Evleneceğim kişi hpv

İnşaata gidin de diğer garipleri uyarın bari. Madem nişanlınıza oradan bulaşmış diğerleri de önlemini alsın. Ya da nişanlınız gidiyorsa güzellik merkezine de haber verin. Kullandıkları aletleri havluları falan dezenfekte etsinler. Her yerden bulaşabilir ama asıl bulaşma garantili olan cinsel ilişkiyi asla yapmaz. Aynen.

Kendinizi kandırmaya devam edin. Görünmese, siğil falan olmasa size söylemeyecekti bile. Evlenene kadar tedaviyle geçer sandı ama geçmedi. O yüzden söylemek zorunda kaldı. Adamla aynı şehirde değilsiniz, şüphelenseniz baskın bile yapamazsınız.
Neyse, uyuyanı uyandırmak kolay ama uyku numarası yapanı asla uyandıramazsın.

Çok haklısınız o saatten sonra kızsa ne olur, boşansa ne olur? Ama verdiği cevapları görüyoruz, pek umrunda değil, yeterki evlensin... Kendi hayatı, kendi bilir ne diyelim.

Size de çok geçmiş olsun, dikkat edin kendinize. Biraz bencil olmak lazım, bizdebln daha önemli kimse yok bu hayatta ( eş, sevgili, nişanlı anlamında ).

hayatta en kıymetli şey, sahip olmasam da evlat denilir ama 80 yaşında kayınvalidem bile ömrümü boşa harcamışım diye ağlar. ya da nice anneler, babalar aynı.

ya da belki sizlerden anne olanlar bile pişman oldu, mesela benim annem 2 kuruş fazla maaş için sgk yaptırmadı ve şimdi emeklisi yok.

yani demem o ki, en kıymetli evlat, ya da anne baba vefamız diyelim ama inanın bir erkeği bırakın, bu anne baba cocuk için bile kendinizi paraladıgınızla kalıyorsunuz hayatta. duygusal olarak da dusunce olarak da maddi olarak, önce ben demeyen herkes cok yıpranmıs, bır sekılde az ya da cok hayal kırıklıgına ugramıs da oluyor o yuzden dedıgınıze katılıyorum önce ben demek lazım. biz de bu bayana, önce ben , önce sağlığım de diyoruz ama bosuna yazıyoruz sanki. hatta iki insanı ayırmaya calısan, kıskanc komsu kızı durumuna dahi düşüyoruz resmen... cidden üzücü ve komik...

her kadın gibi aşk diyen, aman illa ben de evleneyim diyip, %80'nin pişman olduğu gibi, hangi konuda olursa olsun pişman olmaması dileğiyle yani.... ne diyim...

Hpv kondomla da bulaşabiliyor, oral sex yoluyla da. Ortak alandan da bulaşır. İhtimal az deniyor ama yine de mümkün olduğu söyleniyor. Aldatılmışsanız bile geçti gitti evleniyorsunuz. Onu söylemezse bilemeyeceksiniz. Erkeğin vücudunda siğil varken kesin bulaşıyor değdiği yere. Bu boğaz ve cinsel organ, anüs etrafı. Tedavisi bittikten sonra vücuttan atılmayabiliyor. Metabolizmayı güçlendirmek lazım. Ona özel vitaminler kullanmak lazım. Test yaptırmasını isteyin birlikte olmadan. Allah korusun, rahim ağzı kanserinin sebebi olabiliyor biliyorsunuz.

ben doktorlarin yuva yıkmamak adına politik davranmak zorunda bırakıldıklarını veyahut bakire taklidi yapan kızlar ve aldatmadım diye zırlayan erkekler yüzünden hpv’nin cinsel yollar dışında bulaştığına inandırıldıklaını düşünüyorum çünkü özellikle hpv konusunda ihtisas yapmış profesörler bunun bulaşabilmesi için ten tene temas edip sürtünerek deride mikro çiziklerden bulaştığını söylüyor. takdir edersiniz ki bu yüzden bulaşı önlemek adına yeni tıraşlı olmamak öneriliyor. şu durumda tuvaletten bulaşması için, diyelim ki virüs tuvalet yüzeyinde kaldı, penisin tuvalet ile epey bir hemhal olması gerek.

fitne fesat salmak istemem, belki milyonda bir ihtimal bile olsa doğru söylüyordur ama aldatılmamış olmama ihtimalini bu kadar kolay ekarte etmemelisiniz. kocanız değil bir şey değil, yol yakınken.

Evet bulaşma ihtimali var dediğiniz gibi o yüzden ilişkiden önce aşı olmayı önerdi doktor bende hemen aşımı oldum hatta nişanlımda öyle tedavi bitene kadar bu tarz şeye dikkat edeceğim. Ondaki tipi kanser yapmıyor ama ciddiye alınması gereken bir konu.

Gereken her yer uyarıldı sıkıntı burda iş yerinde, şikayet ettiğinden itibaren böyle vakaların olduğunu söylemiş ordaki ilgilenen kişi. Baştan kimse uyarılmamış. Ben uyku numarası yapmıyorum ama bir insanı yargılamak bu kadar kolay olmamalı. Doktor da az da olsa bu şekilde bulaşabildiğini söyledi.

Söylemiş? Kaynak nişanlınız sanırım burda.

Doktorlar bu konuda kesinlikle politik davranıyorlar. Birgün bir jinekoloğa sonuç göstermeye gitmiştim, içerdeki hasta da muayene olmuş çantasını falan toparlıyordu çıkmak için. Kadın hpv pozitif çıkmış ve aldatıldığını düşünüyordu. Doktor yiaa senle evlenmeden önce de kapmış olabilir daha yeni evli sayılırsınız diyordu. Ama kadın belli ki bir şeyler yakalamış emindi aldatıldığından. Ben de pek çok jinekoloğun aman ali rıza bey ağzımızın tadı bozulmasın modunda takıldığını düşünüyorum bu konularda. Ama şu konuyu okuyunca hak verdim doktorlara. Konu sahibi bariz bir şekilde aldatılmış olmasına rağmen yüzlerce kişinin yazdığını kaale bile almıyor. Jinekolog istemediği bir şey söylese bir de bu kadınla mı uğraşsın. Neye inanmak istiyolarsa inansınlar uğraşılmaz kimseyle.

Bi kere doktorun sorumluluğu değil aldatıldığı şüphesini paylaşmak, kimse bu hanımefendilerin kocaları sevgilileri ile uğraşmak zorunda değil, trafikte haydarla adam öldürülen bir ülke burası. Doktorun tek sorumluluğu tedavi. İlaç prospektüslerinde de milyorda bir olan yan etkiler bile yazılıyor. Bi zahmet geri kalanına da kafayı çalıştırsınlar.

Ben doktor olsam ben de aldatmışlar demem ki, sonra gelip adam bana hesap soracak sevgilimle eşimle senin yüzünden ayrıldım diye belki darp edecek, herkes kendi mantığınu kullanıp bulsa gerçekleri daha iyi benve
Böyle bir şey olsa hpvsiz insan kalmaz ülkeden, dışarda tuvalet kullanmayan var mı

Evet dün unus da paylaşmıştı profil mesajlarında. Evlenmek için sağlık raporu almak amacıyla gelen bir çiftte erkek olan hiv pozitif çıkmıştı. Adama hivlisin dedi diye saldırmaya çalışmıştı unusa. Bunlarla mı uğraşacaklar? Karşıdaki deli mi manyak mı bilmiyolar sonuçta. Kadın sen benim kocama iftira mı atıyosun diye olay çıkarabilir, kocasına doktor beni aldattığını söyledi deyip kocasını doktora musallat edebilir. Olması imkansız şeyler değil bunlar. En iyisi “aynen reis tuvaletten kapmıştır” deyip başından atmak. Zaten iyiki de ikna etmeye çalışmamış. Forumda 100 kişi ikna edemedi bununla mı uğraşacaktı

İnşallah Unusa bişey olmamıştır o kadar erkekse çüküne sahip çıksaymış pislik

Bu kişinin sizi aldatma ihtimalini kabul edebilirsiniz herkesin kendi fikri, saklamasını mecbur kalmasa söylemeyeceğini nasıl kabul edip hayatınızı evlatlarınızı emanet edeceksiniz

Doktorlar bazen ortalığı karıştırmak istemez çokta inanmayın bence, benim aklıma siğiller takıldı. Siğiller neden oluşur düşündünüz mü?
Ben onun doktoru dışında kendi şehrimdeki doktora gittim tek başıma konuşmak için hatta kişi benim tanıdığım yani beni düşünen aile dostumuz karşı tarafla bir alakası yok. Bunun sadece aldatılma durumundan oluşabilceğini emin olun açıkca söylerdi beni korumak için. Doktorun konuşmalarına göre buraya yazdım yani herkes kafasına göre bir yorum yapıyor bu konı hakkında çok bilgiye sahiplermiş gibi küçümseyici laflar yazıyor. Uzmanların lafına bakmamı söylüyor ben de aynı şekilde bir uzmanın söylediğini yazdım. Salak değilim eminin olun aptal aşık hiç değilim. Ama bir insanı bu kadar kolay yargılamak kötülemek bana göre değil burda 2günlük tandığım bir insan yok karşımda. Ve karşı tarafın ne kadar perişan halde olduğunu ben görüyorum. Burda herkes aldatılma olayına yorumlar yazmış ben burda aldatılmayla ilgili bir yorum da bulunulması için paylaşım yapmadım. HASTALIK hakkında bilgi almak için yazdım. Bir sürü insan evlendikten sonra böyle sıkıntılar yaşıyor bana en azından açıkca söyledi bu durumu saklayıp bir şey olmamış gibi yapabilirdi art niyetli olsa saklayabilirdi. Hemen korunmam için aşı yaptırmaya götürdü. Sadece öğrendiği ilk anda söylemediği için kızgınım. Ona da kendisi durumu kabullenemediği şok yaşadığı için anda söyleyebildiğini dile getirdi.

Hangi doktor olursa olsun bu riski almaz, burada yorum yazan kadınlar ya hpv olmuştur ya yakından tanıdıkları ordan bu bilgiler, bu neyin inadı sizdeki, adam yüzde 99 aldatmış, bir durun sakince düşünün, siz tuvaletten hpv kaptım diyin bakalım o adam sizi kaç saniyede kapının önüne koyacak

çok doğru. doktorun “ilişkimizi kıskanıyorsun, beni kocamdan ayırmaya çalışıyorsun” tarzı bir trip yemesi o kadar muhtemel ki şu toplumda. ne kadar çok KEMAL varmış.

belki meslek etiğine aykırıdır. minik de olsa başka türlü bulaş mümkün olabilir, doktorlar genel olarak yorum, çıkarım yapmıyor bu tarz şeylerde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…