Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

kız anneleri nasılsınız....ufaklıklar ne alemde...öpüldünüz...

canım hayırlısı olsun..nasılsın görüşmeyeli..kısa zamanda iyi haberlerini alırız inşallah.aminnn..

a.s. canım inaşşallah gelir bebişin seninde...allah mesut etsin düğünunuzda varmış...düşük olayınca gelince hamile kalıp kalmadığımızı anlayamıyoruz ki düşüğü anlayalım...benim adet dakik şaşmaz...fazla onun için ihtimall bile veremiyorum...inşallahh adetinde düzene girer...iyi haberlerini bekliyoruz...bak topikk çoğalıyor...:KK52:

canım seninde gözün aydın ..bi kaç sayfa karıştırdım senin iyi haberinide aldık şükür...bayağda olmuş maşşallah...allah sağlık ve uzun ömürler versin hayırlı evlat olsunlar inşallahh...benim bellek karışmaya başladı şimdiden kim hamile kim doğurdu kimin kız yada erkekdi....ohhh ohhh muhabbbetimiz çok olsun.....nazar değmesin inaşalllahh..:KK1:allaha emanet olun...

Cnm cok sukur biz iyiyiz sen nasilsin? Bayadir yoktun merak ediyordum seni. Yeni tedaviye basliycakmissin insallah busefer olumlu sonuc alirsin cnm rabbim emeklerinizi bosa cikarmasin..:KK16:

selamunaleykum canım nasılsın? ben olamıyorum az önceki mesajda belirtmiştim görümcemin düğünü var onun telaşındayız...
hakkında en hayırlısı olsun canım.. Rabbim gönlüne göre versin inşallah...
en yakın zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasiiip etsin inşallah...:KK49:

Aminnnn canımcım.
Sonuçlar ne alemde herşey yolunda inşallah kuşum :KK16:

canım hayırlısı olsun..nasılsın görüşmeyeli..kısa zamanda iyi haberlerini alırız inşallah.aminnn..

Ve aleykümselam Sevilcimm :KK16:

Kızlar yoktuk kaç gündür,yazamadım.Geçen hafta gittik doktoruma,ilaç tedavisine başladık.3 tane ilaç verdi.Yumurtalarım büyücekmiş,sonra da çat diye çatlatıcaz bakalım :KK53: :KK53: Yarın tekrar kontrole çağırdı,tahmin edersiniz şimdiden başladı stresi.İnşaallah yarın da herşey yolunda gider...Rabbim meleğimin ilk adımını bu ay nasip eder inşaallah,dualarınızdan eksik etmeyin :KK16: :KK16: :KK16:

Sevilcim,inşaallah seninde herşey yolunda gider,demekki bilmeden düşük mü yapıyosun acaba.Doktora ne zaman gideceksiniz?En kısa zamanda alalım o hayırlı haberini inşaallah :KK49: :KK49:

Süprizcim sende tedaviye başlıyacakmışsın,hayırlı olsun,Rabbim bu seferki tedaviyle bebeklerimizi nasip eder inşaallah,dualarımdasın :KK19:

Emacımmmm,büyüyosunuzz :nazar: :nazar: Öpüyorum kuzucuğunlaa seni :KK54: :KK54:

Selâmün aleyküm kızlar
Uzun süredir giremiyorum sizleri çok özledim. Bebişlerim sabırsız cikti artık küvözde buyuyecekler bende evime geldim dinleniyorum şimdilik sizlerden güzel haberler alırım insallah:KK16:

yaptm cnım 6 ay olckk:)

Ve aleykümselamm :KK16: Kızlar bebekleriniz hayırlı olsun,gözünüz aydın...Eviniz bereketlendi,Cennet kokusuyla doldu,bizim içinde doya doya çekin içinize o kokuyu,Mevlam bizlere de nasip etsin...Allaha emanetsiniz :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

arkadaşlar benm artık iş yerinde et sorunum var giremicem beni listeden cıkartırsanız sevinirim...
sorun bi kaç ayda ancak halledilebilecek gibi hepiniz kendinize cook iyi bakın Allah a emanetsiniz

ve aleykümselam sevilcimm :KK16:

Kızlar yoktuk kaç gündür,yazamadım.geçen hafta gittik doktoruma,ilaç tedavisine başladık.3 tane ilaç verdi.yumurtalarım büyücekmiş,sonra da çat diye çatlatıcaz bakalım :KK53: :KK53: Yarın tekrar kontrole çağırdı,tahmin edersiniz şimdiden başladı stresi.inşaallah yarın da herşey yolunda gider...rabbim meleğimin ilk adımını bu ay nasip eder inşaallah,dualarınızdan eksik etmeyin :KK16: :KK16: :KK16:

Sevilcim,inşaallah seninde herşey yolunda gider,demekki bilmeden düşük mü yapıyosun acaba.doktora ne zaman gideceksiniz?en kısa zamanda alalım o hayırlı haberini inşaallah :KK49: :KK49:

Süprizcim sende tedaviye başlıyacakmışsın,hayırlı olsun,rabbim bu seferki tedaviyle bebeklerimizi nasip eder inşaallah,dualarımdasın :KK19:

Emacımmmm,büyüyosunuzz :nazar: :nazar: öpüyorum kuzucuğunlaa seni :KK54: :KK54:

ve aleykümselamm :KK16: Kızlar bebekleriniz hayırlı olsun,gözünüz aydın...eviniz bereketlendi,cennet kokusuyla doldu,bizim içinde doya doya çekin içinize o kokuyu,mevlam bizlere de nasip etsin...allaha emanetsiniz :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16:
canım ıns hersey yolunda gıdecek sen sadece stres olma yeter bu ay guzel haberlerını alırız ıns
nasılsınız....güzel haberler birikmiş ben yokken yeni arkadaşlarda hoşgelmişler....uzun aradan sonra sizlerleyim canlarım...dualara devam....ben laparoskopi sonrası bekleyişteyim zaman geçiriyoruz...sanırım benim velet kendiliğinden gelmeyecek...tedaviye başlamak zor geliyor..benim koca yine sallamaya başladı....çocuk koca ve doktor üçgeni arasında gelip gidiyorum...allah yardımcımız olsun hepimizin....bebeiş isteyenlerin bebiş bekleyenlerin,,,bebişlerini kucağına alanların...hiçbiri kolay değil hepsinin sıkıntısı farklı farklı....cips reklamı gibi tükendiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm....

Herşey gönlünüzce olsun...görüşmek üzere...
Seyyan dualara beni eklermisin canım..

rabbım en yakın zamnda kucagınızı doldursun tedavı asaması ıstemedende stres yapıyor ıns ama elınden geldıgınce mutlu olmaya calıs rabbım en yakın zamnda nasıp etsın ıns

Seyyancim nasilsin iyimisin epeydir goremiyorum seni buralarda insallah jhersey yolundadir insallah bebis geliyordur.Ben 3 yasinimi okudum Allah kabul etsin

canım ıns hersey yolunda gıdecek sen sadece stres olma yeter bu ay guzel haberlerını alırız ıns

rabbım en yakın zamnda kucagınızı doldursun tedavı asaması ıstemedende stres yapıyor ıns ama elınden geldıgınce mutlu olmaya calıs rabbım en yakın zamnda nasıp etsın ıns

Canım dün gittik,yumurtam istenilen büyüklüğe gelmemiş..Biten hapımın dozunu üçe çıkardı doktorum,yarın tekrar gelmemi istedi.Beklemek çok yorucu,acabalar çıkmıyo aklımdan,nasıl dua edeceğimi bilmiyorum.Şimdiden yoruldum.Eksik etmeyin dualarınızdan.Haberdar ederim gelişmelerden...

Canım dün gittik,yumurtam istenilen büyüklüğe gelmemiş..Biten hapımın dozunu üçe çıkardı doktorum,yarın tekrar gelmemi istedi.Beklemek çok yorucu,acabalar çıkmıyo aklımdan,nasıl dua edeceğimi bilmiyorum.Şimdiden yoruldum.Eksik etmeyin dualarınızdan.Haberdar ederim gelişmelerden...

canım rabbım yardımcın olsun ıns az kaldı bence sabrın sonu selamet olacak ıns
dualarım senınle

Aminn canım aminn şu an solunuma bağlılar canım inşallah savaşçı evlatlarim bunu da atlatacak büyüyüp eve gelecekler çok minikler henüz biri 880 biri 1400 gr dogdu inşallah kocaman oldukları günleri de gorecegiz Rabbimin izniyle...

Sevsinler senin savaşçı evlatlarını.Allah'ın izniyle ve teyzelerinin duasıyla kocaman olacaklar inşallah canım.
Rabbim seninde gücünü artırsın inşallah.Gelişmelerden haberdar et bizleri canım. :KK16:
emacım sen nasılsın....bebiş nasıl uzun süredir yoktum....ev taşıma misafir derken ....sonunda aranıza döndum....sizleride merak etmedim değil haniii ....allaha emanet olun...

İyi yaptın aramıza dönmekle canımmmmm ama uzun süredir topiğin tadı yok herkes firarda.
Kızlar gelse de yeniden dua düzeni oluşturup farklı dualara geçsek.Buranın maneviyatı bambaşka.Duaların bitmesini hiç istemiyorum.
Bebiş iyi çok şükür canım bugün doktordaydım şimdilik herşey yolunda çok şükür.
Sakın kaybolma ortalıktan özleniyorsun :KK16:

nasılsınız....güzel haberler birikmiş ben yokken yeni arkadaşlarda hoşgelmişler....uzun aradan sonra sizlerleyim canlarım...dualara devam....ben laparoskopi sonrası bekleyişteyim zaman geçiriyoruz...sanırım benim velet kendiliğinden gelmeyecek...tedaviye başlamak zor geliyor..benim koca yine sallamaya başladı....çocuk koca ve doktor üçgeni arasında gelip gidiyorum...allah yardımcımız olsun hepimizin....bebeiş isteyenlerin bebiş bekleyenlerin,,,bebişlerini kucağına alanların...hiçbiri kolay değil hepsinin sıkıntısı farklı farklı....cips reklamı gibi tükendiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm....

herşey gönlünüzce olsun...görüşmek üzere...
seyyan dualara beni eklermisin canım..

Tükenmek yokkkkkkkkk hepimiz dualarla evlatlarımıza kavuşacağız inşallah canım

yaptm cnım 6 ay olckk:)

Maşallah subhanallah :nazar: Allah size bağışlasın yavrunuzu canım

Ve aleykümselam Sevilcimm :KK16:

Kızlar yoktuk kaç gündür,yazamadım.Geçen hafta gittik doktoruma,ilaç tedavisine başladık.3 tane ilaç verdi.Yumurtalarım büyücekmiş,sonra da çat diye çatlatıcaz bakalım :KK53: :KK53: Yarın tekrar kontrole çağırdı,tahmin edersiniz şimdiden başladı stresi.İnşaallah yarın da herşey yolunda gider...Rabbim meleğimin ilk adımını bu ay nasip eder inşaallah,dualarınızdan eksik etmeyin :KK16: :KK16: :KK16:

Sevilcim,inşaallah seninde herşey yolunda gider,demekki bilmeden düşük mü yapıyosun acaba.Doktora ne zaman gideceksiniz?En kısa zamanda alalım o hayırlı haberini inşaallah :KK49: :KK49:

Süprizcim sende tedaviye başlıyacakmışsın,hayırlı olsun,Rabbim bu seferki tedaviyle bebeklerimizi nasip eder inşaallah,dualarımdasın :KK19:

Emacımmmm,büyüyosunuzz :nazar: :nazar: Öpüyorum kuzucuğunlaa seni :KK54: :KK54:

Ve aleykümselamm :KK16: Kızlar bebekleriniz hayırlı olsun,gözünüz aydın...Eviniz bereketlendi,Cennet kokusuyla doldu,bizim içinde doya doya çekin içinize o kokuyu,Mevlam bizlere de nasip etsin...Allaha emanetsiniz :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

Çok şükür büyüyoruz canım darısı en yakın zamanda sana ve bütünnnn isteyenlere olsun inşallah.
O kadar güzel yer ettiniz ki kalbimde hiç birinizi unutmuyorum dualarımda inan.
Ben ve damadın da :) seni öpüyoruz canımmm :KK16:

canım netimizin sözleşmesi bitti kapattırıcaz ...
sen nasılsın dostum:KK16::KK16:bi bilsen ne özledim seni:KK48: hanidir görüşemiyoruz ayran içtik ayrımı düştük ne:KK52:

İnşallah yeniden netin bağlanır canımmm.
Bende çok özledim seni dostum.Ayranda içsek ayrı düşemem ben senden canımıniçi :KK16:

Seyyancim nasilsin iyimisin epeydir goremiyorum seni buralarda insallah jhersey yolundadir insallah bebis geliyordur.Ben 3 yasinimi okudum Allah kabul etsin
sağol canım.iyi olmaya çalışıyoruz.sağlık sorunlarıyla uğraşıyoruz.fazla giremiyorum.arada girirp dualara bakıyorum.senin için okundu 41 yasin ve bağışlandı canım.Allah kabul etsin.

herşey gönlünüzce olsun...görüşmek üzere...
seyyan dualara beni eklermisin canım..

canım hoşgeldin ama listeyi bitirdik sayılır.muhat ve ben kaldık.birbirimize okuyup bağışlıcaz yani lite sonlandı.ve yeni liste yayınlanmayacak.yani ben yayınlayamıcam.eğer gönüllü yapmak isteyen olursa devam edilir.

liste tamamlandı.en son ema ve feelcrying için eksikler olmasına rağmen tamamlayıp bağışlaması yapılmıştır.muhat ve ben kaldık sadece ama,liste yayınlamıyorum.ben liste ile ilgilenemeyeceğim artık.eğer ilgilenmek isteyen olursa seve seve katılır okumaya devam edebilirim.
bizim dualarımıza gelince yani muhat ve benim biz aramızda ayarladık.hakkınızı helal edin.kırdıysam,incittiysem.hepinize sevgiler.dualarınızda unutmayın.veda g,bi oldu ama arada gelirim tabi.hepiniz Allaha emanet olun....

sağol canım.iyi olmaya çalışıyoruz.sağlık sorunlarıyla uğraşıyoruz.fazla giremiyorum.arada girirp dualara bakıyorum.senin için okundu 41 yasin ve bağışlandı canım.Allah kabul etsin.

canım hoşgeldin ama listeyi bitirdik sayılır.muhat ve ben kaldık.birbirimize okuyup bağışlıcaz yani lite sonlandı.ve yeni liste yayınlanmayacak.yani ben yayınlayamıcam.eğer gönüllü yapmak isteyen olursa devam edilir.

Gecmis olsun cnm hayirdir insallah yakin zamanda iyi olursunuz.Ben daha liste bitmedi diye biliyordum hatta gecen hafta 3 tane okudum sirada senin oldugunu dusunerek.Ben ne zaman okundum hic haberim yok vallahi:26:Ama cok sagolun okuyan her bir kisinin agzina saglik Allah kabul etsin

liste tamamlandı.en son ema ve feelcrying için eksikler olmasına rağmen tamamlayıp bağışlaması yapılmıştır.muhat ve ben kaldık sadece ama,liste yayınlamıyorum.ben liste ile ilgilenemeyeceğim artık.eğer ilgilenmek isteyen olursa seve seve katılır okumaya devam edebilirim.
bizim dualarımıza gelince yani muhat ve benim biz aramızda ayarladık.hakkınızı helal edin.kırdıysam,incittiysem.hepinize sevgiler.dualarınızda unutmayın.veda g,bi oldu ama arada gelirim tabi.hepiniz Allaha emanet olun....

Aynen veda gibi yazmissin :KK5:Allah razi olsun ama bildigim kadariyla benim adima yazilmadi bu hafta okunacak feelcrying adina diye kimler okudu merak ediyorum ben senin adina okudum 3 tane ama muhat icinde okuyacagim 2 tane kaldi.41 e tamamlamak icin istersen daha cok okuyabilirim de kizlarda yardim etsinler bitsin.Sen okadar ugrastin her hafta dualar ettin senin icin etmisiz cok mu.Helal olsun sende helal et.Insallah dualarinizin bir kosesinde yinede yer alirim benim hep aklimdasiniz :KK16:

canım 5tane bana yaz sırf onu söylemek.için cepten yaziyorum valla Rabbim kabul etsin..

merhaba kizlar

bende dua grubunuza katilmak isterim . sanirim gec kaldim artik liste yayinlanmicak yazmis bir arkadas . olsun listesiz okuyalim .. bu arada ben her gun MERYEM suresi okumaya calisiyorum .. birde tefriciye okumustuk .. en azindan bu gruptakiler birbirmize dua edelim dimi ? muslumanin muslumana duaasi cok daha makbul .

'Sığındım Yaradana,
Duanın gücüne tutuldum ;
Bekliyorum Rabbim. . ''

'' Ve zamanı geldiğinde,
Rabbin sana kalbindekini verecek,
seni hoşnut kılacak. . . ''

/ / Duha 5 HAYIRLI CUMALAR

X