Evlenenler, geçmişe bakınca siz de böyle hissediyor musunuz?

öyle deme çok trend.
çok doğal ama kaşlar doğal, dudaklar silikon nasıl olacak bilmiyorum.

bence 5 sene sonra daha kabus şeyler moda olacak onlara hayıflanmaktan bunları hatırlamayacağız bile.

Şu andaki durumuna odaklan bence hiç düşünme.Biz düğün günü tüm gün çekim yaptırdık sıcağın altında klip için.Ama fotoğrafçı bütün görüntelirin yandığını söyledi.O ara ailede bir kayıp yaşamıştık o yüzden hiç üzerinde durmadım sağlık olsun dedim geçtim.

Düğünüm nişanım kınam hepsi geldi geçti bir olumsuzluk yoktu ama emin ol oturup incik cincik detay detay düşünsem şuraya 10-20 tane olumsuzluk yazarım.
Sorun odaklı bakıyorsun, dediğin gibi resmen kendine dert yaratıyorsun. Şaşkınlıkla okudum.

Ohoo, gecmise donup bakinca benim de bu ben miyim la
Ya su yerde yuvarlanan kocam mi
Oha araba susu gibi gorunen bacim mi diye serzenislerim oluyor.
Ben ki cok sade takilan biriyken her ozel gunu abartmisim mesela.
Cilgin atmisim pistlerde
Bildigimi de oynamisim bilmedigimi de
Ziplayan bir top gibiymisim ahaha

Ama demek ki o an modum buydu.
Bosver gitsin.
Hicbir sey mukemmel olamaz zaten.

Geçmişe dönüp bakınca düğün nişan vs. ilgili pişmanlık yaşamıyorum. Ayrıca kına yapmadım bindallı vs giymedim. Oturup nıye yapmadım dıye de hiç üzülmüyorum.Siz ayrıntıları düşünüp mutsuz etmişsiniz kendinizi. Gelinlikle foto çektirmedim diyorsunuz evlilik yıldonumunuzde gelinlik vs kıralayıp çekim yaptırabilirsiniz.

Aynı şeyleri bende düşünüyorum içimde kalan çok şey var inşallah bundan sonra içimizde kalan gözümüzde kalan şeyler olmaz

bunları beğenen yada kendine yakıştırıp yapan arkadaşlardan da özür dileyeyim biraz gömdük sizi ama zevk meselesi.

He ya... ama niyetimiz iyiydi. Şimdi bu kızlarda konusahibi gibi 5 sene sonra bu fotolara bakınca kesin içlerinden ah çekerler.
Benimde var "trend" hallerim.
Sariya boyanmış keçe sac (kivircik saclarim), aşırı siyah köz kalemine çerçeve yapılmış gözler, kirmizi ruj ve tirnak. Düşük bel ispanyol paca pantolon ve cart sarisi dar tshirt...altinda ayni cart sarisi sandalet ve kocaman halka altin küpe. Bundan 15 sene önce nasilda kendimi beğenerek giyiyordum :)

Teşekkür ederim yorumlarınız içiiin, çok güzel oldu bu konu benim açımdan

6 ay oldu. 24 yaşındayım. Ya esasında tarzımı biliyorum ama zaman her şeyi garip bir şekilde değiştiriyor, en başında algımı. Ama görüntüden öte, mevsimin mi çevremdekilerin mi hissettirdiği bir şey vardı. Bu konuyu çok acmadım ama babam yoktu mesela düğünümde. gelmedi- gelemedi neyse artık. tuhaf akrabağğğğların bakışları vs. belki de onlardan da etkilendim ama farklı yerlere vuruyorum bilemiyorum.

Gerçektende kendinize dert yaratmışsınız. Evliliğiniz şu an güzel gidiyorsa bunların ne önemi varki.
Hepsi görüntü...

evet şuan güzel gidiyor

Gelinliğim kayınvalidemin evinde, yaza doğru yaptıracağız diye oraya bırakmıştık. ama şuan olabilecek en güzel fotoğrafların elimde olduğunu düşündüm de, bulacaksam başka eksikler bulurum. herkesin yazdığı gibi önemli olan mutluluk gerçekten.

evet ya o düşük bel pantolonları nasıl giydik
benim de 19 yaşında kuzenimin dugununde giydiğim bir elbise var, bir allah ın kulu da uyarmadı mı bilmem neredeyse neon yeşil.
fıstık yeşili diye giyiyordum halbuki
tabi renklerin suyu mu çıktı niye fıstık yeşili onu da bilmem.
ona uygun göz makyajını konuşmayalım
13 yıl
ama hiç hayıflanmadım ayyy ne çirkinim diye o zaman öyle beğenmişim demek.

hiiiiiçççç takılmayın.
kimseyi memnun edemezsiniz böyle günlerde.
bizim dugunumuz 700 kişilik otel davetiydi.
her şey en alasından.
dıdının dıdısı biri dediki fotoğraflar ücretli verilmiş olmazmış. niye biz ödemedik ki onların fotoğraflarının parasını boşverin akrabayı, eşi dostu.
kendinize dert aramayın. mutlu giden evliliğinize panda makyajı yuzunden bir şey olmaz merak etmeyin :)

Ya hiç evlenmemiş olsaydınız, ya hastalıktan kıvranıyor hastanede tedavi gören biri olsaydınız, ya düğününüz olmasaydı(ailesiyle sorun yaşayıp düğününe kimse gelmeyen var) ya benim gibi düğün arifesinde gelinlik hayali kurarken terk edilseydiniz diyeceğim. Bence şükredin. İnanın herşey boş. dayımlae 30 yıllık evli. Evlenirken hiçbir şeyi yokmuş düğünleri olamamış. Onlardan mutlusu yok. Siz bence şükredin. Eşinizle mutluluklar dilerim.

Hahahaha...ben 2008 yılında liseden mezun oldum...bil bakalim mezuniyet balosunda giydiğim abiye ne renk? Evet...fistik yani neon yeşili. Makyaj uyumlu tabiki ve cirtlak pembe ruj...
Ama gercekden modaydi yaa...benden hariç iki öğrenci daha vardi ayni neon yeşil bir elbiseyle. Resmen papağan gibi çıkmışım fotolarda

Oda nazar boncugu olsun.. benimde dugunumde ve nisanimda icime sinmeyen bitakim seyler oldu ama geriye donup bunu sorun etmedim niye ediyim ki olmus bitmis bisey... annem bana derdiki herseyin dort dortluk olmasin nazar deger.. aynende oyle bi arkadasinda yazdigi gibi dortdortluk dugunler yapip bosananlarmi gormedik anli sanli nisanlar yapip atanlar mi gormedik biz.. senin icin onemli olan yuva kurmak esinle mutlu olmaksa gerisi onemli degil.. o sirf gosteris icin evlenenlerin evlendiklerinde sonlari pek iyi olmuyor goruyoruz zaten amaclari sadece gosteris.. dugunum surda biyerde oldu yok efendim gelinligim su marka bilmem ne.. evleniceksen yuva kurmak icin evlen gosteris yapmak icin degil..

Gulerek okudum yazdiklarinizi,cok hossunuz. Dış cekim sacmaligini ben de yaptirmadim,hep yaptiranlara gulmusumdur hatta,cok komikler. Uzmeyin kendinizi,yine de icinizde kalan varsa en basa donup yaptirabilirsiniz de.

O ne ki yav
Benim ortaokul mezuniyet kiyafetim bildigin Zeki Muren sahne kostumu yakasi firfirli kuyruklu beyaz elbise neyse ki fotom kaybolmus gitmis allaha sukur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…