Evlenme planı yapmak yerine motor bakan sevgili?

Nasıl yani tam anlamadım

Evlilik konusmak baska ve evlilik planlamak baska. Misal esim tanistiktan 6 ay sonra evlenme teklifi etti (biz 30 yas üstünden sonra evlendik ama) ve ondan sonra planlamamizi ona göre yaptik. Simdi "ilerde evleniriz" diye plan yapilmiyor. Yani teklif etmemis henüz. Kendi aranizda 1-2 seneye ilk adimi atariz gibi konusmalar da olmadi sanirim. Yani siz evlilik fikrini yakin görürken o kafasinda daha 3 senesi var diye düsünebilir. Bir cok kadin evlilik meraklisi görünmememk icin sormaya cekiniyor, ama az cok planlariniz örtüsüyor mu bilmek lazim

Evet işte ilk adımı atarız diye bir konuşma olmadı ben de omu istiyordum ama yapmadık

Sevgiliniz evlilik olgunluğuna henüz erişmemiş, yakın zamanda da erişebilecek hissi vermedi bana, henüz kendini gerçekleştirme aşamasında gibi, hedefiniz onunla akışı yaşamak değil de evlenmekse kendinize başka bir yol çizmenizi öneririm zira evlenmeyi başarsanız bile aile sorumluluğunu öğrenmesi bunu sindirmesi uzun yıllar sürecektir.

Onunla evlenmek istiyorum ama erken yaşta da anne olmak istiyorum o bebeğimin babası olsun istiyorum planımız olsun konuşalım istiyorum ama sanırım sonumuz ayrılık

Keşke evlendikten sonra motora hevesi olsaydı inanın hiç umrumda olmazdı ama ben evlilik düşünürken onun motora para harcaması beni üzdü

Adam size göre evlilik düşünmezken ve maaşı sizin maaşınızdan düşükken; nakit şahsi birikimi olarak 120 bin TL' si var.

Evlilik düşünen sizinse aynı miktarda birikiminiz dahi yok.

Adam size göre evlilik düşünmezken ve maaşı sizin maaşınızdan düşükken; nakit şahsi birikimi olarak 120 bin TL' si var.

Evlilik düşünen sizinse aynı miktarda birikiminiz dahi yok.
Herhangi bir planımız yokken ben para biriktirmek yerine harcamayı tercih ettim planımız olduğu sürece evlenmek için yeterli kazancım var

Onunla evlenmek istiyorum ama erken yaşta da anne olmak istiyorum o bebeğimin babası olsun istiyorum planımız olsun konuşalım istiyorum ama sanırım sonumuz ayrılık
Bu planları onunla birlikte yapmamışsınız anlaşılan ki bu noktadasınız. O sizinle evlenecekse bile bunun vadesini sizin kadar kısa tutmamış. Ayrıca maddi açıdan da denk olmadığınızı yazmışsınız, yarın daha büyük sorunlar demek bu, bence zorlamayın

Herhangi bir planımız yokken ben para biriktirmek yerine harcamayı tercih ettim planımız olduğu sürece evlenmek için yeterli kazancım var

Aylık maaş farklı, birikim farklı. Siz gelirinizi harcamayı tercih etmişsiniz; adamsa istediği bir şeyi alabilmek için parasını biriktirmeyi tercih etmiş.

Ben ikimizde kamuya atanalım diye birlikte kpss çalışmayı bile teklif ettim

Yoluna bakkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…