Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

kız allah iyiliğini versin deli gibi kendi kendime gülüyorum..bence de enişte de bir durum var...aşermeler kocaman göbüşler falan...asbem sen çok yaşa emi...ha bizim kızımızda hiç fena olmaz beklemeye değer...hem kimsecikler kapamaz damadımı biz onları kerttik..

burdan bütün cocuk isteyenlera allahım en kısa zamanda nasip etsın ve anne olanlarında hayırlısıyla kucaklarına alır inşallah ....

amin azram sen ne vakit aşılanacaksın kuzum...

Candostlarım bugün kontrolüm vardı.
Çok şükür bebişin kalp atışlarını duyduk.Rabbim hepinize hayırlısıyla nasip etsin bu güzel duyguyu inşallah.

ayyy... gözün aydın canım benim Allah korusun ikinizi de..darısı da başımıza olsun

nasılsın kuzum..tam seni yakaladım ama ablama inmem lazım kaşık suratlı teyzoşumun doğum günü var..annem en az 5 defa hayde gidelum dedi.3 yasin daha okudum canım Allaha emanet ol

Kızlar nasılsınız?Ben koşturmacanın içindeyim...Mini mini küçükk talebelerim var kızlar..Onlarla her anımda her bir öğretişimde dua ediyorum...Eşimle arabadan indiriyoruz hepsini sıra sıra,ayakkabılarını çıkartıyoruz...Sonra meleklerimle baş başa kalıyorum.Rabbimin Kelamını öğretiyorum.Oyunlar oynuyoruz,yemek yapıp yediriyorum.En savunmasız anımda en büyük yardımcım onlar benim,meleklerim..Bizim görev yerimizdekiler üçüzler :) Görmeniz lazımm,Allaha emanetler :) Diğer kuzularımızı çevre köylerden topluyoruz sabah çıkıp...

Çok yoruluyorum,ama hiçbirşey boşuna değil...Rabbim diyorum talebemiz az,sen bize birden üçüz dördüz ver,bizimkilerde katılsın bu kervana :) Niye olmasın dimi,Rabbimin rahmeti sonsuz;O bizim tüm dualarımızı isteklerimizi kabul etse bile O'nun hazinesinden bir damla eksilmez...Sizler içinde dua ediyorum,Yemek duasının sonunda Rabbi hebli minessalihin diyorum,meleklerimiz amin desin kabul olsun diye,sizleri de aklıma getiriyorum.Rabbim hayırlı dualarımızı en kısa zamanda kabul etsin.

Biraz dertleşeyim dedim sizlerle,yazmak rahatlatıyor insanı Şuan çok yorgunum,rahatsızım biraz.Belim çatlıyo ağrıdan,bi türlü adet olamıyorum.Dualarınızı bekliyorum,bebekten ziyade maneviyat için.Hepiniz öpüldünüz ayrı ayrıı,kokuluu kokuluuuuu Allaha emanetsiniz

canım bana bir tane ayatel kürsi okur musun 40 hamileden toplamam lazım
bende şimdi okurum 1 tane canım ALLAH kabul etsiin

okuyacak arkadaşlardan ALLAH razı olsun listeye başladığımızda hamile değildim 2 senedir oğluma kardeş istiyorduk olmuyordu hatta 1 defa aşılama yaptırttık olmadı bu ay tüp bebek yaptırttçaktık ama RABBİM bana mucizesini gönderdi şükürler olsuun şimdi listede sıra bana geldi ben hemen hemen 1.5 aylık hamileyiim ALLAHıma binlerce şükürler olsuun ALLAHım isteyen herkeze bu duyguyu yaşatsıın amiiin

Maasallah subhanallah size ne guzel gunlerdir onlar simdiii
Allah izin verirse bizde gorecegiz o gunleriii
canlarrr günaydın hepinize...
hayırlı sabahlar...
güzel bir gün güzel bir hafta bizim olsun inşallah
Aminnn kuzum aminnnn
Candostlarım bugün kontrolüm vardı.
Çok şükür bebişin kalp atışlarını duyduk.Rabbim hepinize hayırlısıyla nasip etsin bu güzel duyguyu inşallah.
Canimmm ben yeni gordummmm inanmiyorummm kardes geliyot minislerimeee Rabbim saglikla hayirla kucagina almayi nasip etsin insallahhhhh
Canimmm olacak Allahimin izniyle hamis kalabilmen cok onemli bubolabiliyor cok sukur devami gelecek cok bekletmeyecek annesini babasini miniklerin insallahhh
1,5 yıllık canım hiç olmadı cocugumuz cok istiyorum hayırlısıyla bende anne olmayı o kadar cok okuyorum ki her duydugumu yapmaya calısıyorum
Bir tane okudum canim Rabbim tez zamanda hayirli saglikli evlatlar nasip etsin
Kiz kirdin gecirdin ortaligi yine ee benim kocisi biliyorsun iste napalim bu modeller boyle

Bugun ne guzel haberler aldim goruyor musun Rabbim hayirla saglikla kucaginiza almayi nasip etsin canimm maasallahhh

canım hayırlı olsun, çok evindim
sağlıcakla kucagına alırsın inşaallah

ay teyzesi kurban olsun..o minik kalbi annesine şans getirsin...maaşallah canım.Allah nazarlardan korusun...

Allah razı olsun canımıniçi.
İnşallah rızkıyla gelir hayırlısıyla sağlıkla gelir bebiş.
Rabbim en yakın zamanda sizlerinde böyle hayırlı haberler vermenizi nasip etsin inşallah

ayyy... gözün aydın canım benim Allah korusun ikinizi de..darısı da başımıza olsun

Aminnnnnn canımmmm darısı başınıza olacak Allah'ın izniyle inşallahhhhh

Canimmm ben yeni gordummmm inanmiyorummm kardes geliyot minislerimeee Rabbim saglikla hayirla kucagina almayi nasip etsin insallahhhhh

Evettttt kuşummmm çok şükür.
Aminnnn herkese hayırlı doğumlar nasip etsin Mevlammmm

canım hayırlı olsun, çok evindim
sağlıcakla kucagına alırsın inşaallah

Allah razi olsun amin gülüm dee,neyi sağlıcakla alırım kucağımaa,Allah mı söyletiyo Muhatımm

Çok özledim ben sizi yaff,haftasonu kalabalık misafirlerim gelcek yemeğe,hadi yardıma gelin banaaa,hemdeee menüdee Aşure de varrrr

hahhahaaaa ay canım sana yazmışım :)
belkim içime doğmuştur, rabbim yazdırmıştır :)

canım rabbim sağlıcakla kucagına almanı nasip etsin :):):)

Canım benim Rabbim en kısa zaman da yüzünü güldürur inşallah hep dualarimdasin..hafta sonuna bende sendeyim hemde aşure varmış gelmemmi rüyamda bile gördüm daha yiyemedimm )

hisarbuselik için 3 yasin okundu allah gönlündekini ömrüne yazsın

HAYIRLI CUMALAR ALLAH'ım Ruhumu Daraltma Kalbimi Karartma Darda koyup Aratma Hak yolundan saptırma Bizi SENDEN Başkasına Yalvartma..Takdir senindir Ya Rabbi! Sen ki imkânsızı mümkün kılansın darda koyma bizi! Dara düştüğümüzde de şükredenlerden eyle... ALLAHIM DUALARIMIZI KABUL AMELLERİMİZİ KATINDA MAKBUL EYLE.ALLAHIM KAZA,KEDER,BELA,SIKINTILARDAN SANA SIĞINIRIZ YARABBİ.PEYGAMBER EFEN...DİMİZ MUHAMMED MUSTAFA (s.a.v)'İN ŞEFAATİNİ NASİP EYLE,AFFEYLE YARABBİM.. Ey Rabbim senden bir tesehhud miktari ömür, bir LA İLAHE İLLALLAH mikarı ölüm istiyorum senden... LA İLAHE İLLALLAH..Amin..Ey Rabbim! Senden bildiğim ve bilmediğim hayrın hem çabuk, hem geç olanını istiyorum. Ey Rabbim Resûlünün senden istediğini istiyorum, Resûlünün sana sığındığı şeyden ben de sana sığınıyorum. Allah'ım benim için kaza ettiğin şeyin âkibetini doğru yola ulaştır..Amin.

Bende araniza katilicam Allahin yardimi ile insallah.az kaldi

hoş gelirsin canım çok memnun oluruz..

kızlar hoşgeldiniz

hemen çıkmak zorunda kalmıştım.mesajı görmemişim..hoşbulduk desem şincik okurmu ki

muhat çıkıyorum burdan
ötedeyim ben

anlaşıldı bizim kızlar ÖTELER diye yeni bir topik açmış topluca orda takılıyorlar

Rabbim! Gönlümün tesbihine umut boncukları dizdin tane tane. Her çekişte AFF diyorum ve sığınıyorum Rahmetine. Sen affedicisin affetmeyi seversin. Bizleri de AFF Eyle! Dua İle Hayırlı Cumalar...

slm dafniya ya 3 gündür kasıklarım agırıyor acaba ilaçlardanmı gecikmem oluyor inşallah hemileyimdir korkuyorum tes yapmaya ah bu beklemek beni öldürecek ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…