Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

kızlar sorlarıma cevap ?
ben şimdi önümüzdeki hafta için mi okuyayım? kimiin için?

canlar benim yarın transferim olacak...
temmuz sonunda başlamıştım tedaviye ohss riski nedeniyle transferim 1 ay ertelenmişti...
dün embriyolarım çözüldü yarın bi tane 5. gün embriyosu transferm olacak...
allah rızası için hepinizden dua istiyorum...
eğer liste düzgün ilerleseydi perşembe günü başka kişilere okumaya başlayacaktık onlardan biride ben olurdum ama nasip olmadı...
hepinizden dua istiyorum inş hayırlısıyla bende kavuşurum bebişime ve sizlere hamile haberimi verebilirim allahın izniyle

Son düzenleme:
özayım dün yolda geliyordum o yüzden otobüsteki netten girdiğim için online olduğum halde cevap yazamadım...
geçen hafta söz verip oku(ya)mayan arkadaşların ki size verildi canım. en kısa sürede okuyabilirsen iyi olur çünkü cuma duası yapılacaktı.. bugün okuyabilirsen süper olur tatlım..okuyamazsan da haber ver olur mu şeker?
kanat öztürk ve eşi erdem öztürk ile funda isimli ve moonlight nickli arkadaşın bebişleri olması için niyetlenip okuyacaksın..
canım bu yasinleri bugünmü okumam gerek yoksa haftaya perşembeye kadarmı
canım sen şimdi geçen haftaki arkadaşlar için okumuş oldun..
aslında ayse nickli bir arkadaş ilgileniyordu ama o gelmeyince başka arkadaşlar üstlendi bu olayı..
sorularına ben cevap vereyim istersen tatlım. geçen haftaki arkadaşlar için okuyacaksın tatlım. çünkü sayıyı tamamlayamadık malesef.. 5 tane okuyabilirsen iyi olur. şimdiden allah razı olsun canım..

canım allah yardımcın olsun.. belki bu hafta yetişirse senin için de okunabilir canım.. inşallah her şey gönlünce olur...

kızlar listenin son durumu bu oluyo sanırım böyle olunca 121 adet okunmuş olmuyormu sadece 2 tane kalıyor demi geriye

kırmızıyla yazdıklarım aselin son listesinden sonra okuduğunu bildiren arkadaşlar sizlerde bi kontrol edrmisiniz

aselcim sana yardımcı olmak için ben birkaç düzenleme yaptım ama sen sanırım askbebeği 2 kere yazmışsın canım..
hesapladığıma göre 121 yasin okunmuş, geriye 2 yasin kalmış. (arkadaşlar hesaplarımı bir kontrol edebilir misiniz? belki yanlış hesaplamış olabilirim..)tondora arkadaşım 2-3 tane daha okuyabilirsen bugün. yarın daulamış oluruz ve yeni listeye başlarız belki kızlar..

tubegukcüm bugün okuyamam adetliyim yarında bitmez ama cumaya kadar okurum bu yazdığın kişilere 1er kere mi okuyacağız yoksa ben direk bu dediğin gibi niyet ederek geçende dediğim gibi 5 yasin mi okuyum????????????

tamam canım sorumun yarısının cevabını burda vermişsin

kızlar listenin son durumu bu oluyo sanırım böyle olunca 121 adet okunmuş olmuyormu sadece 2 tane kalıyor demi geriye
ahahahahaa canım, ben listeyi hazırlarken sen de hazırlamışsın. kalp kalbe karşıymış canım
tubegukcüm bugün okuyamam adetliyim yarında bitmez ama cumaya kadar okurum bu yazdığın kişilere 1er kere mi okuyacağız yoksa ben direk bu dediğin gibi niyet ederek geçende dediğim gibi 5 yasin mi okuyum????????????

tatlım zaten hesaplarıma göre okumana gerek kalmıyor zaten. haftaya listeye eklenelim ikimizde, olur mu tatlım?

tamamdır canım haftaya takip ederim bende burdan

özaycım bi bizim sayfaya gelebilir misin? bir kaç sorum var da sen bilirsin cevaplarını tatlım ya, baya merak ettim..

aaaa evet hakikaten kalp kalbe karşı olmuş açıkçası liste bir an önce toparlansın ve yeni listeye başlayalım istiyorum çünkü benimde ve başka arkadaşlarında tedavileri başladı

aaaa evet hakikaten kalp kalbe karşı olmuş açıkçası liste bir an önce toparlansın ve yeni listeye başlayalım istiyorum çünkü benimde ve başka arkadaşlarında tedavileri başladı

anladım canım hayırlısı olsun.. ben de yarın yeni listeye başlayalım istiyorum..
haftaya katılacak ya da katılamayacak arkadaşlar da bildirseler de yeni listeyi yapsak bir yandan..
mesela yeni listeye şimdi başlayalım mı perlanorecim. sen, ben, özay katılacak. ahunisa katılamayacak.. katılmak isteyen ismini ekleyerek listeyi payşasın. akşama da sayıları paylaştırırız asel sen ya da ben..

Arkadaslar merhaba herkese . Cok özür dilerim bugün giremedim telefondan giriyorum ama yatım saate evde olacağı
Liste tamamlanmış mı bakacağım eğer eksiğimiz yoksa bu gece dualarin yapıp yeni listeyi hairlayacagim sekerler

kızlar ne okuyorsunuz ben suan adetim ama ben de adetim bitince okumak istiyorum

kızlar sorlarıma cevap ?
ben şimdi önümüzdeki hafta için mi okuyayım? kimiin için?

canım bu haftaki listemizi henüz bitiremedik ne yazıkki .

canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun . normalde bu listeyi Ayşe arkadaşımız takip ediyordu ama girmiyor artık bende yapayım dedim

şimdi listeye bakıp son durumumuza bakacağım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…