Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Canimm Allah razı olsun Rabbimin izniyle bu savaştan da sağsalim çıkacaklar oğlumun bağırsakları tikaliymis teyzesi onu düzeltmeye çalışıyorlar ameliyat olmasına gerek kalmasın diye kızım çok şükür daha iyi kalp damarları daraldı onda ameliyatlik durumu atlattik şükürler olsun Rabbime şimdi kilo aldirmaya çalışacaklar insallah

kızlar nasılsınız ben tatilden yeni geldim,takip edemedim duaları kaç kişi kaldı biliyormusunuz

Canım neden listeyi bu şekilde tamamlama kararı aldınız
Keşke hepimiz sizin adınıza da okusaydık kimin duası kabul olunur belli olmaz.
Belki temiz ağızlı arkadaşlar var onların duasını kabul edecek Mevlam.Nerden bilebiriz ki...
Eğer okuyup bitirmediyseniz hep beraber okuyalım duanızı yapalım.
Çok üzülürüm bu şekilde liste tamamlanırsa.

Ah kuzucuklarım benim kıyamam onlara.
İnşallah düzelir de ameliyata gerek kalmaz şifa versin Rabbim cimcimeyle yakışıklımıza.
Arada yaz buraya gelişmeleri merakta bırakma.Dualarımız sizinle canım

veda değil canım.şimdi senin için kimler okudu tek tek yazmıyayım.eksikleri biz tamamladık.daha doğrusu ema ve kays fazladan okumuştu onlarınkilerle senin eksikler tamamlandı.ve bağışladık. .ama sen herkese okudun müsterih ol.sende dualrımızda olacaksın.sağolasın canım benim.inşaallah en kısa zamanda gönlünün minik muradına kavuşursun.

Son düzenleme:
seyyanım liste bitiyor demek he..umarım arkadaslar devam eder eğer devam ederse bende devam etmek isterim bilginiz olsun kızlar bana mesaj atmanız yeterli pek takip edemıyorum çünkü.inşallah olurda devam ederse liste esksi gibi düzenli olarak okunur dualar
seyyanımyenı tedavın bebısle bıtsın ıns.dualarım sızlerlehepınızı öpüyorumm

Amin canim sagol insallah sizin dualariniz sayesinde hamile kalirim.Allah razi olsun herkesten okuyan okumayan,ozellikle senin emegin cok.Insallah sende kavusursun en yakin zamanda.Sizde benim dualarimda olacaksiniz

bende katılmak isterim kimin duası kabul olur biinmez listeye ekleyebilirsin cm

evt canım.malesef ki bitiyor.çünkü zor ilerliyor.devamlı okuyan ve fazladan okuyan arkadaşlarımız yanısıra okuyamayan daolunca zor tamamlanıyor.belki yeniden dualarda ve burda yeniden buluşuruz.bu arada canım tedavi sürecinde değilim başka sağlık problemlerim var onlarla uğraşıyoruz.Rabbim beterinden korusun hepimizi..
Amin canim sagol insallah sizin dualariniz sayesinde hamile kalirim.Allah razi olsun herkesten okuyan okumayan,ozellikle senin emegin cok.Insallah sende kavusursun en yakin zamanda.Sizde benim dualarimda olacaksiniz
estağfirullah canım.emek hepimizin.burda çoğu arkadaş birbirimize attiğimiz dularla belkide bebişlerini aldılar kucaklarına,kimiside almak üzere Allahın izniyle.darısı bizim başımıza inşaallah.
kızlar nasılsınız ben tatilden yeni geldim,takip edemedim duaları kaç kişi kaldı biliyormusunuz
liste bitti canım...

bu kararı almak zorunda kaldım canım.tabikide sizin dularınıza ihtiyacım var.hepimizin birbirimize var.ben buradaki herkesin temiz olduğuna yürekten inanıyorum zaten.ama liste eskisi gibi düzenli ve istikrarlı gitmeyince zorlandık.okuyuo bitirmedik.okursanız sizde tabiki mutlu oluruz.ben zorluk olmasın diye böyle düşündüm.muhat ve ben için 41+41 yasin gerekli.kimseyi sıkıntıya sokmak istemiyorum.kırgın,kızgın değilim.hepiniz müstreih olun.bu arada sen nasılsın yolundamı herşey...yeğenimiz nasıl.ona söyle topik kardeşleri çabuk gelsin.anneleri sabırsızlanıyor....

Hadi kizzzzllaaaaarrr herkes icin okudukta Seyyan ve Muhat icinmi okuyamayacagiz yapmayin Allah askina.Bu hafta Seyyana okuyalim ben zaten 4 yasin okudum Seyyan icin bu hafta 3 tane daha okurum gerisine de yardim edin lutfen kizlar ayin en gec ayin 18ine kadar bitirelim lutfen

Seyyancim insallah darisi bizim basimiza

İnşallah yeniden netin bağlanır canımmm.
Bende çok özledim seni dostum.Ayranda içsek ayrı düşemem ben senden canımıniçi

bu ay hiç olmadığım kadar geç adet oldum bir bilsen ne umutlandım nasıl sevindim ama maalesef yine geldi beklenmeyen kırmızılar

şu an adetliyim ama adetim bitince seyyan için 3 yasin okurum bende

2-3 gün ince 5yasin seyyan.ve muhata okundu diye yazmıştım onlar eklerseniz listeye bi 5tane daha okuduman toplam 10 tane benden..RAbbim kabul etsin Rabbim.hayırlı sağlıklı evlatlarımızın tez.zamanda göndersin inşallah

Kızlar selamün aleyküm,doktordan geldik bugün,elhamdülillah hayırlı haberlerle...Yumurtalarım büyümüş,çatlatma iğnesi verdi doktorum,yarın öğlen vurulcam nasipse.Artık gerisi Takdir-i İlahi..Kurban olduğum Mevlam vesile eder inşaallah,hakkımızda herşeyin en hayırlısını versin...

Zor zamanlarımızda en büyük desteği dualarla vermiştik birbirimize...Sonra koptuk nedense,keşke yine eskisi gibi devam etse..Seyyan ve Muhat için okunmazsa bende çok üzülürüm..İnşaallah arkadaşlarımız için okuyup tamamlayalım listemizi..Okuyunca yazarım kaç adet olduğunu.Rabbim şimdiden kabul buyursun,hayırlı sağlıklı güzel ahlaklı evlatlar nasip etsin cümlemize.....

seyyancım senin için ve muhat içinde okumak istiyorum ben bu hafta içinde okuyup yazarım buraya,hakkınızı helal edin arkadaşlar devam ederse dualar katılırım,devam etmek isteyen arkadaşlar listeyi ben takip edebilirim yaz tatili dönemine kadar,uygun görürseniz

Arkadaşım tebrik ederim bu güzel düşüncen için, benide dahil edersen cok memnun olurum fakat ben arapça okumayı bilmiyorum yasin kitabinda okunusuna göre riayet ediyorum her perşembe gecesi rahmetli anneme okurum bu güzel duada bebegim olsun diye ve sizlerinde olsun diye okumak isterim

canım ya Allah razı olsun.çok duygulandım.ama inanın önemli değil.dedim ya müsterih olmanızı isterim.ben hepinizden razıyım .İNŞAALLAH RABBİM ve sizde benden razısınızdır.
Allah razı olsun canım.
sendende ALLAH razı olsun.

canım eğer listeye devam kararı alırsanız benide eklermisin.

Sagol canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…