Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

hosgeldın canım
ıyı oldukca gır olurmu ozluyoruz senı..cımcıme tam bı cımcıme oldu bız yemek yerken bıze bana neden vermıyorsunuz dercesıne bakıyo yedıklerımız bogazımızdan zor gecıyo:))))))))
erkege benzettıyse buyuk olasılıkla erkektır canım . masallah 20 haftaya geldın az kaldı ıns.rabbım sag salım kavustursun ıns

Bizdede cok oluyodu cnm hep sabahtan gittimiz icin heycandanda bisey yiyemiyodum oyuzden hareketsizdi son aylar zorlaniyoduk nts de hareket etmiyodu cikolata meyve suyu ne varsa iciyodum :))

Bende çikolata yiyip gidiyorum canım hatta doktor hafifçe karnıma vuruyor hareket etsin pozisyon değiştirsin diye ama hiç istifini bozmuyor beyefendi :)

Bende çok özlüyorum sizi canım.
Aaaa cimcimem yemezse olur mu :) kıyamam ben ona.
Hayırlısı canım çok alıştım erkek fikrine.İnşallah sağ salim kucağıma aldığım günleri görürüm canımcım dualarını esirgeme olur mu

yavrum benım kıpırdamıyo demek erkekler hep uyurmus anne karnında :))
amın amın dualarım sennle bıtanem

yavrum benım kıpırdamıyo demek erkekler hep uyurmus anne karnında :))
amın amın dualarım sennle bıtanem

Uyandırmanın bir yolu olmalı hareketlerini hiç görmedim daha.
Kızım hareketliydi müzik duysa oynamaya başlardı.Eşim kız çok oynaktı duramadı karnında işte diyor.
Allah razı olsun canımıniçi duaların için.

:))sen gıtmeden mutlaka tok gıt çıkoalata ve meyve suyu ıc bakalım ıse yarayacakmı

Kizlar bu haftaki okunacak arkadasimiz kim 3-5 kisi kaldi bitirelim lutfen

Son düzenleme:
canlar bu listede ben okuyamayacaım malesef kırmızıları gördüm ve cok tuhaf oldu bu seferki çünkü daha 10 gün öncede lekelenmelerim olmustu..
3 aydır adetgöreyince böyle oldu malesef..
sonra yine aranızdayım inşallah

arkadaşlar konuda açtım ama pek ilgilenen olmadı.bugün salat-ı münciye başladım 1 günde 1000 tane okunması gerekiyormuş nolur yardım edin tek başıma bitiremiyorum 12'den beri okuyorum 230 tane oldu ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDER MİSİNİZ BANA?Duayıda yazayım yardım etmek isteyenler için

“Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

bende seni özledim canım arkadaşımne olur arada bi ses ver böyle uzun zaman görünmeyince merak ediyorum...
ben hep bildiğin gibiyim canım şu an için değişen bişey yok hayatımda...

Selâmün aleyküm kızlar
Uzun süredir giremiyorum sizleri çok özledim. Bebişlerim sabırsız cikti artık küvözde buyuyecekler bende evime geldim dinleniyorum şimdilik sizlerden güzel haberler alırım insallah

seker yuklemesı yaptıktan sonra bak cnm ozmanda cok hareketli oluyoorlar:)

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim canımcım doktoruma söyleyeyim.Azıcık hareketini göreyim artık :)

bende seni özledim canım arkadaşımne olur arada bi ses ver böyle uzun zaman görünmeyince merak ediyorum...
ben hep bildiğin gibiyim canım şu an için değişen bişey yok hayatımda...

Tamam canımcım haber veririm merak etme
Senin net işin ne oldu dostum

tabı seker yuklemesı var ben onu hıc dusunemedım canım ya

Esmacığımın dediğini yapacam inşallah canım doktor kabul ederse.

As canım.
Ne diyeceğimi şaşırdım canım ya sağlıkları nasıl bebişlerin iyiler inşallah.Rabbim evlatlarını size bağışlasın.

Aminn canım aminn şu an solunuma bağlılar canım inşallah savaşçı evlatlarim bunu da atlatacak büyüyüp eve gelecekler çok minikler henüz biri 880 biri 1400 gr dogdu inşallah kocaman oldukları günleri de gorecegiz Rabbimin izniyle...

canımmmm gözün aydın...bebişler gelmiş...içerde sıkılmışlarrrr....canını sıkma yorumlardan anladığım kadarıyla erken gelmişler yaramazlar....allah hepinize sağğlık sıhhat ve uzun ömürler versın.... sağlıklı ve hayırlı evlatlar olsun inşallahhh...herşey yoluna girecek canım...güle güle büyüteceksin....

Son düzenleme:
emacım sen nasılsın....bebiş nasıl uzun süredir yoktum....ev taşıma misafir derken ....sonunda aranıza döndum....sizleride merak etmedim değil haniii ....allaha emanet olun...

seker yuklemesı yaptıktan sonra bak cnm ozmanda cok hareketli oluyoorlar:)
kız anneleri nasılsınız....ufaklıklar ne alemde...öpüldünüz...
Kızlarrr niye yoksunuzz

Ben dün adet oldum ve yarın doktora gidiyorum,inşaallah sonuçlarım güzel çıkar.

Rabbim hepimizin muradını en kısa zamanda hayırlısı ile versin...
canım hayırlısı olsun..nasılsın görüşmeyeli..kısa zamanda iyi haberlerini alırız inşallah.aminnn..

a.s. canım inaşşallah gelir bebişin seninde...allah mesut etsin düğünunuzda varmış...düşük olayınca gelince hamile kalıp kalmadığımızı anlayamıyoruz ki düşüğü anlayalım...benim adet dakik şaşmaz...fazla onun için ihtimall bile veremiyorum...inşallahh adetinde düzene girer...iyi haberlerini bekliyoruz...bak topikk çoğalıyor...
canım seninde gözün aydın ..bi kaç sayfa karıştırdım senin iyi haberinide aldık şükür...bayağda olmuş maşşallah...allah sağlık ve uzun ömürler versin hayırlı evlat olsunlar inşallahh...benim bellek karışmaya başladı şimdiden kim hamile kim doğurdu kimin kız yada erkekdi....ohhh ohhh muhabbbetimiz çok olsun.....nazar değmesin inaşalllahh..allaha emanet olun...

nasılsınız....güzel haberler birikmiş ben yokken yeni arkadaşlarda hoşgelmişler....uzun aradan sonra sizlerleyim canlarım...dualara devam....ben laparoskopi sonrası bekleyişteyim zaman geçiriyoruz...sanırım benim velet kendiliğinden gelmeyecek...tedaviye başlamak zor geliyor..benim koca yine sallamaya başladı....çocuk koca ve doktor üçgeni arasında gelip gidiyorum...allah yardımcımız olsun hepimizin....bebeiş isteyenlerin bebiş bekleyenlerin,,,bebişlerini kucağına alanların...hiçbiri kolay değil hepsinin sıkıntısı farklı farklı....cips reklamı gibi tükendiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm....

herşey gönlünüzce olsun...görüşmek üzere...
seyyan dualara beni eklermisin canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…