Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

kızlar son durumumuza göre 2 adet eksiğimiz var . bunu bekleyen arkadaşlarımız var . şimdi ben bu kalanları okuyup dualarını yapacağım . herkesten bir ricam olacak . adınız yazdırıp okumayan arkadaşlarımız oldu . bu bir yüktür neticede , okuyabileceğinzi kadarını söyleyin ki yenşi listemiz cabucak uzamadan bitsin . bu hafta transferi olacak arkadaşlarımızdan benim bildiğim Bahar var . yakın olan başka kimler var söyleyebilirler mi ona göre listemizi düzenleyelim kızlar .

seve seve okurum ama bugün adet oldum ahhh o dualara benim de cok ihtiyacım var , adet bitince haber vereyim o zaman yeni listeeye yazılırım en azından

seve seve okurum ama bugün adet oldum ahhh o dualara benim de cok ihtiyacım var , adet bitince haber vereyim o zaman yeni listeeye yazılırım en azından

Tabiki canım senide ekleriz listeye sen bittiğinde haber ver . birbirimize destek olacağız bu günlerde . yoksa Rabbimizden başka kimsemiz yok . Hepimizin duaları ile herkes hayırlısı ile istediği bebeğine kavuşur inşl .

Merhaba Arkadaşlar ;
eksik kalan 2 yasin-i şerifi de ben okudum . böylece hepsi tamamlanmış oldu . daha önce hiç yapmadım ama elimden geldiği kadar başladığımız işi bitirmeye çalıştım . Rabbim kabul etsin inşl .

okunan Yasinleri aşağıdaki dua ile birlikte 3 arkadaşımıza hediye ettim . Allah hepinizden razı olsun ...

Ey kudret ve Hâkimiyet ve Mâlikiyeti bütün zâhirî seyyid ve meliklerin hadsiz derecede fevkinde bulunan, şeref-i intisâbı hiçbir seyyidin intisâbına benzemeyen ve Ona mensup olana kudretiyle herşeyi musahhar eden Hâkim-i Ezelî,

Ey lisân-ı hal ve kal ile edilen bütün dualara nihayetsiz rahmet ve kudretiyle ve nihayetsiz hikmetinin muktezâsınca icâbet eden Mücîb-i Rahîm,

Ey bütün hayır ve hasenât Onun elinde bulunan ve Onun tevfikiyle vücuda gelen, her hayrâtı yazan, her hasenâtı kaydeden, her a''mâl-i sâlihayı muhâfaza eden ve her hizmetin ücretini ve her hasenâtın mükâfâtını veren Hafîz-i Alîm,

Ey kemâlât-ı kibriyâsı mümkün ve mutasavver bütün mertebelerin üzerinde bulunan ve mahlûkatı mektûbat-ı Samedâniye ve memurîn-i İlâhiye mertebelerine çıkaran ve îman ve itaatle Ona intisab edenleri a''lâ-yı illiyîne yükseltip fazl ve keremiyle ulvî derecelere mazhar eden Fâtır-ı Hakîm,

Ey maddî ve mânevî nimetlere, rızıklara, ömürlere, hayır ve hasenelere bereket ihsân eden, nihayetsiz rahmet ve gınâ ve cûd ve sehâsıyla ziyadelikler veren Muhsin-i Kerîm,

Ey âsî kullarının hatalarını mağfiret etmek şanından olan Gafûr-u Rahîm,

Ey havl ve kuvvetiyle bütün belaları def eden Mevlâ-yı Azîm,

Ey büyük küçük bütün mevcudatın gizli ve açık bütün seslerini birden işiten ve hiçbir sadâ Ondan gizli kalmayan Semî-i Alîm,

Ey bütün mahlukatın sual ve dua lisanıyla ettikleri fakr ve ihtiyâcâtına dâimî cevap veren ve yerine getiren Kerîm-i Pürnevâl,

Ey en gizli mahlukatının en gizli arzularını ve en hafî niyazlarını bilen, işiten ve icâbet eden Alîm-i Zülcemal,

rabbim senin şanın yücedir
herşey senin gücündedir
senin hikmetinden sual olunmaz
hayrıda şerride bilen sesnsin
bizlere merhamet eden
dualarımıza icabet eden sensin
medet beklenecek
imdat istenecek tek varlık sensin
rabbim bizleri kimseye muhtaç etme
avuçlarımızı yalnız ve yalnız sana açalanlardan eyle
yolumuzdan saptırma allahım
dinin ve aşkın üzerinde bizleri sabit kıl

dertlilerimize deva
borçlularımıza eda
hastalarımıza şifa
güçsüzlerimize güç ver allahım
bizleri kimseye muhtaç mahçup etme rabbim
yuvasında kara bulutlar gezene ya vedud isminle muhabbet ver allahım
evladı olmayanlara ( isimlerinizi söyledim ) hayırlı evlatlar nasib eyle
bizleri sevdiklerimizle sınama allahım
içinde bulunduğumuz imtihanlardan kolayca geçmemizi nasib eyle
isyana düşürme bizi allahım
yuva kurmak isteyenlerimize hayırlı eşler nasib eyle
senden habersiz yaprak bile kımıldamaz
herşey senin himayendedir allahım
bizleride koru gözet
sevdiklerine kat yarabb
ya medet diyerek kapına geldiğimizde sen bizi boş çevirme allahım
şükrümüzü artır allahım
kimsesi olmayanlara yardım et allahım
karşımıza her daim senin aşkını paylaşacağımız insanlar çıkar allahım
efendimizin hatrına
sevdiğin kullarının hatrına
günahsız meleklerin hatrına
canımı vereceğim 99 güzel isimlerinin hatrına
okunan yasini şerfileri vesile ederek
gönlümüzdeki dileklerimizi kabul eyle allahım
nefsine esir düşen kullarından eyleme allahım

ya rabb
bizi aşkından ayırma

aşkından uzak düşürme

kalbimizden

dilimizden

adını silme allahım

tüm dua dostlarımla
kevser havuzu başında toplanmamızı nasib eyle allahım

şanı yüce allahım
sen dualarımızı kabul buyur
Ya bedi'assemâvâti vel erdı, ya zel-celâli vel-ikram”

el fatiha..

amin

bu duayı 3 kere ayrı ayrı isimlere niyet ederek hediye ettim .
İnşl Rabbim dualarımızı kabul eder. şimdi yeni listemize katılmak isteyen ve okuyabildiği sayıyı belirten arkadaşlarımız ile birlikte bu hafta transferi olacak ya da en yakın tarihte transferi olacak arkadaşlarımız için başlayalım . 3 kişiyi bitirmek zor geldi . bu hafta Bahar arkadaşımız var sırada , bir kişi daha olsun 2 kişiye okuyalım hem uzamamış olur cabuk cabuk bitiririz .

Haydi ben kaçar yarın işe var :)) görüşürüz şekerler :)

Merhaba Arkadaşlar ;
eksik kalan 2 yasin-i şerifi de ben okudum . böylece hepsi tamamlanmış oldu . daha önce hiç yapmadım ama elimden geldiği kadar başladığımız işi bitirmeye çalıştım . Rabbim kabul etsin inşl .

okunan Yasinleri aşağıdaki dua ile birlikte 3 arkadaşımıza hediye ettim . Allah hepinizden razı olsun ...

Ey kudret ve Hâkimiyet ve Mâlikiyeti bütün zâhirî seyyid ve meliklerin hadsiz derecede fevkinde bulunan, şeref-i intisâbı hiçbir seyyidin intisâbına benzemeyen ve Ona mensup olana kudretiyle herşeyi musahhar eden Hâkim-i Ezelî,

Ey lisân-ı hal ve kal ile edilen bütün dualara nihayetsiz rahmet ve kudretiyle ve nihayetsiz hikmetinin muktezâsınca icâbet eden Mücîb-i Rahîm,

Ey bütün hayır ve hasenât Onun elinde bulunan ve Onun tevfikiyle vücuda gelen, her hayrâtı yazan, her hasenâtı kaydeden, her a''mâl-i sâlihayı muhâfaza eden ve her hizmetin ücretini ve her hasenâtın mükâfâtını veren Hafîz-i Alîm,

Ey kemâlât-ı kibriyâsı mümkün ve mutasavver bütün mertebelerin üzerinde bulunan ve mahlûkatı mektûbat-ı Samedâniye ve memurîn-i İlâhiye mertebelerine çıkaran ve îman ve itaatle Ona intisab edenleri a''lâ-yı illiyîne yükseltip fazl ve keremiyle ulvî derecelere mazhar eden Fâtır-ı Hakîm,

Ey maddî ve mânevî nimetlere, rızıklara, ömürlere, hayır ve hasenelere bereket ihsân eden, nihayetsiz rahmet ve gınâ ve cûd ve sehâsıyla ziyadelikler veren Muhsin-i Kerîm,

Ey âsî kullarının hatalarını mağfiret etmek şanından olan Gafûr-u Rahîm,

Ey havl ve kuvvetiyle bütün belaları def eden Mevlâ-yı Azîm,

Ey büyük küçük bütün mevcudatın gizli ve açık bütün seslerini birden işiten ve hiçbir sadâ Ondan gizli kalmayan Semî-i Alîm,

Ey bütün mahlukatın sual ve dua lisanıyla ettikleri fakr ve ihtiyâcâtına dâimî cevap veren ve yerine getiren Kerîm-i Pürnevâl,

Ey en gizli mahlukatının en gizli arzularını ve en hafî niyazlarını bilen, işiten ve icâbet eden Alîm-i Zülcemal,

rabbim senin şanın yücedir
herşey senin gücündedir
senin hikmetinden sual olunmaz
hayrıda şerride bilen sesnsin
bizlere merhamet eden
dualarımıza icabet eden sensin
medet beklenecek
imdat istenecek tek varlık sensin
rabbim bizleri kimseye muhtaç etme
avuçlarımızı yalnız ve yalnız sana açalanlardan eyle
yolumuzdan saptırma allahım
dinin ve aşkın üzerinde bizleri sabit kıl

dertlilerimize deva
borçlularımıza eda
hastalarımıza şifa
güçsüzlerimize güç ver allahım
bizleri kimseye muhtaç mahçup etme rabbim
yuvasında kara bulutlar gezene ya vedud isminle muhabbet ver allahım
evladı olmayanlara ( isimlerinizi söyledim ) hayırlı evlatlar nasib eyle
bizleri sevdiklerimizle sınama allahım
içinde bulunduğumuz imtihanlardan kolayca geçmemizi nasib eyle
isyana düşürme bizi allahım
yuva kurmak isteyenlerimize hayırlı eşler nasib eyle
senden habersiz yaprak bile kımıldamaz
herşey senin himayendedir allahım
bizleride koru gözet
sevdiklerine kat yarabb
ya medet diyerek kapına geldiğimizde sen bizi boş çevirme allahım
şükrümüzü artır allahım
kimsesi olmayanlara yardım et allahım
karşımıza her daim senin aşkını paylaşacağımız insanlar çıkar allahım
efendimizin hatrına
sevdiğin kullarının hatrına
günahsız meleklerin hatrına
canımı vereceğim 99 güzel isimlerinin hatrına
okunan yasini şerfileri vesile ederek
gönlümüzdeki dileklerimizi kabul eyle allahım
nefsine esir düşen kullarından eyleme allahım

ya rabb
bizi aşkından ayırma

aşkından uzak düşürme

kalbimizden

dilimizden

adını silme allahım

tüm dua dostlarımla
kevser havuzu başında toplanmamızı nasib eyle allahım

şanı yüce allahım
sen dualarımızı kabul buyur

el fatiha..

amin
AMİİİNNN!!Rabbim dularımızı kabul etsın ınsallah..Allah senden razı olsun arkadasım..ben gecen haftakıne katılamadım durumumdan dolayı..bu hafta kım ıcın okunacaksa calıstıgımdan dolayı 2 tane alabılırım..lıstede bana da yer verısenız sevınırım

AMİİİNNN!!Rabbim dularımızı kabul etsın ınsallah..Allah senden razı olsun arkadasım..ben gecen haftakıne katılamadım durumumdan dolayı..bu hafta kım ıcın okunacaksa calıstıgımdan dolayı 2 tane alabılırım..lıstede bana da yer verısenız sevınırım

canım :)) Allah sendende razı olsun . kalpler bir olsun gerisi önemli değil canım dilimizden dökülen her dua çok önemli burada bir arada olmak bile yetiyor bazen .

seni yazıyorum ilk olarak o halde . 2 tane okuyacak diye not alıyorum . yarın akşama kadar listteyi tamamlarız o halde canım .

özayım dün yolda geliyordum o yüzden otobüsteki netten girdiğim için online olduğum halde cevap yazamadım...
geçen hafta söz verip oku(ya)mayan arkadaşların ki size verildi canım. en kısa sürede okuyabilirsen iyi olur çünkü cuma duası yapılacaktı.. bugün okuyabilirsen süper olur tatlım..okuyamazsan da haber ver olur mu şeker?:KK34::KK34:
kanat öztürk ve eşi erdem öztürk ile funda isimli ve moonlight nickli arkadaşın bebişleri olması için niyetlenip okuyacaksın..

canım sen şimdi geçen haftaki arkadaşlar için okumuş oldun..

aslında ayse nickli bir arkadaş ilgileniyordu ama o gelmeyince başka arkadaşlar üstlendi bu olayı..
sorularına ben cevap vereyim istersen tatlım. geçen haftaki arkadaşlar için okuyacaksın tatlım. çünkü sayıyı tamamlayamadık malesef.. 5 tane okuyabilirsen iyi olur. şimdiden allah razı olsun canım..

canım allah yardımcın olsun.. belki bu hafta yetişirse senin için de okunabilir canım.. inşallah her şey gönlünce olur...

aselcim sana yardımcı olmak için ben birkaç düzenleme yaptım ama sen sanırım askbebeği 2 kere yazmışsın canım..
hesapladığıma göre 121 yasin okunmuş, geriye 2 yasin kalmış. (arkadaşlar hesaplarımı bir kontrol edebilir misiniz? belki yanlış hesaplamış olabilirim..)tondora arkadaşım 2-3 tane daha okuyabilirsen bugün. yarın daulamış oluruz ve yeni listeye başlarız belki kızlar..

canım tabiki okurum bi tane okudum bu akşam oda kimin için olduğunu bilmediğim için niyette edemedim idim olarak
bugün bilgisi olan bi arkadaştan öğrendimki,41 yasin duasının özelliği 41 kişinin birer tane okunmasıymış yani herkes bir tane okumalıymış. siz ne diyorsunuz arkadaşlar?

asel arkadaşım o zaman ben geri kalan 4 yasinide bu gece okyayım mı
ben olayı tam anlamamştım emin olamayıncada kaldı öyle . tekrar kimin için olcaksa isimlerini yazar mıısn cnm

asel arkadaşım o zaman ben geri kalan 4 yasinide bu gece okyayım mı
ben olayı tam anlamamştım emin olamayıncada kaldı öyle . tekrar kimin için olcaksa isimlerini yazar mıısn cnm

Canım Allah razı olsun . şimdi biz eski listeyi tamamladık yeni liste de sanırım yarın akşama bitecek canım . Aslında bu yasinlerin sonunda ben az önce yazdığım gibi ayrı ayrı dualarını yapıyorum . tabi niyet ederek okumak önemli ama şimdilik Bahar arkadaşımız var bu saatlerde çok kişi online olmadığı için tedavisi yakın başka kim var bilemedim . istersen kalanlara yarın devam edersin canım olur mu . ben seni yeni listeye 5 adet olarak yazayım . bu arada bir önceki mesajında ayrı ayrı kişiler demişsin ama benim bu konuda hiç bir fikrim yok gerçekten de . bilgisi olan varsa yardımcı olsun bize de yanlış yapmayalım :)

Canım Allah razı olsun . şimdi biz eski listeyi tamamladık yeni liste de sanırım yarın akşama bitecek canım . Aslında bu yasinlerin sonunda ben az önce yazdığım gibi ayrı ayrı dualarını yapıyorum . tabi niyet ederek okumak önemli ama şimdilik Bahar arkadaşımız var bu saatlerde çok kişi online olmadığı için tedavisi yakın başka kim var bilemedim . istersen kalanlara yarın devam edersin canım olur mu . ben seni yeni listeye 5 adet olarak yazayım . bu arada bir önceki mesajında ayrı ayrı kişiler demişsin ama benim bu konuda hiç bir fikrim yok gerçekten de . bilgisi olan varsa yardımcı olsun bize de yanlış yapmayalım :)

Canım sizden allah razı olsun böyle iyi bir niyet için bir aradayız.
geçen gün toplamda eksik 7 yasin kaldı yazmıştın bende 5 ini alayım demiştim o mu eski liste?
eğer öyleyse geçti sanırım,bende yeni liste için tekrar niyet edip başlayayım 5 yasine
41 yasin sayısını ben emin bir kaynaktan bulup yazarım buraya olur mu?

aselcigim gecen seferki listeye kaltilamadim canim 3 tanede bana yaz Allaha dualari kabul etsin insallah....
bide türkce arabca fark ediyormu acaba...

canlar benim yarın transferim olacak...
temmuz sonunda başlamıştım tedaviye ohss riski nedeniyle transferim 1 ay ertelenmişti...
dün embriyolarım çözüldü yarın bi tane 5. gün embriyosu transferm olacak...
allah rızası için hepinizden dua istiyorum...
eğer liste düzgün ilerleseydi perşembe günü başka kişilere okumaya başlayacaktık onlardan biride ben olurdum ama nasip olmadı...
hepinizden dua istiyorum inş hayırlısıyla bende kavuşurum bebişime ve sizlere hamile haberimi verebilirim allahın izniyle :KK16::KK16::KK16:
Hadi hayırlısı olur inşallah canım.Allah gönlüne göre versin bebeklerinle gel inşallah:KK16::KK34:
anladım canım hayırlısı olsun.. ben de yarın yeni listeye başlayalım istiyorum..
haftaya katılacak ya da katılamayacak arkadaşlar da bildirseler de yeni listeyi yapsak bir yandan..
mesela yeni listeye şimdi başlayalım mı perlanorecim. sen, ben, özay katılacak. ahunisa katılamayacak.. katılmak isteyen ismini ekleyerek listeyi payşasın. akşama da sayıları paylaştırırız asel sen ya da ben..
Canım ben adetliyim adetim bitince okurum.Yeni liste çıkmamış henüz:KK31:
aselcigim gecen seferki listeye kaltilamadim canim 3 tanede bana yaz Allaha dualari kabul etsin insallah....
bide türkce arabca fark ediyormu acaba...
Farketmez canım önemli olan samimi niyetle okumak:KK16::KK34:

İnşl Rabbim dualarımızı kabul eder. şimdi yeni listemize katılmak isteyen ve okuyabildiği sayıyı belirten arkadaşlarımız ile birlikte bu hafta transferi olacak ya da en yakın tarihte transferi olacak arkadaşlarımız için başlayalım . 3 kişiyi bitirmek zor geldi . bu hafta Bahar arkadaşımız var sırada , bir kişi daha olsun 2 kişiye okuyalım hem uzamamış olur cabuk cabuk bitiririz .

aselcim allah senden razı olsun dualarımız kabul olsun inşallah.bu akşam başlarım kısmetse okumaya sayıyı sen mi söyleyeceksin arkadaşlar bahar arkadaşımızdan başka transferi olan varmı yada tedavide olan ben tedavinin 4.günündeyim ama transferim eylül 14 falan bulur. oyüzden sizden ricam transfere kadar yada transfer olduğu hafta banada okuyabilrmiyiz.bu benim 7.tedavim sizin dualarınızla ve hayırlısı ile son olsun inşallah

allah razı olsun canım bi önceki listemiz tamamlanamadığı için üzülmüştüm sıra bana geçemedi diye...
bugün transferim var hepinizin duasını almayı çok istiyordum...
allah razı olsun senden de diğer okuyacak arkadaşlardan da :KK16::KK16::KK16:
liste tamamlanınca ben herkese ismimi gönderirim özelden :KK34:

allah razı olsun canım bi önceki listemiz tamamlanamadığı için üzülmüştüm sıra bana geçemedi diye...

baharcım inşallah hayırlısıyla bu sfer her şey yolunda gidecek canım ...hadi git bebişlerini al da gel annesi ... inşallah bu 12 gün bekleyişin ardından güzel haberler alacağız senden.. ve 9 ay 10 gün gibi uzun bir maraton seni bekliyor olacaktır hayırlısıyla.. Allah yardımcım , şansın bol olsun arkadaşım...

merhaba arkadaşım , geçmişi okuyamadım sayfalar epeyce ilerlemiş... geçen haftaki yasin listesinde vardım ; eğer bu haftaki liste daha oluşmadıysa bu yeni listede olmak isterim.. görüşmek üzere....

dualarmız seninle transferin hayırlı olsun canım inşallah güzel haberlerini alırız

X