Evleneceğim kişi hpv

Bir erkeğe bu kadar körü körüne güvenmek nedir ya? Uzak mesafe ilişkisiymiş birde. Benim ex zamanında ''ben uyuyorum biraz yorgunum'' deyip beni aldattıydı hain birde ortadan kaybolma süresi de 2 saat falandı o 2 saate halletmiş işe gidiyorum der yine aldatır patronundan izin alır 2-3 saat kaçar ruhun bile duymaz sen adamı öylece işte bilirsin. Bariz aldatılıyorsun işte hala doktor böyle dedi doktor şöyle dedi diyorsun yahu cahil misin hangi doktor sana gelip seni aldatmış der özellikle şu devirde? Cahil ve saf birisin nişanlında bunu biliyor kandırmış işte seni

Konu sahibi arkadaş bundan 7 sene evvel biriyle nişanlıydım ve bir gün iş gezisine gidecekti uçakla, uçuş 5 saat sürecekti,uçağın kalkış zamanı geldi radar’dan da takip ediyorum ve kalktı uçak 1 saat yol gittibir mesaj atayım da inince sürpriz olsun dedim o da ne wp mesajım kendisine iletildi, aradım çalıyor derken 6 saat geçti telefon açık, herhalde dedim telefonu arabada unuttu, 7 saat sonra bir mesaj uçakta telefon bazı durumlarda çekiyormuş o yüzden gelmiş mesajlar dedi, Allah seni inandırsın bunu araştırdım ve inandım(inanmak için kendimi saf yerine koydum)
Sonra 2 ay sonra buluşmaya gelirken ağzında 1tel upuzun saçla geldi, saçı ona yedirdim ve gönderdim

Ne diye uyarmışlar, işerken sağa sola sıçratmayın mı demişler, güzel kardeşim yorumlara kulağını kapama
Böyle vakalar oluyor demiş demek, iyi gülmüştür arkandan nişanlın
Doktor bunu diyecek tabi ki senin aldatılıp aldatılmadığının derdine düşecek değil bunu sen akledeceksin
Doktor da tedavi edecek yeter ya

Aile dostunuz olan doktor hiç risk almaz. Adam biliyordur huyunuzu suyunuzu, sizle uğraşmak istememiştir belki.

Dürüstlüğünden söylemedi size, gerdek gecesi siğilleri görüp "Bu da nesi Osman?" diyecektiniz çünkü. O siğiller geçse söylemeyecekti bile, evlendiğinizde pozitif çıkınca belki de sizin aldattığınızı sizin ona bulaştırdığınızı söyleyecekti üste çıkmak için. Anladınız mı şimdi doktorlar bu mikrobun nerde kapıldığı hakkında neden yorum yapmıyorlar. Oluşabilecek ters durumlar, hatta aile facialarından sorumlu olmak istemez kimse haklı olarak. Çalıştığı yeri arayıp soracağınızı söyleyin nişanlınıza bakalım napıyor, hani demiş ya herkese bulaşmış tuvaletten diye.

Öncelikle geçmiş olsun hpv dedigimiz sey elimizde cikan sigil vs de genelde hpv ye giriyor elinde çıkıp sonra cinsel organına bulaştırmis da olabilir biriyle cinsel ilişki de yaşamış olabilir bende 19 yasidna ilk evliligimde 6 tane türünü birden bi domuzdan kapmistim şükür iki sene de atlattim tamamen temizlendi negatife döndü sigiller yakildiktan sonra bulaş ihtimali düşüyor lütfen prezervatif kullanin olur mu evlenmeyi düşünüyorsanız hpv diğer cinsel yolla bulasan hastaliklar gibi değildir sadece cilt ile alakali kadinlarda rahim agzi kanserine neden olabiliyor ama bu da cok düşük ihtimal düzenli kontrol yaptirirsaniz zaten semear vs rahim agzinda anamoli varmi diye bakiliyor cogu kadin nasil bulaştığını bilmiyor vucudunda olani bile bilmeyenler var toplumun neredeyse %80 ninde var dünya üzerinde de de baya yaygin ama kan ile alakasi yok o yüzden diğer hastaliklar ile karistirmayin

Konu sahibi arkadaş, nerden baksan mantık yok, madem çok düşük ihtimalle tuvaletten bulaşıyor oradaki vakalar nasıl artmış, oraya girenler hep küçük ihtimale mi yakalanmış?
Ordaki çalışanlar arasında bir aşk ilişkisi mi varmış? bir erkek arkadaşın varsa sor öğren, senin aklınla dalga geçmek bu uyarıldı vs falan kim ortalığa dökülür iş yerinde bende hpv var diye

Ağzında naısl saçla geliyor yahu onu anlayamadım

Genital siğil-kondiloma akimunata durumu ile elde kolda çıkan siğil olayını karıştırmayın siz de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…