Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

kızlar merhaba,eksik yasinleriniz varsa alayım,ne kadar süre için?ve kimin için onuda söyleyin bana

asel cim liste ile sen ilgilencekmisin ayse gelmemiş inşallah kötü birşey yoktur.kızlar lütfen listeyi devam ettirelim dualara hepimizin çok ihtiyacı var ben şuan adetliyim okuyamıyorum ama okuyabile arkadaşlar 1 er tane alsa biter ve yeni listeye geçeriz.

kıslar 2 adet ben okurum canlrım
kanat gelmemıs pek yoksa oda alırdı bı ksç tane
perlacım tesekkur ederım cnm ınsallh alırızı guel habelerı:)

kıslarr dün transferım oldu cok sukur dularınız ıcın allah razı olsun
öptumm hepınııziii

masalcım transferin hayırlı olsun canım .. umarım bu bekleme sürecinde meleklerinin annelerine sıkı sıkı tutunduklarını ve sonucunda mucizelerine kavuştuğun haberlerini duymak nasip olur inşallah..

1- asel **** 15 yasin okundu
2- kanbar **** 4 yasin okundu
3- masal **** 4 yasin okundu
4- ruveyda **** 4 yasin okundu
5- blowhole **** 4 yasin okundu
6- perlanore **** 4 yasin okundu
7- ozne_hayat **** 4 yasin okundu
8- moonlıght **** 4 yasin okundu
9- ahunısa **** 4 yasin okuyacak 10-pegasu **** 4 yasin okundu
11- bahar27 **** 4 yasin okundu
12- ayse035 **** 4 yasin okundu
13-aruna **** 4 yasin okundu
14- mda **** 4 yasin okunacak 15- twety7883 **** 4 yasin okundu
16- gayem07 **** 4 yasin okundu
17- bahar85 **** 3 yasin okundu
18- ay-she **** 3 yasin okuyacak 19- antık denız **** 3 yasin okundu
20- erce41 **** 4 yasin okundu
21- pomogranete **** 4 yasin okundu
22- vck **** 4 yasin okundu
23- tobeguk **** 4 yasin okundu
24- asbebek **** 3 yasin okunacak 25- gerıdonusumkutus **** 3 yasin okunDU
26- yeteeer **** 3 yasin okundu
27- asel arkadaşları **** 10 yasin okundu

28- masal01 **** 2 YASIN OKUNACAK
29- TANDORA ****
30- YNZ06 **** 5 YASIN OKUANACAK

MASAL01
KANBAR- KANAT OZTURK- METIN OZTURK
MOONLIGHT[/B]

Arkadaşlar merhaba
yukarıdaki listeye göre son durumumuz şudur . bugün bitirelim derim ben ki yeni listemizi yapalm arkadaşlar bekleyen arkadaşlarımız var duasını .
toplamda ihtiyacımız olan yasin sayısı 3 kişi için = 123
bizim hazır okunmuşlarımızın toplam sayısı = 109
yeni okurum diyen arkadaşlarımız = 7 adet
hala eksiğimiz var . 14 tane okunacak var iki arkadaşımız daha aldı toplam 7 adet şimdi okunması gereken 7 yasinimiz kaldı .
Arkadaşlar ben elimden geldiği kadar sizlerin yanında olmak istiyorum fakat listeyi tablo gibi yapamadım becremedim bunu yapabilecek biri varmı daha düzgün bir liste olsun yeni listemiz .

haydi arkadaşlar son 7 yasinimiz için müsait olan arkadaşlarımız yardımcı olsunlar lütfen .

bu arada Ayşecim inşl aksi bir durum yoktur merak ediyoruz seni (

allah senden razı olsun asel gelince kaç tane kaldığını söyler canım listeyi en son o ayarlıyordu.

Tondora canım

5 yasini ben alıyorum bugün son dimi?

slm kızlar ben dua topiğine yeni katıldım diye bilemedim benide kattığınızı
bahar 85 arkadaşım söyledi özür dilerim bundan çok güzel bir şekilde buranın takipçisi olacağım ve bir sorun olduğunda özeldende msj atılabilir şimdi bu duayı hangi arkadaş ayrlıyor bilirsei iyi olur ve haftaya kime okunacak ve her hafta ben 3 tanemi yasin okuyacağım ne olur kızlar kızmayın bana sizin beni kattığınızı bilemedi aranıza sandım özeldem msj atılacak masj gelmeyince de benim olmadığımı sandım bundan sonra sıkıntı olmadan okurum ve her okudukça mutlaka habermi verilecek
rabbim sizide benide evlatsız bırakmasın amin amin amin peki kızlar kırmızlar geldiğinde nasıl olacak hebr verecez başksımı yerimize okuyacak

Ben 5yasin okudum bagisladim

hoşbulduk canım bizim sorunumuz AZOSPERM özele gidiyordum doktorumuz spermiyogram testi istedi ben sürekli araştırdığım ve burayı takip ettiğim için biliyordum ne olduğunu kağıda bakım hımm azosperm deyince ben ağlamaya başladım kendime engel olamadım çok üzüldüm ALLAH kimselere yaşatmasın.. 27 eylül perşembe günü randevu aldık ege üniversitesine neyle karşılaşacağımı neler olcağını hiç bilmiyorum ne olur bana dua edin .. kardeşim yeni doğum yaptı almanyadan izine geldi 1 buçuk aylık kızım var çok tatlı ALLAHIM banada nasip et diye dua ediyorum ona baktıkça içim acıyor severken yüreğim burkuluyor inşallah ALLAHIMMM evlat hasreti yaşatmasın hiçbirimize daha fazla anlamadan alalım bebişlerimizi kucağımıza, izmirde oturuyorum yakınımda olan varsa görüşüp dertleşmek isterim bucadayım ben bu derdi kimseye anlatamıyorsun benim halimden anlıcak bu süreçte yakınımda olcak can dostuna o kadar ihtiyacım varki !!

kızlar bende 20 tane alayım yeni liste için yarına kadar okurum bende 27 sinde randevu aldım dualarınızı eksik etmeyin ne olur ...

yok vermedi canm sadce dyt listsi verdi okdr çok şey yasakki özellkle şekrli besnler hiç yyemyorum ilacı daha önce kullnmıştım ama şimdi bua y bebk tedavisne başlıcam dyemi vermedi blmyorum

canım önemli değil . seni yeni listeye tekrar eklerim eğer katılmak istersen . hergün bir kez baksan yeter tatlım topiğe .

kızlar bende 20 tane alayım yeni liste için yarına kadar okurum bende 27 sinde randevu aldım dualarınızı eksik etmeyin ne olur ...

Allah senden razı olsun . seni yeni listeye ekliyorum canım 20 tane olarak . yeni listeyi bunların duasını yapalım öyle yayınlıcam .

asel_k 2 tane de ben alayım canım şimdi okurum

Canım Allah razı olsun .

5 tane açığımız kalıyor .

1- asel **** 15 yasin okundu
2- kanbar **** 4 yasin okundu
3- masal **** 4 yasin okundu
4- ruveyda **** 4 yasin okundu-2 okunacak
5- blowhole **** 4 yasin okundu
6- perlanore **** 4 yasin okundu
7- ozne_hayat **** 4 yasin okundu
8- moonlıght **** 4 yasin okundu
9- ahunısa **** 4 yasin okuyacak 10-pegasu **** 4 yasin okundu
11- bahar27 **** 4 yasin okundu
12- ayse035 **** 4 yasin okundu
13-aruna **** 4 yasin okundu
14- mda **** 4 yasin okunacak 15- twety7883 **** 4 yasin okundu
16- gayem07 **** 4 yasin okundu
17- bahar85 **** 3 yasin okundu
18- ay-she **** 3 yasin okuyacak[/COLOR] 19- antık denız **** 3 yasin okundu
20- erce41 **** 4 yasin okundu
21- pomogranete **** 4 yasin okundu
22- vck **** 4 yasin okundu
23- tobeguk **** 4 yasin okundu
24- asbebek **** 3 yasin okunacak 25- gerıdonusumkutus **** 3 yasin okunDU
26- yeteeer **** 3 yasin okundu
27- asel arkadaşları **** 10 yasin okundu
28- masal01 **** 2 YASIN OKUNACAK
29- TANDORA ****
30- YNZ06 **** 5 YASIN OKUNDU
MASAL01
KANBAR- KANAT OZTURK- METIN OZTURK
MOONLIGHT

RÜVEYDA Arkadaşımız 2 tane aldı . buna göre eğer yanlış hesap yapmadıysam son durum şu arkadaşlar , Rüveydanın aldığı ,ile bi,rlikte okunan toplam sayı 112 okunması gereken 11 yasin kaldı arkadaşlar online olan varsa eğer 1-2 okuyup bitirelim ne olur ( yarım kalmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…