Evlendim...

Önceki yazılarıdan anladığım kadarıyla mayıs sonu haziran başında falan ayrılmışsın nişanlından.Bu kadar kısa sürede ve tanıştıktan 3 hafta sonra evlenmekte acele etmişsin bence.Allah mesut etsin.Karşındaki senden 16 yaş büyük biri olduğundan seni nasıl etkileyeceğini çok iyi bilir.Lütfen dikkatli ol canım.

hayır canım kesin olarak şubatta bitmişti. daha sonra biriyle tanışmıştım ama onu unutmamı bi kenara bırak sürekli ondan söz eder oluşu rahatsız etmişti ilk başta ve sakin tavırları eklenince olmayacağını anlamış onunla yollarımızı ayırmıştık eşimle temmuzun 17sinde tanıştık ve ne eşimle tanıştığımda ne aklımda nede kalbimde düşünebileceğim kimse yoktu.
ha birde eşim beni etkilemek isteseydi büyük ölçüde konularımız onun maddiyatı olurdu bana sunacağı imkanlar olurdu -ki çoğu kadın bundan etkilenir- ama ben nikah kıyılmadan birkaç gün önce öğrendim ve evlenelim dediğinde önce bi hönk diye kalıp sonra tamam evlenelim dedim. ailelemle gelip konuştu biz karar verdik evlenmek istiyoruz sizler ne dersiniz diye anne babamda karar sizin dediler ve evlendik.
yine de uyarın için teşekkür ederim canım.

slm,hayat var; ne zaman oldu bitti kız. valla çok sevindim inşallah mutluluğun daim olur, eşinle sana mutluluklar.. umarım bizleri unutmazsın ,irtibatı kesme olurmu,düğün resimlerini de bekliyoruz.

Canım Allah mesut etsin ama mesleğini sakın bırakma sınavlarını da ihmal etme sonradan çok pişman olursun bir abla nasihatı:))

gercektende hayat varmis degilmi...
cok sevindim canim mutlulugu bulduguna...
dilerim evliliginde hersey hayal ettigin gibi olur....
bu arada dügün fotoraflarini bekliyoruz...

canım şaşkınlıkla okudum bende yazını...
ama kısmetin ne zaman geleceği belli olmuyor. insanlar senelrce çıkıyorda düğün arifesinde anlıyor uygun olmadığını ve ayrılıyorlar. kimiside böyle yıldırım gibi evleniyor ve çok mutlu oluyor. bence aceleye geldi falan die düşünme ve mutluluğun tadini çıkart:...

eee resimleri de görseydiik p

henüz sadece nikah resimlerim var onlar da da eşim kot pantolonlu-gömlek bende de gömlek ve kumaş pantolon birde bütün günün yorgunluğu var üzerimde :)
28i akşamı düğün var 2 hafta balayı var yani 3 hafta sonra düğün fotoğraflarım aynen burda olacak.

slm,hayat var; ne zaman oldu bitti kız. valla çok sevindim inşallah mutluluğun daim olur, eşinle sana mutluluklar.. umarım bizleri unutmazsın ,irtibatı kesme olurmu,düğün resimlerini de bekliyoruz.

güzel dileklerin için teşekkür ederim canım. valla ne zaman başladı ne zaman nikah masasına oturdum anlamadım ama oldu valla...bu arada elbette unutmayacağım sadece balayı haftamda olamam sanırım :jeyyar:hihoyyythihoyyyt
düğün fotolarım 3 hafta sonra sizlerle olacak....sırnaşık şeysırnaşık şey

Son düzenleme:
Canım Allah mesut etsin ama mesleğini sakın bırakma sınavlarını da ihmal etme sonradan çok pişman olursun bir abla nasihatı:))

teşekkür ederim.zaten kurumlar arası geçiş yapmayı düşünüyordum ama şimdilik sanırım askıya aldım. biraz tadını çıkarayım istiyorum hayatın ama nasihatini hiç unutmayacağım.biraz keyifli zamanlardan sonra tekrar sınavlara girerim yada özel okulda yaparım işimi diye düşünüyorum...... hayırlısı.

Şehrimizin taze gelini tebrik ederim.Umarım güneşin başkenti size aydınlıklar getirir.Antalya dan Sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…