Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Aminn canım benim aminn
Kızım cok sükür iyi teyzesi sanırım yakın zamanda evimize teşrif edecek oglumda yavaş yavaş ilerleme gösteriyor daha da iyi olacak inşallah Rabbimin izniyle bunları da atlatacagiz
Siz nasilsiniz yeğenim kız mi erkek mi uzak kaldım bu sıkıntılar bizi biraz yordu hakkınızı helal edin nolurr

Cnm cok sukur biz iyiyiz sen nasilsin? Bayadir yoktun merak ediyordum seni. Yeni tedaviye basliycakmissin insallah busefer olumlu sonuc alirsin cnm rabbim emeklerinizi bosa cikarmasin..
amin canım allah herkesin yardımcısı olsun...

canım umarım iyisindir....tekrar bir araya gelmek isterim...sizler sayesinde birazda olsa yol katettim... allah herkesin duaları kabul eder inşallah....rabbim sizleri sevindirsin.göbişlerinizi doldursun.....senin ve burdaki herkesin yüreğine emeğine sağlık....allah hepinizden razı olsun....en kısa zamanda iyi haberlerle görüşmek dileğiyle...allaha emanet olun...

ALLAH’ım ! Bu Mübɑrek Cumɑ Günü Hürmetine , Bizi Sevdiğin Kullɑr ɑrɑsınɑ kɑt .. Bizi Çok Sɑbreden , Çok Şükreden Kullɑrındɑn eyle .. Ömrümüz Sevdiğin , Rɑzı Olɑcɑğın işlerle (ɑmellerle) Geçsin .. Sıhhɑt ve Afiyette Dɑim Eyle .. Sevdiklerimizi Bize Bɑğışlɑ .. (Amin)

Canım dostum bizleri sıkıntya sokmanız mümkün mü tabii ki sen ve muhat için okuyacağız siz bizler için okumadınız mı...
Okumazsak sıkıntıya gireriz hepimiz.Burda yapılan dualar hürmetine Rabbim mucizelerinize kavuştursun inşallah.
Bende iyi olmaya çalışıyorum canım 1 haftadır bel ağrısından yatıyorum.Uzun bir süre daha yatacak gibiyim.
Oğlumun topik kardeşleri en yakın zamanda gelecek inşallah canımmmmmmmmm

bu ay hiç olmadığım kadar geç adet oldum bir bilsen ne umutlandım nasıl sevindim ama maalesef yine geldi beklenmeyen kırmızılar

Kıyamam ben sana ya Önümüzde ki ay gelmez inşallah kırmızılar canımıniçi

Arkadaşlardan haber gelsin elanor arkadaşımız yeni liste oluşturacak canım.Seni de yazar listeye.

tamam cnm eklerim,diğer arkadaşlardan haber bekliyorumm

Bende varım canımmmmmm beni de ekle

Ohhh maşallah subhanallah Hep böyle güzel haberler ver bize canımcım.
Yeğenin erkek canım.
Ne hakkı est canım çektiklerin kolay değil Rabbim gücünü artırsın inşallah

Kızlar dün öğlen çatlatma iğnemi oldum,Rabbim hakkımızda en hayırlı olanı nasip etsin,dualarınızı bekliyorum.....

Ayyy hadi güzel haberler ver bize ve topiğimiz şenlensin kuşum.Dualarımdasınız tabii ki

seyyancim sizin yasinleriniza bende yardimci olmak istiyorum. Seyyan ve muhat icin 3+3 6 tane yasin bugun okuyorum okundu die yazabilirsiniz kizlar rabbim kisa zamanda gonlunuzun muradini versin ins.

Kızlar merhaba biz geldik uzun bir aradan sonraaa
Herkesleri çok merak ediyorummm Eslemm çatlatma iğnesi falan demişsin tedavidesin Allah yardımcın olsun hayırlı sonuçlar alırız inşallaaahh
Muhat,Seyhan,Ayşee,Kays,sürpriz ve adını yazmayı unuttuklarım sizlerden ne haber kızlar bi değişiklik varmı??
Ema canım nasıl gidiyo hamilellik herşey yolundadır inşallahhh

Bize gelince şükürler olsun bizlerde iyiyiz teyzeleri :) oğlum ve kızım büyüyolar bende çalışıyorum tabi ne kadar daha çalışabilirim bilmiyorum biraz zor oluyo tabii hepiniz dualarımdasınızzz herkesi çokkkk çokkk öpüyorummm

- ESMACVS = 3 Yasin_i Şerif (okundu)

-feelcrying = 3 Yasin_i Şerif (okundu)

- nfy_9185 = 5 Yasin_i Şerif

- melek181 = 3 Yasin_i Şerif

- E_M_A = 3 Yasin_i Şerif (okundu)

Okuyanlar bildirsin kızlar...

-feelcrying = 3 Yasin_i Şerif

Çok şükür yolunda canım sizin de iyi olmanıza sevindim.
Bizde seni çokkkk öpüyoruz canım

-feelcrying = 3 Yasin_i Şerif

canım ben seyyan için 5 muhat için 5okudum yazdım ama geçen sayfalarda görmediniz galiba canım toplam 10 tane okudum ben isterseniz liste bitmexse dahada okuyabilirim ..
liste devam ederse mutlaka devam etmek istiyorum bende..
çok sık giremiyorum kk ya ezelden yazarsan cevabı sevinrim canım

Hemen okundu yazıyorum kuşum :) Allah razı olsun.
Liste devam edecek inşallah ama yeni dualarla mı devam edilse acaba.Duaya devam edecek arkadaşlarla konuşup karar verelim

- ESMACVS = 6 Yasin_i Şerif (okundu)

- nfy_9185 = 10 Yasin_i Şerif (okundu)

- E_M_A = 6 Yasin_i Şerif (okundu)

canım 3daha yaz bana bu akşam okurum..
valla kuzum benim.için yeni dualar veya yasin hiç farketmez ama biliyosun ilerlemiyo liste o yüzde n başka dualar nolur bilmiyorum canım ben.karışmam p yüzden ne okunacagina siz şu okunacak deyin okurum ben canim

Canım 5yasinde ben okuyum yarın seyhan ve muhat için daha fazla olursa haber veririm şimdilik 5 tane yaz

Tamam canım yazıyorum hemen.
Kızlara da soralım da hem daha kısa bir dua bulalım herkes zamanında rahat rahat okusun diye düşünüyorum.

Canım 5yasinde ben okuyum yarın seyhan ve muhat için daha fazla olursa haber veririm şimdilik 5 tane yaz

Yazıyorum canım Allah kabul etsin inşallah.

off yanlış yazdım ya 3 tane seyyan için 3 tane muhat için dicektim..

:) Allah kabul etsin canım.
Ben sadece seyyan ve muhatın listesini devraldım yeni listeyle sen ilgilenecektin.Bizlerde sana yardım ederiz tabii.
Aslında duasını okuyan sana msj atarsa çok zorlukta çekmezsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…