Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

evet canım hayırlısı. inşallah yeni tedavi için cesaret toplayabilirim kendimde.iğneden korkuyorum((

inşallah sen bize güzel haberler verirsin.

arkadaşlar ,
yeni listemizi oluşturdum ama yeterli sayımız yok ne yazıkki başka katılmak isteyen kimse yok mu ?

tondora ==== 5 adet okuyacak
oya81 ==== 3 adet okuyacak
perlanore ==== 5 adet okuyacak
gayem07 ==== 5 adet okuyacak
patsy ==== ?
Sardunyam ==== ?
Masal01 ==== 4 adet okuyacak
kanbar ==== 4 adet okuyacak
moonlıght ==== 3 adet okuyacak
asel_k ==== 5 adet okuyacak

bu hafta bahar85 ve perlanore arkadaşlarımız için 41 yasin okuyoruz arkadaşlar . Katılımlarınızı bekliyoruz . Allah razı olsun

*******************************************************************************************************

tondora ==== 5 adet okuyacak
oya81 ==== 3 adet okuyacak
perlanore ==== 5 adet okuyacak
gayem07 ==== 5 adet okuyacak
patsy ==== ?
Sardunyam ==== ?
Masal01 ==== 4 adet okuyacak
kanbar ==== 4 adet okuyacak
moonlıght ==== 3 adet okuyacak
asel_k ==== 5 adet okuyacak
sardunya ===== 2 ader okuyacak.
bu hafta bahar85 ve perlanore arkadaşlarımız için 41 yasin okuyoruz arkadaşlar . Katılımlarınızı bekliyoruz . Allah razı olsun

*******************************************************************************************************

Bende bu ay 2.aşılamamı yaptırdım bu cuma günü sonucu öğrenicem inşallah tutar konuyu bugün gördüm çalıştığım için çok fazla olmasada 2 tane okuyabilirim ama ne zamana kadar okunması gerekiyor ve okuduktan sonra yada önce etmemiz gereken bir dua varmı bu konularda bilgilendirirseniz çok sevinirim ilk defa başkası için yasin okuyacağımda

aselcim, geçen listede vardım yeni listeyede katılırım, bana 3 tane yasin yaz. Bide canım yasinleri katılım sırasına göre okunacaktı tekrar değiştimi fikir yoksa ben kaçırdım mı konuyu ?geriye dönük okuyorum ama göremedim cnm?

kızlar, yasinler katılım sırasına göremi okunuyorrr??? ben en son öyle hatırlıyorum..:44:

canım Allah razı olsun 2 tane olarak seni yazıyorum şimdi listeyi de yayınlayacağım onun altında kimlere okunacağı yazıyor .

canım Allah razı olsun 2 tane olarak seni yazıyorum şimdi listeyi de yayınlayacağım onun altında kimlere okunacağı yazıyor .

allah yardım etsin hepimize...
bende 5 tane okurum cuma gününe kadar olur mu ?
sürelerinide yazarsanız daha kolay olur..

kızlar, yasinler katılım sırasına göremi okunuyorrr??? ben en son öyle hatırlıyorum..:44:

tatlım biliyorsun bu konuyu Ayşe arkadaşımız takip ediyordu .Ama o uzun süre girmeyince biz böyle arada takip ettik. yeni listeyi ben hazırladım ama katılım sırasımı tedavi sırasımı bilemedim . onun için bu hafta tedavisi erken olan arkadaşların adını yazdım . ama canım senin tedavi önceliğin varsa tabiki seni de eklerim okunacaklara . eğer atladığım bir şey varsa çok özür dilerim ((

Est. elimizden geldiği kadar bu yolda yürüyenlere yardım etmek isterim çünkü bende aynı zorlukları yaşıyorum yıllardır. bu arada tekrar sorayım dedim yasin okumadan önce yada sonra okumamız gereken bir dua varmı yada ne bileyim kim için okunacaksa onun adınımı söylemeliyiz? bu akşam okusam olurmu perşembe yada cuma günü regli olabilirim (olmazsam zaten hamileyimdir )

sebilem tam da benim soracaklarımı sormuşsun. ben de birkaç güne olabilirm. bu akşam okumak istiyorum kısmetse. öncesinde sonrasında özel bir dua var mı? bir de nick e göre mi gerçek adla okunmasını tercih ediyorsunuz kızlar?

canım ismimi özeline msj attım çok teşekkür ederim.ve ayrıca inşallah hamilesindir.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…