtiklara sebep oluyor. zaten az kanayan zar o sekilde ya hic kanamiyor ya az kaniyor. esin. ilk giriste iliskiye devam etseydi kesin kanardi. ben. de bole olmustu. bi daha dene bakalm brz yirtilms ama biraz daha yirtilir mi bilmem. yirtilsa da yine az bi yirtik olacak ve muhtemelen o da kanamaya bilir. zaten kanamamasi da kanamasi kadar cok normal. sen once su kendini eksikli hissetme pskolojisini ustunden at. sen kndne guvendigini belli edersen esin de sana eksikli gibi davranamaz. kralligina da son ver onun. alabiliyorsan esinle git bekaret raporu al. smdi onda ya bakire cikarsa smdi canimi okucak pskolojisi de vardir ondan da gitmiyor olabilir. sen alabilirsen yine almaya calis raporunu. esini de bi pskiyatriye gotur. Allah akil fikir versin. sana da sabir versin. dedigim gibi sen kendine guvendign surece oda guvenir. 6yasndaki cocugunda kizlik zari arayan arkadasim sen evladini eksikli gorursen baskasi zTen gorur. Allah zihininize isik tutsun

Su durumda ben olsam direk babama giderdim.alnim acik namusum temiz.guzelce anlatirdim.yeter ya.sen de ne bicim sabir var.ezik olmussun iyice.bu saatten sonra bu evlilik yurumez.hem senle kari koca iliskisi yasamiyor hem de ailesinin memleketine goturmek istiyor.
Esinin planini diyeyim sana.iyice anla.
Memlekete tasiniriz.sen annemlere bana hizmetcilik edersin.bende kendime hic ellenmemis cillop gibi manita bulurum herturlu ihtiyacimi gideririm.ooohhh ne guzel.....
Aci ama gercek.

öyle her isteyen gidip o raporu alamıyor diye biliyorum devlet hastanesi adli bi durum olmadığı sürece bu raporu kimseye vermiyo özelde de her ter vermiyo öyle her canı isteyen gidip alamıyo bu raporu

kabul etmez emınım adam hayalı zaten benım evden kızlık zarıma yanı onun deyımıyle basına bır ıs gelmeden gıtmem dı bunuda soylersem kalpbı var kalpten gıder annem neler oldu tansınlar dustu sekerler fırladı en sonunda yalan soylemek zorunda kaldım oldu ıs dedım ole rahatladı bu ısler o kadar kolay değil basına gelmeyen atıp tutuyor gelmıyor defalarca konustum artık suyu cıktı laflarımı bıle duymuyor artık solemıcemde krallıgı bıtmıyor tam bor kral gecen evde hazırlmısım sutlacı bana yedır dıyor cocuk gıbı guvenmıs gozukmeye calısıyorum ama olmuyor galıba acaba doktora gıtmeyen psıkıloga gıden bır tıp olur mu bu esıne laf gecırenlere hayranım yok mu bu ısın bır sırrı ? varsa cok ıhtıyacım var

ne kanmış ne zarmış arkadaş senin kocanın niyeti başka, adam sen kendini hep ezik hisset istiyor başarmışta, benim kanamam olmasa eşim çıkıpta bana laga luga yapsa asıl ben onun ağzına kusarım sen benim namusuma nasıl laf edersin diye, ezildikçe ezildin büzüldükçe büzüldün bu nedir

eşin kan da kan diye tıuturmuş ya şöyle bi güzel ağzını gözünü yamultacaksın al sana kan, görecek kanı! o kadar sinirlendim ki.adam hala bunun davasını sürüyor ya.

sana çok kızamıyorum çünkü annenin tavırlarını okudukça şaşırıp kalıyorum o şekilde yetişmişsin ne diyebilirim ki senin içinde çok önemli olmuş bu durum haliyle.e bir de böyle bi kocaya denk gelince kaygılarını anlıyorum.

eşe laf geçirmek diye bir şey yok aslında eğer karşındaki insan adamsa zaten böyle anormallikler yapmaz tripler atmaz..eşine saygı duyar,geçmiş günlerine saygı duyar sevgisi için herşeyi yapar..yani ona ekstradan laf geçirmeye gerek yoktur.

dediğim gibi seni de anlıyorum ama sanki suç işlemişsin gibi kendini ezdirmeni anlayamıyorum.sen ezildikçe o ezmeye devam edecek bunu fark et artık.

Son düzenleme:
Evli bekar hepimizin dikkatini cekti bu konu.Herkes elinden geldiginde yardim etmeye calisti.Kusura bakmayin ama esiniz kan gorse de degismeyecekti belki de.Esinizin karakteri buymus il planda hep kendini dusunuyor.Sizin sucunuz yok ki surekli kendinizi ezdirmeyin nolur.Fizyolojik bir sorun olmus sizin sucunuz yok.Sorun anlamayan esinizde.Evli degilim cok karismak da istemiyorum am esiniz bu iyi niyetli davranislarinizi suistimal edecek gibi duruyor.Doktora gittiginizi anlatmalisiniz.Sorun neyden kaynaklandigini.Madem erkek doktora kiziyor bayan doktordu deyin sorun olmazsa.Kapi kapi doktor gezmez umarim.Rapor almak icin hirpalamayin kendinizi yazik ne zamandir ugrasiyorsunuz.Esinize de diyecek kelime bulamiyorum.

doktora git canım belki kılcal damarların azdr ve hiç gelmez. her kızlıktan kan gelecek diye bir şey yok ki

En iyisi bu kocaya becerseydin de kanatsaydın demeli..Başka da yolu yok..

Benimde aynı seninki gibi olmuştu tabi eşinin anlayışıyla çok alakalı bu durum çünkü o sana sert yaptıkça sen daha beter kasıyorsun kendini e haliyle olmuyor ben sırtüstü yatarak yatmanı öneririm bir de kayganlaştırıcı jel kullanabilirsin ben hissetmiştim olay anını :) rahim duvarında terslik olabiliyor ki bu da zorluyor (rahim tersliği demiyorum)

canım hiç vakit kaybetmedn gidin ikiniz doktora diyer arkadaşların dediği gibi yoksa inana bana ömür boyu bunu her zaman yuzune vurur malesef ve kendini o eve alıştıramssın cehenem olur yuvan of of bu kızların cekti cile sanki erkkler sutten cıkma ak kaşık kendinden eminsen uzme kendini bakalım gercek ortaya cıkınca nasıl affetiricek sanna kendini ay çok kızdım eşiine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…