Evlendim...

öncelikle teşekkür ederim.
risk aldığımı sanmıyorum çünkü buna pişman edecek bir insan değil. çalışmamı o istemiyor çünkü maddi durumu fazlasıyla iyi (Allah bozmasın) gözüm malında mülkünde değil benim ondan tek talebim sigortamı devam ettirmesi yönünde oldu başka bir isteğimde olmadı. şehir yaşantımın kalanını devam ettirmek için yeni bir şehir ama yabancısı olduğum bir yer değil. ilgine teşekkür ederim. inşallah yaradan yüzümüzü kara çıkarmaz.

hakettiğin mutluluğu bulmuşsun canım zamanında sabrettiğin için olsa gerek..a.s. çok mutlu olmanı diliyorum rabbimden..

Sevgili hayat_bu yaşam gerçekten süprizlerle dolu mucizelerden biri de seninki olsa gerek.Yolunuz açık olsun.Güneşin şehrine hoş gel-mutlu gel.Tanışmak umuduyla.Antalya'dan sevgiler...

ayy çok sevindim ya sana, ne kadar üzülmüştün geçmiş olaylar için.. işte hepsi geçti gittii, yeni bi hayat yeni bi heyecan süper süperrr, allah bozmasın hihoyyyt

Tebrik ederim canım.Bu evliliğin öncesinde anladığım kadarı ile fırtınalı bi ilişkiniz olmuş.Böyle mutlu sonla bittiğine sevindim.Aslında mutlu sonla bitmiş de diyebiliriz, mutlu bir başlangıç olmuş da.Düğünden sonra yeni bir yaşam başlıyor ikiniz içinde.Bir ömür beraber ve huzurlu olmanızı dilerim.

sonrası için birşey diyemem ama şimdi yaş fakı benim için çok büyük sorun değil. önemli olan karşı tarafın beni anlayabilmesi,benimle olabilmesi ve gözlerime bakarken riyadan eser olmaması idi ve çok şükür ki bunların hepsi hatta daha fazlası var. mutluyum ve tufan da mutlu. evet 1 ay çok kısa bir süre evlenmek için karar alınabilir belki ama gidip te nikah kıymak çok kolay olmasa gerek ama bu sanırım GÜVEN. karşılıklı olunca birşeyler sürenin bir önemi kalmıyor galiba. hani deriz ya SANKİ YILLARDIR TANIYOR GİBİYİM diye,benimkide öyle işte.
yaradan hepimizin mutluluğunu daim etsin.

canım benim rabbim mutluluğunu daim etsin inşallah herşey dilediğin gibi olur çünkü yaşadığın onca olaydan sonra fazlasıyla hakediyosun bunuŞeniz

allah mutlu etsin inşallah canımm..hayatın boyu o gözlerin hiç yaşla dolmasın Şeniz

ya bu önce nikah yapma işi biraz garip oluyor...benimde öyle oldu...insan kendini evlenmiş gibi hissetmiyo ......benimde 18 ekim dügünüm...bazen soruyolar evlimisiniz diye "evet" derken bi garip oluyorum...

çok entresan ya hakikaten ilginç. ağzım açık okudum. film gibi yani.
umarım evliliğinde rüya gibi olur. nasip kısmat eite. inşallah çok mutlu olursun canım :)

Nasip kısmet dedikleri bu olsa gerek :) hayatta insanın karşısına neyin çıkıp neyin çıkmayacağı hakikaten belli değil. Her şerde bir hayır vardır sözü o kadar doğru ki, bazen çok üzüldüğümüz şeyler başka bir hayrın yolunu açabiliyomuş. Mutluluklar dilerim. Mevla her zaman güzelliklerle hayırlarla karşılaştırdın hepimizi.

Eski konularınızı da okuyunca cidden ilginç şeyler geçmiş basınızdan subatta nişanlı,mayısta hala aşıkmışşınız su an ise evlisiniz demek ki her şey nasip ve nasipten öteye insan istese de gidemiyor evet cok kısa sürede olmuş nikah ama bence uzasa da ne fark eder ki böyle iyi olmuş mutluluklar...

3 hafta evlenmek için çok kısa bir süre ama hayırlısı olsun.Mutluluklar dilerim.kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…