Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

tondora ==== 5 adet okudu
oya81 ==== 3 adet okuyacak
perlanore ==== 5 adet okuyacak
gayem07 ==== 5 adet okuyacak
patsy ==== ?
Sardunyam06-04 ==== 5 adet okuyacak
sardunya ======2 adet okuyacak
Masal01 ==== 4 adet okuyacak
kanbar ==== 4 adet okudu
moonlıght ==== 3 adet okuyacak-OKUYAMAYACAK
asel_k ==== 5 adet okuyacak
blowhole25 ==== 3 adet okuyacak
Sebilem ==== 2 adet okuyacak-OKUYAMAYACAK
antisocial ==== 4 adet okuyacak
askbebek=======3 tane okuyacak
ayse035========8tane okuyacak
oznurozaday=====4 adet okuyacak
yeterrr ======1 adet okudu
tobeguk=====4 adet okuyacak
aruna =====4 adet okuyacak
erce41 ====5 adet okuyacak
redhairedgir ====2 adet okuyacak
tandora canım patsy arkadaşımız sayısını göremedim 6 eksik var gözüküyor 2tane alabilirsen 4 eksiğimiz kalıyor

canım ben 4 yasinimi bu gece okudum,bitirdim bahar ve perlonenin ve eşlerinin isimlerine bağışladım,Allah kabul etsin...

allah razı olsun allah kabut etsin inşallah dualarımızla hepimizin yüz gülecek kanbarcım.senin nasıl gidiyor az kaldı

allah razı olsun allah kabut etsin inşallah dualarımızla hepimizin yüz gülecek kanbarcım.senin nasıl gidiyor az kaldı

Güzel gidiyor canım arkadaşım...
İnşallah Allah kabul eder dualarımızı..
Son 4 gün...
Bel ağrım,kasıkta batmalarım var...
Tatlıdan nefret ederdim,ancak sürekli tatlı yiyorum...
8 Eylül cumartesi inşallah '' hamileyim kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr'':KK49: diye müjdemi vereceğim canım arkadaşım...
Sonra da sizin güzel haberlerinizle sevineceğim inşallah..

günaydın kızlar,
sabah kalan 2 yasini de okudum. toplamda 4 adet okudum. sizin ve eşlerinizin adıyla duamı yaptım.Allah kabul etsin inşallah.

Kanbar, sanırım bahçecide tedavi oldun.ben de bu ay başlayacaktım orada, dayanamayıp temmuzda ankarada son bir deneme yapalım dedik.
olmadı malesef. şubat-mart gibi yine mustafa hocaya gidicem. umarım o arada doğal olur tabi:) 8 eylül çok yakın,inşallah güzel haberini alıcaz.ardından masal
çok umut olucaksınız inan bana. masal ile hep konuşuyoruz, olumsuz sonuçlarıma rağmen hep bir güvence, sigorta gibi orası var diyorum.
ankarada 6 denemede olmayınca neyseki istanbul a gidebiliriz o seçenek var diyorum, moral oluyor bana.

günaydın kızlar,
sabah kalan 2 yasini de okudum. toplamda 4 adet okudum. sizin ve eşlerinizin adıyla duamı yaptım.Allah kabul etsin inşallah.

Kanbar, sanırım bahçecide tedavi oldun.ben de bu ay başlayacaktım orada, dayanamayıp temmuzda ankarada son bir deneme yapalım dedik.
olmadı malesef. şubat-mart gibi yine mustafa hocaya gidicem. umarım o arada doğal olur tabi:) 8 eylül çok yakın,inşallah güzel haberini alıcaz.ardından masal
çok umut olucaksınız inan bana. masal ile hep konuşuyoruz, olumsuz sonuçlarıma rağmen hep bir güvence, sigorta gibi orası var diyorum.
ankarada 6 denemede olmayınca neyseki istanbul a gidebiliriz o seçenek var diyorum, moral oluyor bana.

Canım gel Bahçeci Fulyaya ,ama Dr.Erbil Yağmur'da başla...
Mustafa beyin sağ kolu ve ,hastalarını ona devrediyor..
Böyle şeyler söylenmez ama,başarı oranları en yüksek dıoktor Erbil Bey.
Gel bak pişman olmayacaksın,başka yerlerde oylananıp,vakit harcayıp,vücudunu yorma boşuna...
Benim 8.Eylül.c.TESİ test tarihim.Erbil Bey elinden gelen herşeyi fazlasıyla yaptı.Canım doktorum onu öyle çok seviyorum ki..
Hastanenin bir tanesi o...
İnşallah C.tesi pozitifimi alırım,ben çok olumlu hissediyorum..
Bu kez oldu Allah'ın izniyle..
Darısı başına.

patsy ==== ?
kanbar ==== 4 adet okudu
blowhole25 ==== 3 adet okudu
antisocial ==== 4 adet okudu
uduerce41 ====5 adet okuyacak

blowhole antisocial allah sizden razı olsun canlarım

Selam Tatlım nasılsın nasıl gidiyor bakalım :))) bende sizleri özledim . canım Ayşe geldi ya ben onun için uğramadım çünkü normalde geldiğim zaman işlerimden feragat etmek durumundayım . ama baktım Ayşe de uğramamış liste iyice çorba olmuş .
:KK43:((( ilk listemizde karışık olmuştu . buda yolunda gitmedi . bence bu listeyi fedakarlık yapacak götürecek birileri üstlensin bu neticede bir yüktür . neyse . dilerim en kısa zamanda çözülür karışıklık .
ben 3 yasinimi okudum 2 tane kaldı .

Selam Tatlım nasılsın nasıl gidiyor bakalım :))) bende sizleri özledim . canım Ayşe geldi ya ben onun için uğramadım çünkü normalde geldiğim zaman işlerimden feragat etmek durumundayım . ama baktım Ayşe de uğramamış liste iyice çorba olmuş .
:KK43:((( ilk listemizde karışık olmuştu . buda yolunda gitmedi . bence bu listeyi fedakarlık yapacak götürecek birileri üstlensin bu neticede bir yüktür . neyse . dilerim en kısa zamanda çözülür karışıklık .
ben 3 yasinimi okudum 2 tane kaldı .

canım ayse haftaya ilgilenmeye başlıcak özele okuyacak olanların msj atmasını istedi bu hafta ben ilgileneyim o zaman ama hala açığımız var 4 adet listeyi ben dün toparladım bayağı okuyanlarda msj atıyor saolsun

Canım gel Bahçeci Fulyaya ,ama Dr.Erbil Yağmur'da başla...
Mustafa beyin sağ kolu ve ,hastalarını ona devrediyor..
Böyle şeyler söylenmez ama,başarı oranları en yüksek dıoktor Erbil Bey.
Gel bak pişman olmayacaksın,başka yerlerde oylananıp,vakit harcayıp,vücudunu yorma boşuna...
Benim 8.Eylül.c.TESİ test tarihim.Erbil Bey elinden gelen herşeyi fazlasıyla yaptı.Canım doktorum onu öyle çok seviyorum ki..
Hastanenin bir tanesi o...
İnşallah C.tesi pozitifimi alırım,ben çok olumlu hissediyorum..
Bu kez oldu Allah'ın izniyle..
Darısı başına.

mayıs ayında görüştük mustafa hocayla. onu da çok sevmiştim. ama masal erbil hocayı da anlattıkça ona da çok ısındım. ki benim ankarada gezmediğim klinik doktor kalmadı. artık hepsine uyuz oluyorum, hemen gel ilk adetle başlayalım dedikleri için. mustafa hoca bi ton test istedi, takviyeler verdi 3 ay kullan öle başlayalım dedi. ama o sırada bir deneme girdi araya. evime çok yakındı klinik, eşim iş durumdan dolayı eylülde de gidmeyiz ist. deyince. ama olmadı. artık tövbeliyim ankarada bir daha denemek yok. erbil beyi de düşünürüm neden olmasın. bu kez oldu öle hissediyorum demişsin ya, ben onu hiç hissedemedim kanbar, ne mutlu, demek ki bu güveni verdiler sana. rabbim yüzünüzü güldürsün.

allah kabul etsin canım 6tane eksik gözüküyor.2 sana ilave edersek 4 eksik kalıyor

amin aminn inşallah
ben öğlen namazıyla başlayayım okumaya kaç tane okursam yazarım sanırım başka okuyacak olan yok :26:

6 eksik toplamda dimi?

Güzel gidiyor canım arkadaşım...
İnşallah Allah kabul eder dualarımızı..
Son 4 gün...
Bel ağrım,kasıkta batmalarım var...
Tatlıdan nefret ederdim,ancak sürekli tatlı yiyorum...
8 Eylül cumartesi inşallah '' hamileyim kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr'':KK49: diye müjdemi vereceğim canım arkadaşım...
Sonra da sizin güzel haberlerinizle sevineceğim inşallah..

Canım seninde tedavin hayırla sonuçlanır inşallah
bu kaçıncı denemen?
ne kadar zamandır evlisin?

amin aminn inşallah
ben öğlen namazıyla başlayayım okumaya kaç tane okursam yazarım sanırım başka okuyacak olan yok :26:

6 eksik toplamda dimi?

Canım seninde tedavin hayırla sonuçlanır inşallah
bu kaçıncı denemen?
Ne kadar zamandır evlisin?

canım sadece patsy arkadaşımızın sayısı belli değil o yüzden 6 eksik görünüyor

patsy ==== ?
kanbar ==== 4 adet okudu
blowhole25 ==== 3 adet okuyacak
antisocial ==== 4 adet okudu
erce41 ====5 adet okuyacak

kızlar olmazsa okuması biten benim özelime msj atsın

canım sadece patsy arkadaşımızın sayısı belli değil o yüzden 6 eksik görünüyor

yani okuyup okumadığımı belli değil :26:
aslında ben daha çok alırım sizden benim komşularımda okur önümüzdeki hafta alırım ben yine
o zaman ben 2 taneyi okuyayım olmasa gene alırım.

bende katılabılırmıyıııım
haftada 5den fazla okuyabılırım okuturumdaa benıde alın aranızaa

X