Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Kızlarrr niye yoksunuzz :KK50: :KK50:

Ben dün adet oldum ve yarın doktora gidiyorum,inşaallah sonuçlarım güzel çıkar.

Rabbim hepimizin muradını en kısa zamanda hayırlısı ile versin...

Insallah hamile kalirsin ve 2 hafta sonra hamile oldugunu ogrenirim amin yarabbim.

Gozun aydin cnm masalllah cok sevindim Allah cok fazla aratmadan vermis 2 ay beklemissiniz galiba dogru mu? Insallah bizimde en yakin zamanda olur hayirlisi neyse o olsun
Evet canım ikinci ayda oldu çok şükür:)
Allahım bütün isteyenlere nasip etsin:)

esselamunaleykum canlarım nasılsınız?? benden sorarsanız iyiyim hamdolsun... düğün telaşı var bizde . pazar günü görümcemin düğünü var bugün eşyalarını dizdik eve...
bebek konusuna gelince olmadı henüz.. bilmem hatırlarmısınız hocaya gitmiştik bize 3 ay 10 gün süre vermişti. o süre bitti ama olmadı. hocayı tekrar çağırdık.. hamile kalıyormuşum 20 günlük olunca düşüyormuş biz anlamıyormuşuz. bi ilaç verdi birde bel bağı yapacakmış bana. . bişey anlamıyordum ama hocanın dediği tarih geldikten sonra 15 gün ara verdikten sonra çok fazla adet görmeye başlamıştım. hem de 20 günden fazla kanamam oluyordu. demekki düşükten dolayı oluyormuş..
neyse bende durumlar böyle hocanın dediğine göre yakında güzel haberler paylaşacağım inşallah.....

sizler ne yapıyonuz. varmı gelişmeler.. topiğe arada gelip bakıyorum ama kimse girmediği için haber alamıyorum...

selamunaleykum canım nasılsın? ben olamıyorum az önceki mesajda belirtmiştim görümcemin düğünü var onun telaşındayız...
hakkında en hayırlısı olsun canım.. Rabbim gönlüne göre versin inşallah...
en yakın zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasiiip etsin inşallah...:KK49:

canlarım nasılsınız.anca gırebılıyorum topiğe kusuruma bakmayın.tek tek dolanıyorum topıklerı her geldıgımde yarım kalıyor yazdıklarım bebiş başlıyor zırlamaya:KK1:bende doğum yaptım çok şükür 10 ocakta yavrumu sag salım kucagıma aldım şükürler olsun rabbıme.darısı sızlere başta seyyan olmak üzere hepınız ayrı ayrı dualarımdaydınız ...rabbım en kısa zamanda sizlerede nasıp eyler ıns bu duyguyu:KK16:yarım yamalak okudum gecmısı ayşem esmacım cok sagolun dualarınız ıcın allah razı olsun.bı arakdasım vardı ben doguma gıdecegım sırada amelıyat olayı vardı eşi olacaktı sanırım varokiselden.nasıl son durum nıckını unuttum ya:44:

canlarım nasılsınız.anca gırebılıyorum topiğe kusuruma bakmayın.tek tek dolanıyorum topıklerı her geldıgımde yarım kalıyor yazdıklarım bebiş başlıyor zırlamaya:KK1:bende doğum yaptım çok şükür 10 ocakta yavrumu sag salım kucagıma aldım şükürler olsun rabbıme.darısı sızlere başta seyyan olmak üzere hepınız ayrı ayrı dualarımdaydınız ...rabbım en kısa zamanda sizlerede nasıp eyler ıns bu duyguyu:KK16:yarım yamalak okudum gecmısı ayşem esmacım cok sagolun dualarınız ıcın allah razı olsun.bı arakdasım vardı ben doguma gıdecegım sırada amelıyat olayı vardı eşi olacaktı sanırım varokiselden.nasıl son durum nıckını unuttum ya:44:

Benim canim sagolasin unutmamissin hatirlaman beni cok sevindirdi.Ameliyatimizi olduk 14 ocakta simdi iyi ama tabi asil sonuclar onemli o da en az 3 ay sonra bellli olacak insallah duzelmistir hayirlisi olsun ne diyelim.Sag salim bebegini de sukur kucagina aldin Allahim uzun omurlu saglikli mutlu buyutmeyi nasip etsin insallah darisi bizim basimiza:KK16:

topiğimiz çok yalnız kalmış :KK43:
önceden sayfalar uçup giderdi okuyacak zamanımız olmazdı geçmişi.
canım nerdesın sen gorusemedık umarım bebıste sende ıyısınzdır
canım çok sevındım sag salım kurtuldnuz
rabbım hayırlı evlat etsın ıns bebısınle ılgılen sen onun sana çok ıhtıyacı var ..rabbım burdakı arkadaslarıma da kısa zamanda hayırlı evlat nasıp etsın ıns nerdeyse 20 gunluk olacak
adı ne oldu bebısın

gözun aydın cnm..hayırlı evlat olur inş. rabbim bebişlerimize uzun saglıklı gunler nasip etsin inş. rabbim isteyen herkeze yasatsın bu duyguyu(amin)

EMA arkadaşımız için 2 yasin okudum 3. yasinide akşama okuyucam...
Rabbim ona bu kez bebeğini sağlıklı bişekilde kucağına :emir_bebek:almayı nasip etsin inş.AMİN.
Bugüne kadar okuyamadım kusura bakmayın kızlar çok hastaydım :2: bugün biraz kendime geldim

Allah razı olsun candostum.Rabbim en yakın zamanda seni de hayırlı bir evlatla mükafatlandırsın inşallah.
Her zaman dualarımdasın :KK16:

kızlar eski liste bitti mi yeni listeye bastan başladık mı

Liste tamamlanmadı daha canım

Aminnnn canımcım.
Sonuçlar ne alemde herşey yolunda inşallah kuşum :KK16:

Evet canım ikinci ayda oldu çok şükür:)
Allahım bütün isteyenlere nasip etsin:)

Allah'ım hayırlısıyla sağlıkla kucağına aldığın günleri göstersin canım

esselamunaleykum canlarım nasılsınız?? benden sorarsanız iyiyim hamdolsun... düğün telaşı var bizde . pazar günü görümcemin düğünü var bugün eşyalarını dizdik eve...
bebek konusuna gelince olmadı henüz.. bilmem hatırlarmısınız hocaya gitmiştik bize 3 ay 10 gün süre vermişti. o süre bitti ama olmadı. hocayı tekrar çağırdık.. hamile kalıyormuşum 20 günlük olunca düşüyormuş biz anlamıyormuşuz. bi ilaç verdi birde bel bağı yapacakmış bana. . bişey anlamıyordum ama hocanın dediği tarih geldikten sonra 15 gün ara verdikten sonra çok fazla adet görmeye başlamıştım. hem de 20 günden fazla kanamam oluyordu. demekki düşükten dolayı oluyormuş..
neyse bende durumlar böyle hocanın dediğine göre yakında güzel haberler paylaşacağım inşallah.....

sizler ne yapıyonuz. varmı gelişmeler.. topiğe arada gelip bakıyorum ama kimse girmediği için haber alamıyorum...

İlk önce görümcene mutluluklar diliyorum canım.
Yakında o güzel haberini hayırlısıyla bekliyoruz inşallahhhhh

Rabbim hayırlı evlat eylesin inşallah.Sevsinler senin bebişini.Bizim yerimize kocamannnnnn öp yakışıklıyı canım :KK16:

Benim canim sagolasin unutmamissin hatirlaman beni cok sevindirdi.Ameliyatimizi olduk 14 ocakta simdi iyi ama tabi asil sonuclar onemli o da en az 3 ay sonra bellli olacak insallah duzelmistir hayirlisi olsun ne diyelim.Sag salim bebegini de sukur kucagina aldin Allahim uzun omurlu saglikli mutlu buyutmeyi nasip etsin insallah darisi bizim basimiza:KK16:

Rabbim en yakın zamanda güzel haberler vermenizi nasip etsin inşallah canım.

canım nerdesın sen gorusemedık umarım bebıste sende ıyısınzdır

canım çok sevındım sag salım kurtuldnuz
rabbım hayırlı evlat etsın ıns bebısınle ılgılen sen onun sana çok ıhtıyacı var ..rabbım burdakı arkadaslarıma da kısa zamanda hayırlı evlat nasıp etsın ıns nerdeyse 20 gunluk olacak
adı ne oldu bebısın

İyi olmaya çalıyoruz canımcımmmm.Çok fazla giremiyorum nete.Ama sizlerle konuşmayı çok özledim.Cimcimemi öp benim için :KK16:

gözun aydın cnm..hayırlı evlat olur inş. rabbim bebişlerimize uzun saglıklı gunler nasip etsin inş. rabbim isteyen herkeze yasatsın bu duyguyu(amin)

Canım uzun zaman oldu seninle karşılaşmayalı prensesimiz nasıl bakalım.Öpüyorum çok ikinizi de :KK16:

Seyyannnnnnn muhatttttt nfyyyyyy kayssssssss nekadarzorrrrrrrr sürprizzzzzzzzz asbeeee dafniiiiiiii nurusimaaaa elanorrrr nerelerdesiniz anacım ya hiç olmazsa arada girip iyi olduğunuzu yazın özledim hepinizi :KK16:

Allah razı olsun candostum.Rabbim en yakın zamanda seni de hayırlı bir evlatla mükafatlandırsın inşallah.

Aminnnn canımcım.

Rabbim hayırlı evlat eylesin inşallah.Sevsinler senin bebişini.Bizim yerimize kocamannnnnn öp yakışıklıyı canım :KK16:

İyi olmaya çalıyoruz canımcımmmm.Çok fazla giremiyorum nete.Ama sizlerle konuşmayı çok özledim.Cimcimemi öp benim için :KK16:

Canım uzun zaman oldu seninle karşılaşmayalı prensesimiz nasıl bakalım.Öpüyorum çok ikinizi de :KK16:

Seyyannnnnnn muhatttttt nfyyyyyy kayssssssss nekadarzorrrrrrrr sürprizzzzzzzzz asbeeee dafniiiiiiii nurusimaaaa elanorrrr nerelerdesiniz anacım ya hiç olmazsa arada girip iyi olduğunuzu yazın özledim hepinizi :KK16:
Cnm cok sukur iyiyiz biz kizim iki tane dis cikardi cnm..uyku duzni deisti gunduz uyuyo gece 3 e kadar ayakta bide onu duzeltsek cok mutlu olucam:)) senin bebis nasil cinsiyeti belli oldumu ...:KK16:

bu güzel duana kocaman amin diyorum canım benim:KK16:
sende benim her zaman aklımda ve duamdasın:KK19:kendine ve oğluşuna iyi bak emi:KK55::KK55:
tam olarak kesinleştimi cinsiyetiniz:KK55: oğluşun diyorum da:KK17:

Aminnnn canımcım.

AMIIIN INSALLLAAH ALLAHIM kabul etsin.Allah razi olsun.Bebis nasil sagligi sihhati yeterki olsunda hergun aglasin.Insallah rabbim dualarini kabul eder:KK16::KK16:

Cnm cok sukur iyiyiz biz kizim iki tane dis cikardi cnm..uyku duzni deisti gunduz uyuyo gece 3 e kadar ayakta bide onu duzeltsek cok mutlu olucam:)) senin bebis nasil cinsiyeti belli oldumu ...:KK16:
Ne tatlıdır şimdi onun dişleri minik minik :)Uykusu da düzelir inşallah prensesimin.Bebiş şimdilik iyi çok şükür canım.Büyük ihtimalle erkek ama hazırlık yapma dedi doktorumuz şubat 5 te kontrolüm var.Sabah erken ve aç gittiğim için hareketsiz miniğim :)
bu güzel duana kocaman amin diyorum canım benim:KK16:sende benim her zaman aklımda ve duamdasın:KK19:kendine ve oğluşuna iyi bak emi:KK55::KK55:tam olarak kesinleştimi cinsiyetiniz:KK55: oğluşun diyorum da:KK17:
Canımsın :KK16:Bende hep oğluşum diye seviyorum bir de kızmış bana ne küser ama :)
AMIIIN INSALLLAAH ALLAHIM kabul etsin.Allah razi olsun.Bebis nasil sagligi sihhati yeterki olsunda hergun aglasin.Insallah rabbim dualarini kabul eder:KK16::KK16:
Bebiş iyi çok şükür canım Allah razı olsun.Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah :KK16:

Son düzenleme:
Ne tatlıdır şimdi onun dişleri minik minik :)Uykusu da düzelir inşallah prensesimin.Bebiş şimdilik iyi çok şükür canım.Büyük ihtimalle erkek ama hazırlık yapma dedi doktorumuz şubat 5 te kontrolüm var.Sabah erken ve aç gittiğim için hareketsiz miniğim :)Canımsın :KK16:Bende hep oğluşum diye seviyorum bir de kızmış bana ne küser ama :)Bebiş iyi çok şükür canım Allah razı olsun.Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah :KK16:
canım kardeşim doğum yaptığında yanında doğum yapan bayanlardan birinin bebeğinde pembe kıyafatler vardı:emir_bebek: ertesi günü bi gittim :KK53:
aynı bebek bu sefer mavi zıbın takımları giymiş birden şaşırdım :KK53::KK53:
meğer bebeğin ailesine dr ları sürekli kız :emir_bebek:olacak demiş ama bebek :KK55:oğlanmış eee herşeyinide pembe almışlar daha sonra tekrar mavi eşyalar almışlar bebeğe:KK1:

canım kardeşim doğum yaptığında yanında doğum yapan bayanlardan birinin bebeğinde pembe kıyafatler vardı:emir_bebek: ertesi günü bi gittim :KK53:
aynı bebek bu sefer mavi zıbın takımları giymiş birden şaşırdım :KK53::KK53:
meğer bebeğin ailesine dr ları sürekli kız :emir_bebek:olacak demiş ama bebek :KK55:oğlanmış eee herşeyinide pembe almışlar daha sonra tekrar mavi eşyalar almışlar bebeğe:KK1:

Bu yeni beğen olayını beğenmedim ben ya :KK43: yazını beğenecem beğenemiyorum canımcım.

Ayyy ne çok şaşırmışlardır.
Kız veya erkek takıntım yok ama hep erkek geçti içimden.Zaten hiç birşey almayı düşünmüyorum daha.İçimden gelmiyor bebiş için alışveriş yapmak.Hala korkularımı yenemedim galiba.
Sen neler yapıyorsun görüşmeyeli canımcım özledim sohbetini :KK16:

Selamin aleykum arkadaslar bende dualara katilmak istiyorum suan ne duasi yapiyosunuz.kime yapiyosunuz soylerseniz basliyim bende hemen.

Aminnnn canımcım.

Bizdede cok oluyodu cnm hep sabahtan gittimiz icin heycandanda bisey yiyemiyodum oyuzden hareketsizdi son aylar zorlaniyoduk nts de hareket etmiyodu cikolata meyve suyu ne varsa iciyodum :))

X