Evleneceğim kişi hpv

Söylemem tabi koca eli silahlı manyak olabilir, gelip hastaneyi basabilir darp edebilir ödürebiir ...
Aynen öyle, kimse ben bir halt ettim suçumla durayım demez. Suç bastırmak için olay çıkarıyor insanlar.
Erkek anatomisi kadın gibi değil. Kadının genital bölgesi enfeksiyonlara daha açık. Bizler dışarıda tuvalete girsek hemen idrar yolu enfeksiyonu kapıyoruz en basitinden.
Ama erkekler için durum böyle değil. Ayakta temas olmaksızın tuvalete girebiliyorlar. Öyle bir durumda sidiğin klozete temasından bulaşacak değil herhalde.
Ben de aldatıldınız diyorum. Bu zamana kadar siğillerden kurtulurum diye bekledi, olmayınca artık suçu inşaat işçilerine atarak yırtmaya çalışmış bence. Siğiller geçseydi asla söylemezdi zaten. Dua edin ortaya çıkmış.

Herhalde geçmiş mesajlara bakıyorlar. Başka bir kadın yok gözüküyor, başka sevgilisi yok aldatmaz diyorlar. Erkekler kadınlar gibi değil ki, seks için eskort ile günübirlik birlikte olur ve kadının ruhu bile duymaz.

Baskası yla sevısmedı
ki ınanıyorum bu konuda sorun yok

Tam da inandığınız konuda sorun var size soyleyemedıgı ıkı ay once konulan hpv tanısı degıl sadece.
Ki zaten masum olan insan da şaşkınlıktan gelır soylrdi nasıl hpv olurum ben ya nasıl dıye.

Ay neyse git evlen o saf'inazı bulmus saglam yere tezgah acmıs.

Bu arada yorumumu sıkayet edecek olursanız 'Ben Degıl Kuzenim Yazmış' Allah seni inandırsın ki ınanıyorsundur bu konuda sıkıntı yok

afganistan veya hindistandaydi sanirim, bi kadin hamile kalmis ama ruzgardan hamile kaldigini soyluyordu, onun gibi bisey bu da

Ben sağlık ocağına gittim ve bugün gerekli bilgileri aldım. Buluşma riski ilişki olursa ve korunmazsak var ama aşıyı hemen yaptırdığım için (bana bulaşmadan önce aşıyı yaptırdım bir ilişkimiz yoktu) bulaşma riski düşük bir düzeyde ama tedavi sürene kadar dikkali olmam gerektiğini dile getirdi

Ben sağlık ocağına gittim ve bugün gerekli bilgileri aldım. Buluşma riski ilişki olursa ve korunmazsak var ama aşıyı hemen yaptırdığım için (bana bulaşmadan önce aşıyı yaptırdımbir ilişkimiz yoktu) bulaşma riski düşük bir düzeyde ama tedavi sürene kadar dikkali olmam gerektiğini dile getirdi
Sizde buna inandınız öylemi?
bu rahatsızlığın ne kadar yaygınlaştığını güzellik salonlarından bile bulaştığını umarım biliyorsunuzdur. Doktorlar bu şekilde söylüyor

Öyle olsa o şantiyedeki herkese bulaşır.
Ne tesadüf birtek sizinkine bulaşmış
Neyse siz neye istiyorsanız ona inanın.

Doktora gidip bugün bilgi aldım. Tabikide kimseye %100 güven duymam ama böyle rahatsızlığın sadece cinsellikle bulaşılmacağını biliyorum doktorlarda bu şekilde dile getiriyor zaten. Bana bulaşmadan beni uyardı ve aşıyı olduğumu dile getirdim. Bu kadar sert yorum yapmanız inanın yardımcı olmak dışında insanı üzüyor

Güzel hikaye bro

çok üzücü gerçekten ben de başka kadınlardan bulaştığını düşünüyorum ayrıca saklaması hiç etik değil
Bana söylediğini dile getirdim ve doktorların başka yollardan da bulaşabileceğini söylüyor. Onun doktoru dışında başka doktorlarla görüştüm tek başıma. İlişki yaşamadık daha o yüzden bulaşmadan aşımı oldum sadece biraz daha önce söyleyebilirdi bu konuda bencillik yaptı

Sen zaten aldatılmadığına kendini inandırmışsın da, en azından ilişki işini ertele. Aşı etkili olana kadar hiç değilse

Şahsen evlenmezdim. Kadınlarda ağır seyrediyor.

O şekilde de bulaşma ihtimali var evet ama çok daha düşük. Dünyada bu hastalıklar azalırken Türkiye de artmasının sebebi de bilinçsizlik.

Evet yorumlarda karıştırdıklarını düşünüyorum. Ben kendi doktoruma gidip bu konu hakkında bilgi aldım erkekler kadınlara göre daha dikkatsiz hijyen konusunda bu şekilde bulaşma ihtimali var. Ben onun öyle bir şey yapmadığını düşünüyorum hissettiğim bu ama kimse kimsenin içini %100 bilemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…