Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

kıslar dua okuyacak herkesın diline yüreğine sağlık allah razı olsun şimdiden
kanatcım ayağını iice sürü senle başlıyoruz guzel haberlere ınsallh:))))

bayanlar bende topiği yeni gördüm benimde çocuğum olmuyor bende kuran biliyorum okuyabilirim hep beraber birbirimize dua edebiliriz
rabbim herkesin duasını kabul etsin amin

Işlerin yoğunluğundan bilgilendiremiyorum sizi ya hakkınızı helal edin
birazdan 4 arkadaş eklicem listeye

kızlarri isimlerini vermek isyetenler özelden msj atarlar ama vermek istemeynelerde niclerini ansınlar bence, bende deşifre olmak istemiyorumsonuçta RAbbim biliyor kim kim olduğunu.Allah kabul etsin

kıslar dua okuyacak herkesın diline yüreğine sağlık allah razı olsun şimdiden
kanatcım ayağını iice sürü senle başlıyoruz guzel haberlere ınsallh:))))

masalcım ismini özel msj olarak toplu halde atsan nasıl olur?
kime bölümüne nickler arasına ; koyarak toplu msj gönderebilirsin canım
öyle daha iyi olmazmı? bende o şekilde yapacağım sıram geldiğinde

Aysecim arkadaşlar bize özelden kendi adlarını yazacaklar değilmi ? bide bitince nickleriyle kime ne bağışladığımızı yazarız değilmi?

Kime bölümüne nickler arasına ; koyarak toplu msj gönderebilirsin canım
öyle daha iyi olmazmı? Bende o şekilde yapacağım sıram geldiğinde

aa o şekilde mesaj atabiliyormuyuz süpermiş o zaman

cumaya kadar sadce 5tane okucaz 3 arkadaşımız adına

sadece listedekiler mi okuyacak canım? biz listeye bu hafta mı önümüzdeki hafta mı dahil olacağız??

bu arada ben 5 yıllık evliyim. 7 aylık bebeğimi ölü doğurdum. aynı zamanda bir gebelik rahatsızlığım vardı. gebelik rahatsızlığım yüzünden bir dönem hayati tehlikem vardı dolayısıyla gebelik yasaklandı. önümüzdeki ay gebelik izini çıkacak gibi görünüyor ama doğumdan sonra rahatsızlığında etkisiyle bütün vücut düzenim bozuldu. hormon dengesizliği yüzünden gebe kalman zor diyor dr. gebe kalamazsam tedaviye başlanacak ama yine gebe kalsam bile aynı tehlikeler beni bekliyor. ben de sağlıklı olmak ve bebeğimi sağlıcakla kucağıma almak istiyorum. dualarımla ve dualarınızla...

Ben üzerime düşeni aldım, bugün öğle namazından sonra başlamayı düşünüyorum, bir misafir falan gelmezse evde fazla yapacak işim olmadığından bugün, en geç yarın bitiririm diye düşünüyorum.

Allah dualarımızı kabul etsin....

canım senle bi kaç arkadaşı bu haftaya eklicem yarından sonra gelen olursa 2. Partiye eklerim
sadece listedekiler okuyacak

kime bölümüne nickler arasına ; koyarak toplu msj gönderebilirsin canım
öyle daha iyi olmazmı? bende o şekilde yapacağım sıram geldiğinde

canım onuda denedim aynı anda 3 kısıye yollayamazsınız 1 kısıye yollayabılrısnız dıye uyarı cıktı ama yenıden denerım:)
olmazsa ismim Funda benım ismimle soyleyin olurmu eşim ve soyadları verırsem kım olduğum cıkar cunku bzım okulda okadar cok varkı kkya giren ve cococuk ısteyen:)))

evet arkadaslar Funda ben
buyuh ıhtımal haftaya carsamba transferım olacak
dularınız ıcın agzınıza saglık dıyorum yardımcım gelmek uzere kacıorum şimdi gelırım yıne:)

arkadaşlar benimde çocuğum olmuyordu olmasıda imkansızdı başka bi konuda anlattım başımdan geçenleri bi arkadaşım söylemişti bana gece 175 tane ayetel kürsi oku başlarında besmele çekerek 2 şey iste onun için samimi bi şekilde dua et demişti bende bunu yaparak bebek istedim rabbimden yalvardım...tüp bebek için bile imkansızken hamile kaldımı öğrendim tıbben imkansız olan bişi dualar sonucu oldu rabbim nasip etti...şimdi oğlum 2 aylık rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.onun yanında bunuda yapın bence...

Yasini şerif listemiz
==asel_ ==10tane okuyacak
==kanbar ==5 tane okuyacak
==masal01 ==5tane okuyacak
==ruveyda ==4tane okuyacak
==blowhole ==4tane okuyacak
==perlanore ==4tane okuyacak
==ozne_hayat ==4tane okuyacak
==redhairredgirl==4tane okuyacak
==moonlight ==5tane okuyacak
==ahunisa ==4tane okuyacak
==pegasu ==4tane okuyacak
==bahar27 ==4tane okuyacak
==ayse035 == 4tane okuyacak
==aruna ==4tane okuyacak
==mda ==4tane okuycak
==tweety7883 ==5tane okuyacak
==gayem07 ==4 tane okuyacak
==bahar85 ==4tane okuyacak
==ay_she ==4tane okuyacak
==antik deniz ==4tane okuyacak
==erce41 ==4Tane okuyacak
==POMOGRANATE ==4 TANE OKUYACAK
==VCK == 4 TANE OKUYACAK
==TOPEGUK == 4TANE OKUYACAK
==ASBEBEK == 4 TANE OKUYACAK
asel_knin arkadaşları ==15tane okuyacaklar

arkadaşlar liste bu ..masal kanbar ve moonlight için bu cumadan başlayıp diğer cumaya kadar okuyacağız
perşembe günü bitirmiş olup bana özel mesajla haber verirseniz çok memnun olurum

Kızlar o zaman özet olarak şöylemi
kanbar:kanat metin erdem öztürk
masal01:funda
moonlight
arkadaşlarımıza haftaya perşembeye kadar belirtilen sayıda yasinlerimiz okuyup ayşe arkadaşımıza msj.atıyoruz.dualarımız kabul olsun güzel haberler alalım inşallah

Son düzenleme:

canım aynı anda göndermişiz

kızlar topic başka yere gelmişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş :S

zor buldum sizi ya

ben meryem suresine başlamıştımda hasta olunca kaldı. sonrada bir daha okuyamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…