Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

DUN drdaydık KIZIMI 3 aylık kontrolune goturdum
fakat kızımda 2 dalak ve sol bobregınde buyume goruldu BUGUN DE SAĞLIK OCAGINA GOTURDUM KIZIM YARIM KILO ALMIS KILOSU ICIN DR IYI DEDI AMA DIGER PROBLEMLER ÇOK UZUYO BENI SUTUM KESILLMESE IYI
canım çok sıkkın bana akıl verın lutfen SIZLERIN DUALARINA ÇOK IHTIYACIM VAR

Cnm cok gecmis olsun. Rabbim acil sifalar versin..ins onemli birsey deildir buyudukce atlatir ins bebegin.. Dualarimdasin..

Kızlarrrr merabaaaa
Burcu die arkadaşım 500 yasine niyetlenmişş okumak isteyen olursa beni haberdar etsin şimdiden Allah razı olsun kızlarrr:KK16:

kızlar yasinler biti mi canlarım ne kadar çabuk okursak o kadar aksamaz diye düşünüyorum liste bitince inşallah bi şekilde devam edelim gönüllü arkadaşlara ihtiyacımız var :KK16:

allah raı olsun kızlar uzuntuden sutum azaldı
asbelove sen nasılsın bebısler nasıl

Canim nolur dikkat et kendine kızın için iyi olman lazim:KK16:
Bebişlerim büyümeye çalışıyorlar canım biliyorsun erkegimiz de biraz sıkıntı var o yüzden evde yatıyoruz artık inşallah sağlıkla hayırla kucağımiza alırız:KK16:

cnm cok gecmis olsun. Rabbim acil sifalar versin..ins onemli birsey deildir buyudukce atlatir ins bebegin.. Dualarimdasin..
allah razı olsun canım rabbım evladımı korusun saglık versın ıns.
Sız nasılsınız kızın ne kadarlık oldu
canim nolur dikkat et kendine kızın için iyi olman lazim:KK16:
Bebişlerim büyümeye çalışıyorlar canım biliyorsun erkegimiz de biraz sıkıntı var o yüzden evde yatıyoruz artık inşallah sağlıkla hayırla kucağımiza alırız:KK16:

çok sagol canım ben bılmıyorum ne sıkıntısı var hayır olsun ıns

allah razı olsun canım rabbım evladımı korusun saglık versın ıns.
Sız nasılsınız kızın ne kadarlık oldu

çok sagol canım ben bılmıyorum ne sıkıntısı var hayır olsun ıns

Amin cnm.
Biz iyiyiz cok sukur cnm.benim kizim altinci ayini doldurdu cnm

esmacim masallah senin kiz 6 aylik oldu demek bizimkilerde pesinden geliyorfirsatim olmuyor artik pek nete girmeye sen nasilsin hersey yolundami?:KK16:

slemun aleykum

keyifler nasil hersey yolundami ne var ne yok topigimizde ben artik giremez oldun nete falan ozledim hepinizi opuyorum Allaha emanet olun
asbelove canim ikizler nasil hersey yolundami?

kızlar iyi akşamlar nasılsınız uzun zamandır bakamadım çok uzun zamandır yatıyorum erken doğum riski nedeniyle artık ilaçlarımızı bıraktık oğluşumuzu bekliyoruz Rabbim zamanını biliyor hayırlısı ile gelsinde

DUN drdaydık KIZIMI 3 aylık kontrolune goturdum
fakat kızımda 2 dalak ve sol bobregınde buyume goruldu BUGUN DE SAĞLIK OCAGINA GOTURDUM KIZIM YARIM KILO ALMIS KILOSU ICIN DR IYI DEDI AMA DIGER PROBLEMLER ÇOK UZUYO BENI SUTUM KESILLMESE IYI
canım çok sıkkın bana akıl verın lutfen SIZLERIN DUALARINA ÇOK IHTIYACIM VAR
ayşecim dualarım bebeğin ve seninle canım Rabbim şifa versin

hamdolsun teyzesi ilkez bugün gördük susam tanesi kadar:)rabbim in hikmeti... sanada tüm arkadaşlarada yaşatsın inşaallah...
kays çok sevindim hayırlı olsun Allah herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah

slemun aleykum

keyifler nasil hersey yolundami ne var ne yok topigimizde ben artik giremez oldun nete falan ozledim hepinizi opuyorum Allaha emanet olun
asbelove canim ikizler nasil hersey yolundami?
krizantem nasılsın canım bebişin nasıl
asbelove sen nasılsın bebişlerde iyidir inşallah
Amin cnm.
Biz iyiyiz cok sukur cnm.benim kizim altinci ayini doldurdu cnm
esmacım maşallah kızına o kadar oldumu iyimisiniz

emacım eslem seyyan kızlar sizler nasılsınız
buraya uğrayamasamda dualarım hep sizlerle sizde beni dualarınızdan eksik etmeyin

Nasilsiniz kizlar iyimisiniz hamile yokmu hic nesemiz yerine gelse?gecen haftaki arkadasimiz icin okudum liste yayinlanmamis ama ben yarin evde oldugum icin okumayi dusunuyorum insallah.Bu arada meryem suresine basladim hergun okuyorum kayinvalidem de hergun okuyuveriyor ameliyatimiza da az kaldi kizlar dua edin insallah su ameliyattan sonra hersey yoluna girer bizimde bebisimiz olur rabbim insallah:KK16::KK16::KK16:

seyyancım canım ben en son sibel,melek,elenor arkadaşım için 3 yasin okumuştum şimdide aşağıdaki arkadaşlarımın dualarınıda tamamlamış bulunmaktayım:KK34:

ema 3 yasin

muhat 3 yasin

seyyan 3 yasin

feelcrying 3 yasin

elifmusti 3 yasin

mon_amour 3 yasin

listeye eklersen eğer sevinirim.toptan okudum kusuruma bakmayın belki doğum olursa yarım kalmasını istemedim.bu listedeki tüm arkadaşlarım için görevimi tamamlamış oldum:KK16:unuttum sanmayın herzaman dualarımdasınız kızlar liste bitsede yine okumaya devam edıcem ınsallah :KK19:bundan sonra yardım edebılırsem eger eksıkler ıcın okurum .rabbimde doğrularımla yanlışlarımla eksıklerımle fazlamla kabul eyler ınsallah ettiğim dualarımı:KK54:artık son günlerim sizlerde beni dualarınızdan eksik etmeyin emi:KK54:hakkınızı helal edin:KK54:doğuma kadar girerim mutlaka ama olurda giremessem hepinizi çok seviyorum sizlerin sayesinde bende meleğime kavuşacağım inşallah teyzeleri rabbım tum ıstıyenlere nasıp eylesın ınsallah bende saglıklı bı sekılde buyuturum ınsallah yavrumu:KK16:bu arad az çok geçmişe bakıyorum ayşecim çok geçmiş olsun rabbım yavruna şifa versin inşallah dualarımdasın kuzum:KK54:
seyyanım topiğe bakamıyorum sık sık acıl edılcek dua olursa özelden mesaj yazarsan yardım edebılcegım kadar ederım canım.kendınıze cok ıyı bakın..:KK54::KK54:

seyyancım canım ben en son sibel,melek,elenor arkadaşım için 3 yasin okumuştum şimdide aşağıdaki arkadaşlarımın dualarınıda tamamlamış bulunmaktayım:KK34:

ema 3 yasin

muhat 3 yasin

seyyan 3 yasin

feelcrying 3 yasin

elifmusti 3 yasin

mon_amour 3 yasin

listeye eklersen eğer sevinirim.toptan okudum kusuruma bakmayın belki doğum olursa yarım kalmasını istemedim.bu listedeki tüm arkadaşlarım için görevimi tamamlamış oldum:KK16:unuttum sanmayın herzaman dualarımdasınız kızlar liste bitsede yine okumaya devam edıcem ınsallah :KK19:bundan sonra yardım edebılırsem eger eksıkler ıcın okurum .rabbimde doğrularımla yanlışlarımla eksıklerımle fazlamla kabul eyler ınsallah ettiğim dualarımı:KK54:artık son günlerim sizlerde beni dualarınızdan eksik etmeyin emi:KK54:hakkınızı helal edin:KK54:doğuma kadar girerim mutlaka ama olurda giremessem hepinizi çok seviyorum sizlerin sayesinde bende meleğime kavuşacağım inşallah teyzeleri rabbım tum ıstıyenlere nasıp eylesın ınsallah bende saglıklı bı sekılde buyuturum ınsallah yavrumu:KK16:bu arad az çok geçmişe bakıyorum ayşecim çok geçmiş olsun rabbım yavruna şifa versin inşallah dualarımdasın kuzum:KK54:
seyyanım topiğe bakamıyorum sık sık acıl edılcek dua olursa özelden mesaj yazarsan yardım edebılcegım kadar ederım canım.kendınıze cok ıyı bakın..:KK54::KK54:
Sagolasin canim benim Allah insallah duyar sesimizi dualarini kabul eder.Sanada hayirli ve saglikli bir sekilde bebegini kucagina almani dilerim kendine cok iyi bak

selanunaleykum kızlar napıyonuz.. ben pazartesi günü adet oldum .. :KK5: bu aydan umutluydum ama olmadı napıım...

kızlar 3 yasin okudum ben ama listeyi karıştırdım kim için okuduğumu bilmiyorum sanırım enson 7 arkadaş kaldı demişti seyyan artık 21e tamamlayayım bari grşrz

X