Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

selam güseeeeeeeeeel "anne adayları" ben c.tesi size söylediğim gibi bi tane okudum ben isim vermedim niyetlendikleri kişiye dedim artık listeyi hazırlayan kişi niyetlendiği kişiye yazsın. Allah hepinize küçük küçük hayırlı güsel bebişler nasip etsin.

geçtiğimiz pazartesi akşamı 18 yasındaki kızkardeşim kaçtı ve ben salı sabahı eşimle ailemin yanına gittim.sevdiğine gitmiş kendini bi defa bile istettirmeden..niye böyle yaptı bilmiyorum ama gitti..yerini yurdunu kime gittiğini öğrendik şükür ki gittiği aile hakkında en ufak dahi kötü bişey duymadık.. ama sorunumuz daha büyüktü kardeşim hem pişman geri gelmek istiyordu ve hem akrabalar herkes ölüm diyor.. belki çoğunuza komik gelecek kaçmayla ölüm olurmu diye ama günlerdir ailemin yanındaydım perişanlar akrabalar babamı sıkışştırıyorlar ölümde ölüm diye .. şimdide kardeşimi evlatllıktan reddetmesini istiyorlar babam annem ağlıyor evladımız o bizim yapamayız diyorlar..babam akrabalarına rest çekti kızı için kızımı affedeceğim dedi şimdi akrabalar düşman oldu..belki kısa anlattım ama 1haftadır perişanız..ne internet vardı kaldığım yerde ne de bende girecek hal vardı hepinizden özür diliyorum affedin ve belli bi zaman ben kendimi toparlayana dek başkasının gönüllü ilgilenmesinii istiyorum..dualarımız bitmesin arkadaşlar

mrb.
kızlar bende aranıza katılmak isterim..
rabim hepimizin dualarını kabul eder inş...

gayemmmm çok teşekkür ederimmmmmmmm inş dediğin gibi herşey yolunda gidecek
hayırlısıyla kuzumu alıp gelicem teyzesi
aminnn inş 15 eylül bayramım olur kuzumun benimle olduğunu haber verebilirim size
dualarınız için tekrar teşekkürler canlarım benimmmmmmm

dualarmız seninle transferin hayırlı olsun canım inşallah güzel haberlerini alırız

saol canım allah razı olsun
hayırlısıyla seninde günlerini sayıcazzzzzz

canım çok merak ettik seni geçmiş olsun neler yaşamışsınız öyle...
çok üzüldüm kardeşin bi hata yapmış allahtan gittiği ailede sevdiğide düzgün kişilermiş...
ama akrabalarınıza söyleyecek söz bulamıyorum
allahtan baban uymamış onlara...
hakkınızda hayırlısı olsun canım inş bian evvel alatırsınız bu zor günleri...

çok geçmiş olsun canım, allah yardım eder merak etme, ama ölüm öyle kolay bişey deil.!
allah'ın verdiği canı ancak allah alır.. o akrabalarla aranızı bozulması bu durumda en iyisi.. zira onların isteği belli babayı evlat katili yapmak.. rabbim korusun..

gunaydınn kıslarrr
baharrrcım tarsnferın hayırlı ugurlu olsun senı hiç bırakmasın bebısın ınsallh:)
arkadaslar yenı lıselerde de olmak ısterım ve mutlaka gelır baakrım bana kaç dusmus dıye okur haber verırım canlarım
hepınızı öperım:)

ah canım bizde seni merak ettik zaten.böyle durumda ne dir bilemedim ama rabbim sıkıntınızı azaltsın inşallah.kardeşin bi cahillik yapmış inşallah hayırlısı olmuştur ama baban iyiki uymamaış akrabalarına tez zamanda feraha kavuşursunuz inşallah .asel ilgilendi saolsun.sen kendini toplamaya bak dualarımız seninle

aysecm meraklanma canım zaman gectıkce sınırler gevser,sozler daha yumusar cnm
sımdı oyle konustuklarına bakma cnm benım asıl dusudnuğum ınsalh kardeın mutlu olur orda cnm
ınsanlar hep konusur yoksa onlara bakarsan cnm
allah yardımcınız olsun cnm kolayca rayına gırsın hersey ınsallh

saol canım allah razı olsun
hayırlısıyla seninde günlerini sayıcazzzzzz [/QUOTE]

inşallah canım hepimizin yüzü gülsün

ayşecim çok üzüldüm neler olmuş öyle.allah sizi kötü insanlardan korusun.eminim ailenizle beraber en kısa sürede bu sorunu aşarsınız.
arkadaşlar dua listesinde bende eklenmek istiyorum.ama kim yapıyor listeyi??elimden geldiğince duaları okumak isterim.

Ayşecim geçmiş olsun canım ... ben de baya bi merak ettim seni canım ... inşallah her şey en kısa sürede normale döner canım benim.. olayın üzerinden zaman geçtikçe öfkleer , kızgınlıklar unutulur canım benim.. Allah kardeşini yaptığından dolayı pişmanlık duydurmasın ve mutlu ve huzurlu olsun gittiği yerde... Allah yardımcınız olsun Ayşecim...

yer onu teyzesi :)
inşallah canım ... inşallah bizler de senin ve diğer sonuç bekleyen arkadaşların sevinçlerinize ortak olacağız...

canım kanat öztürk/metin erdem öztürk olarak eşimle benim ad-soyadımızı ziikrederek bağışlarsan makbul olur...
ayrıca funda ve moonlight'a bağışlaman gerekiyor...
senin ,yani okuyan kişinin bağışlaması gerekiyor.
teşekkürler Allah kabul etsin dualarını...

Ayşecim geçmiş olsun...
Neler olmuş böyle,biz de merak ediyorduk...
Ama hayat işte,ne beklenmedik sürprizlere gebe...
Şükür ki ailen sağduyulu..
Sonu mutlu biter dilerim...

Ha haaa ben karistirdim yaaa a aaa dur bi dk Allah mi soyletti nerak ettim takip etcem kanbarinins hamile kalmistirrr

İnşallah canım,pozitif olur...

kızlar ben olkudum 3 tane yasin

Allah kabul etsin..

canım seni bugün yapacağım listeye 5 adet olarak yazıyorum . :) Allah razı olsun senden .

aselcigim gecen seferki listeye kaltilamadim canim 3 tanede bana yaz Allaha dualari kabul etsin insallah....
bide türkce arabca fark ediyormu acaba...
Oyacım Türkçe okuyablirsin tatlım . şimdi senide ekliyorum şekercim :) Allah razı olsun .

Selam şeker :) o zaman bu haftaya seni ekliyorum tatlım adına okunacaklara bahara ve sana okuyalım . ismini vermek istersen bana özelden yaz listenin altına ekleyeyim okuyan arkadaşlar isminize okusun . sen kaç tane okursun

merhaba arkadaşım , geçmişi okuyamadım sayfalar epeyce ilerlemiş... geçen haftaki yasin listesinde vardım ; eğer bu haftaki liste daha oluşmadıysa bu yeni listede olmak isterim.. görüşmek üzere....
Selam cannım listeyi bugün yapıyorum . Senide ekliyorum o halde . Kaç adet yazayım canım ne kadar çok olursa o kadar çok arkadaşımızın duasını yapacağız sen sayı söyle ki ben sana ona göre yazayım . Allah razı olsun .

Selam tatlım . Allah kabul etsin eski listeyi tamamladık canım seni yeni listeye yazayım mı ?

Ayşecim çok geçmiş olsun çok üzüldüm . seni çok merak ettik canım sen gelmeyince kızlarla ortak götürmeye çalıştık bu işi . sen kendini toparla buralarda aklın kalmasın canım . kendini iyi hissettiğin zaman yine devam ederiz kendiizi üzmeyin lütfen . hayatta her şey gelebilir başımıza . Rabbim dermansız dert vermesin .
mrb.
kızlar bende aranıza katılmak isterim..
rabim hepimizin dualarını kabul eder inş...

canım senide ekliyorum o halde yeni listeye kaç adet olduğunu sen söyle bana olur mu ?

Selam fıstık . bu akşam yeni liste hazır olacak . senide yazıyorum kaç adet yazayım sen bana haber ver

allah hepiizden razı olsun dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar .. 4gündür teli kapalı kardeşime ulaşamıyorum daha küçük bu yaşta nasıl böyle kararlar aldı aklım almıyor ama rabbim yardım etsin bize gittiği yerde mutlu olur inşallah

kızlar yeni liste için katılımlarınızı ve okuyacağınız yasin sayılarınızı bekliyorummmmmmmmmmmmmmmm :)

not aldıklarım ,

tondora
oya81
perlanore
gayem07
patsy
sardunyam0604
masal01

katılmak isteyenler lütfen bugün akşama kadar bilgi versinlerrrrrrrrrrrrrrrrrr :)

canım özele msj attım listede adımıda belirtebilirsin şimdiden herkese çok teşekkür ederim allah razı olsun kabul olsun dualarınız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…