evli baynlar lütfen yardımcı olun kızlık zarı

Canm nasıl dicem bılmıyorumm ama bu nasıl bi adam zarın elastikse tamam dır yani kanaman olmazzzxx
Bndede olmadı kanama bize misafir gelcekti annesi bn korktum yha sorarlarsa diye ki sormadılar ama bnm eşim bacagını bıcakla kesip kanatmış küçük havluya sürmüştü 3 yıl oldu bizim bnu hiç unutmam bn yinede beraber doktora gidelim dedim zorla götürdüm doktora yha doktor hanm gerek yok dedım ama zorla getirdi dedi sürekli doktoras
Doktor baktı canm dedi zarın elastik senin zar yırtılmaz dedi kanamaz yani dedi ikimizinde içi tahatladı çıktık geldik

Hakikaten uzulmee, gerekirse burda soylendigi gibi israrla gotur esini birde o gorsun neymis kizlik zari :KK1: ben çok duydum evliliginde iliskiyi normal sekilde yasayan ve hiç bir zaman kan gormeyen insanlar! hatta ve hatta bazilarinin zari o kdr elastik oluyormuski ancak dogumdan sonra deliniyormus dusun gitsin :KK31: internette mutlaka bunun orneklerini bulabilirsin ve esine bunlari gosterebilirsin?? bi nevi rahatlamis olur ama isin en kotusu bence senden suphe duymasi ve israrci olmasi :KK50: ins hersey duzelir canim

kabul etmez emınım adam hayalı zaten benım evden kızlık zarıma yanı onun deyımıyle basına bır ıs gelmeden gıtmem dı bunuda soylersem kalpbı var kalpten gıder annem neler oldu tansınlar dustu sekerler fırladı en sonunda yalan soylemek zorunda kaldım oldu ıs dedım ole rahatladı bu ısler o kadar kolay değil basına gelmeyen atıp tutuyor gelmıyor defalarca konustum artık suyu cıktı laflarımı bıle duymuyor artık solemıcemde krallıgı bıtmıyor tam bor kral gecen evde hazırlmısım sutlacı bana yedır dıyor cocuk gıbı guvenmıs gozukmeye calısıyorum ama olmuyor galıba acaba doktora gıtmeyen psıkıloga gıden bır tıp olur mu bu esıne laf gecırenlere hayranım yok mu bu ısın bır sırrı ? varsa cok ıhtıyacım var

merhaba konularınızı birkaçına denk geldim gerçekten durumunuz zor gibi...birşeyi merak ediyorum kaç yaşında evlendiniz ve eşiniz ne iş yapıyor.cahil filanmı anlamadım.diğer arkadaşların dediği gibi ne kan mış ...anladığım kadarı ile sizle önceden tanışıyormuş neden bu duruma geldi ki...bence onu birileri kışkırtıyor ve sizin üstünüze bu kadar çok geliyor.evlenmeden önceki durumu ile şimdiki durumu nasıl?

Esnekse zar kan gelmeyebilir üzülme.
Doktora gidin ne olacak ki öğrenirsiniz neden kan gelmediğini.Kendinden eminsin eşinde zaten büyütmemiş hayatını zindan etme.
Haklısın tavrı ruhunu kalbini incitmiştir çok çok haklısın bak o da pişman olmuş.
Her kızlık zarından kan gelmez netten bakarsanız dolu açıklamayla karşılaşırsınız.:KK34:

canım ya akıl var mantık var, daha önce ilişkiye giren kişi anlaşılır ki, bunu evliliğin ilerleyen dönemlerinde insan çok net anlıyor, benim de çok zor girdi o dönem, sonrasında orası öyle bir değişiyor ki... hiç kafana takma eşinle bunu aranda halletmeye çalış, bu arada son durum nedir, çünkü konu açılalı çok uzun süre olmuş, umarım her şey çok güzel olmuştur sizin için

hala zarmış yok kanamamış bilmem ne..!!! ne hakkı var ya ne hakkı kendinizi bu kadar ezdirmeyin ne olur!!! biz onların penislerini sorguluyor muyuz? niye ezik hissediyorsun kendini o kendisi utansın cahilliğinden okumamışlığından utansın.önce gitsin öğrensin elastik zar ,damarı az olan zar çeşitleri nedir..çoğu insanın da kanamıyor.benim de kanamadı eşim bir kere bile böyle bir şeyi sormadı.izin vermem zaten kimseye namusumu ıspatlamaya ihtiyacım yok..onlar evlenmeden önce her türlü naneyi yesin sonra da zarın niye kanamadı diye hesap sorsun namus bekçiliği yapsın yok öyle yağma..o bir hafta acıyacak korkusuyla geçti benim de.kafada büyüttüğümüz için ben de ağladım..balayım berbat oldu yapamadık 1 hafta sonunda yaptık hiç de büyütülecek bir şey değişlmiş ama en güzel zamanlarım gitti..noldu sonra.hala o psikiolojiyi yaşıyorum yine acıyacak sıkınca acıyor işte...bunların hepsi ailelerimizin yetiştiriş biçimi bizi.kapalı utangaç korkuları olan cinselliği büyüten...bizim gibilerin sağlıklı bir cinsel yaşamı olur mu sizce.söylerken konuşurken bile utanıyoruz.bunları aşmamaız lazım artık ama bu kafayla zor.

benden de çok mu çok az kan geldi.. öyle çok çok adet kanaması gibi bir kanama değil ki bu..
yani koyu renk akıntın olmadımı o günden sonra? belkide olmuştur farkına varmrmışssındır,
birde ben anlamadım eşini yani allah korusun onun aklına gelen bişey gibi olsa ilk gece ağlarmısın hiç? akıl var fikir var, birde zaten erkekler anlıyo diye biliyorum yani öyle hemen girmemesi bile bi kanıt bence bunları anlatabilirsin eşine

mrhb canım bizde çok zor ilişkiye giriyoduk hatta giremiyoduk en son başarabildik ama tamda rahat olmuyodu kan gelmedi ben doktora gittim ama ilişkiye giremediğimiz için tam anlamıyla doktor elastik olduğunu hafif zedelendiğini söyledi daha sonra ardan bi kaç gün geçti ben hamile olduğumu öğrendim :)

Canm nasıl dicem bılmıyorumm ama bu nasıl bi adam zarın elastikse tamam dır yani kanaman olmazzzxx
Bndede olmadı kanama bize misafir gelcekti annesi bn korktum yha sorarlarsa diye ki sormadılar ama bnm eşim bacagını bıcakla kesip kanatmış küçük havluya sürmüştü 3 yıl oldu bizim bnu hiç unutmam bn yinede beraber doktora gidelim dedim zorla götürdüm doktora yha doktor hanm gerek yok dedım ama zorla getirdi dedi sürekli doktoras
Doktor baktı canm dedi zarın elastik senin zar yırtılmaz dedi kanamaz yani dedi ikimizinde içi tahatladı çıktık geldik

Gerçekten siz hangi devirde yasiyorsunuz? Bir kadinin bir damla kan için çirpinmasi çok üzücü bir durum.

daha cıddı sorunlr benı buldu nefret ettım cogu zaman evlendıgıme sımdı meger sorun kendındeymıs sımdı kıyın kıyın kacıyor cınsellıkten basım agrıyor yok cok yorugunum yanı 2..5 aylık evlıyız belkı toplam 15 gun ılıskı bıle yoktur onca bana cektrdı ılk donem ağlata ağlata zorla ldu sımdı bende normale donunce kendısı kacıyor hıc cınsel hayatımız yok nerdeyse arada olursada ben hıc bır sey anlamıyorum hıssetmıyorum ve suanda evlendığime pişmanım Allah kimseye yasatmasın

Kızlar konuyu merak edenlere çok şükür iyiyim düzeltmeler çok fazla ailesiyle sıkıntılar hafifledi diyebilirim

Bu sefer çocuk olmuyor kendi teste gitti bazı ufak sıkıntıları var Rabbim işte benim tavsiyem burada dua dua dua bol bol başkasına dua ettirmek herseyin hayirlisi

yaw adam içeri girememiş daha ilk denemeniz olduğu o kadar belliyken kan bekliyor şaka gibi
kan gelse nolur gelmese nolur belliki bakiresin ki bu kadar zorlanıyorsun demi azıcık mantık...
kusura bakmayın kızdım eşinize ama afedersiniz..

yaw adam içeri girememiş daha ilk denemeniz olduğu o kadar belliyken kan bekliyor şaka gibi
kan gelse nolur gelmese nolur belliki bakiresin ki bu kadar zorlanıyorsun demi azıcık mantık...
kusura bakmayın kızdım eşinize ama afedersiniz..
Cathycim zar olayinin üstünden 2 sene gecmis. Biraz gec oldu sanki kizmak icin:KK70:

Canim cok gecmis olsun ya cok uzuldum ya.

Bizde evlendik ama 2 yildir beraber olamadik, pek denemedikte acikcasi.

Esim surekli kan gelmeli fln diyor, o dusunce olunca birlikte olasim yada deneyesim hic gelmiyor acikcasi. erkekler cok cahil
Kesinlikle

slm arkadaşlar evlenelı 1 hafta oldu kendımı kotu yanlız ve pişman hissediyorum benım sorunuma yardımcı olun lütfen ne yapacağımı şaşırdım kimseye anlatamıyorum evlendik gece on sevısme oldu kusura bakmayın acık yazıyorum sonra ben korkudan ağlamaya başladım çok korkuyordum esım deneyelım falan dedı aglayarak falan denedık bıraz cok kasıldıgım ıcın az bı gırdı gerısı gırmedı bende yeter sadece 1 gunluk mu evlıyız dedım ertesı gun rahat oturup kalkamadım ara verdık bır gun sonra balayına gıttık herdun bıraz denedık hergun bıraz daha gırıs oldu 2 gun once tam girdı ben ustteydim bırkac sanıyede hemen kalktım cok canım yandı cunku, sonra kan falan gelmedı sureklı soruyo nerde kan dıye ben cok kotu hıssettım kendımı ben kendımden emınım ama nasıl kanıtlıcam kustu benle 1 gun boyunca balayım rezıl oldu daha once zorla nısanlıyken surtunmeyle bırkac kez denemıstık sımdı pısmanım saskınım kımseye bısey dıyemıyorum nasıl ıspatlıcagımı bılemıyorum netten baktık son gun gırısten bırkac santım ıcerde dıyor ama kanama olmadı bugun doktora gıdecektım ama aıle cuzdanını goturdu daha kımlıgımde yenılenmedıgı ıcın gıdemıyorum nereye gırecegını bıle bılmiyordum o da cok bilgisiz bilmiyor dugunden once konusamadıkta netten araştırma fırsatımda olmadı o kadar kalabalık ve karmaşadan bu kan gelmez mi artık artık cinsel yaşam istemiyorum gururuma çok dokundu kac senedir beraberız güvenide yokmuş bana artık kus oldugu gece bana ağlama krızı geldı otelde agzıma gelenı soyledım yumusadı sarıldı falan affettirmeye calıstı kendını ama ben cok kırıldım. sabahta bugun doktora gıtmıcez mı dedım saçmalama dedi nette 7-10 gun ıcerısınde anlasılabılır yoksa anlasılmaz yazıyordu karışık oldu biraz kusura bakmayın ben ne yapmam lazım lutfen eleştırılerınızı sert yapmayın zaten cokmus durumdayım yorumlarınız benım ıcın cok onemlı sımdıden teşekkürler
.
eski

slm arkadaşlar evlenelı 1 hafta oldu kendımı kotu yanlız ve pişman hissediyorum benım sorunuma yardımcı olun lütfen ne yapacağımı şaşırdım kimseye anlatamıyorum evlendik gece on sevısme oldu kusura bakmayın acık yazıyorum sonra ben korkudan ağlamaya başladım çok korkuyordum esım deneyelım falan dedı aglayarak falan denedık bıraz cok kasıldıgım ıcın az bı gırdı gerısı gırmedı bende yeter sadece 1 gunluk mu evlıyız dedım ertesı gun rahat oturup kalkamadım ara verdık bır gun sonra balayına gıttık herdun bıraz denedık hergun bıraz daha gırıs oldu 2 gun once tam girdı ben ustteydim bırkac sanıyede hemen kalktım cok canım yandı cunku, sonra kan falan gelmedı sureklı soruyo nerde kan dıye ben cok kotu hıssettım kendımı ben kendımden emınım ama nasıl kanıtlıcam kustu benle 1 gun boyunca balayım rezıl oldu daha once zorla nısanlıyken surtunmeyle bırkac kez denemıstık sımdı pısmanım saskınım kımseye bısey dıyemıyorum nasıl ıspatlıcagımı bılemıyorum netten baktık son gun gırısten bırkac santım ıcerde dıyor ama kanama olmadı bugun doktora gıdecektım ama aıle cuzdanını goturdu daha kımlıgımde yenılenmedıgı ıcın gıdemıyorum nereye gırecegını bıle bılmiyordum o da cok bilgisiz bilmiyor dugunden once konusamadıkta netten araştırma fırsatımda olmadı o kadar kalabalık ve karmaşadan bu kan gelmez mi artık artık cinsel yaşam istemiyorum gururuma çok dokundu kac senedir beraberız güvenide yokmuş bana artık kus oldugu gece bana ağlama krızı geldı otelde agzıma gelenı soyledım yumusadı sarıldı falan affettirmeye calıstı kendını ama ben cok kırıldım. sabahta bugun doktora gıtmıcez mı dedım saçmalama dedi nette 7-10 gun ıcerısınde anlasılabılır yoksa anlasılmaz yazıyordu karışık oldu biraz kusura bakmayın ben ne yapmam lazım lutfen eleştırılerınızı sert yapmayın zaten cokmus durumdayım yorumlarınız benım ıcın cok onemlı sımdıden teşekkürler
İlk başlarda nasıl üste çıktın kız hemen .Ben oraya takıldım.Level atlama oluoda biraz ustte senın olman .Yooo gıt doktora soyle boyke bır durum yasadık de

Benimde ilk gece gelmedi ertesi gün ısrar ettim doktora gidelim diye. Bana güvendiğini filan söyledi gerek yok dedi ama ben bile merak edip şüpheye düştüysem adamın illaki aklına takılır. İkimizin aklında tek bir soru işareti kalmasın diye direttim. Ertesi gün öğleden sonra en yakın kliniğe gittik. Zarımın elastik olduğunu öğrendik.

X