Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

baharım hoşgeldin canımmm

hoşbulduk bitanem burada buluştuk seninle

Hayırlısıyla transferin yapılır ve bekleme sürecinde meleklerin sıkı sıkıya tutunduğu haberlerini alamak nasip olur arkadaşım... şansın bol olsun canım..

saol canım benim allah razı olsun
rbbim hepimizin bu uğurda yolunu açık etsin inş

evet arkadaşlar ayetel kürsinin gizli bir hazine olduğunu duydum bende hatta şöyle bir formülünü bir hoca kitabında yayınlamış
aynen aktarıyorum..

7 GÜNLÜK AYETEL KÜRSİ FORMÜLÜ

Dilek için cok etkilidir. miktarlar önemlidir.

gece 1 den 5 e kadar okunmalıdır.
1 gün 50 defa
2 gün 170 defa
3 gün 220 defa
4 gün 313 defa
5 gün 50 defa
6 gün 170 defa
7 gün 313 defa
ayetel kürsi okunmalıdır.

şimdiden okuyan arkadaşlardan Allah binlerce kez razı olsun.umarım kimse bu listeden rahmi boş çıkmaz.

topiğin buraya taşınması çokta iyi olmadı. tüp bebek yapan, yaptıracak olan bunun için duaya ihtiyacı olanlar taa sayfanın altlarına gelip te bu konuyu nasıl görecekler.

Kızlar öğlen namazımı kıldım, peşinden kanbar, masal ve moonlıght için ilk yasinimi okudum, Allah kabul eder inşallah. Bugünden başladım çünkü bugün cumaya bağlayan perşembe değerli bir gün.

Allah kabul etsin canım, yüreğine sağlık

"Allah'a gönülden bağlanıp, ona karşı gelmekten sakınan kimseye, Yüce Allah sıkıntıdan çekip kurtaracağı bir yol gösterir. Ve onu hiç beklemediği yerden rızık ihsan eder. Çünkü kim Allah'a güvenip ona gönülden bağlanırsa Yüce Allah ona yeterlidir." (Talak, 65/2–3)

ahunısacım allah razı olsun cok duyguladım
bende bugun en az ıkı tane okumayı palanlıorum cunku bugun cok kıymetlı dediğin gibi

topiğin buraya taşınması çokta iyi olmadı. tüp bebek yapan, yaptıracak olan bunun için duaya ihtiyacı olanlar taa sayfanın altlarına gelip te bu konuyu nasıl görecekler.

bende aynı fıkırdeyım moonlight, duaya ıhtıyacı olan okadar arkadas var kı ama hıcbırnın burdan haberi olmıcak
acaba tup bebek kısmına lınk bı bıraksak kanbarın topiği sorduğu konuya..ben bı lınk vereyım bakalım ordan goren gelır belkı

canım reklam atarız arada topiclere girip :))))) valla burayı zor buldum sildiler diye korktum bi an :)

kıslar bıde evrenden torpılım var dıe bı kıtap okuorum
onunevren dediğini ben allah olarak dusunup okuorum ama
pozıtıf dusunmemde cok faydası oldu,cok baska bı yerden bakmamı sağladı
mutlaka alın okuyun derım

şimdiden okuyan arkadaşlardan Allah binlerce kez razı olsun.umarım kimse bu listeden rahmi boş çıkmaz.

kızlar bende katılmak istiyorum dedim küsüyorum sanki

Süpper,harikasınız siz canlarım....

Canım küsme...
Ayşecim çalışıyor,akşam iş çıkışı görünce ekler seni,kapımız herkese açık bizim bitaneciğim ,hoşgeldin aramıza...

ahunısacım allah razı olsun cok duyguladım
bende bugun en az ıkı tane okumayı palanlıorum cunku bugun cok kıymetlı dediğin gibi

Ben de üçümüze bugün 5/6 tane okuyacağım...
hergün de en az 5/6 tane yasin okuyacağım bu topikteki bütün arkadaşlarıma...
Allah kabul etsin canım..

Ahunisacım Allah senden razı olsun.
Rabbim inşallah dularını kabul eder birtanem..

kıslar bende şimdi namazın ardına moonlıght kanbar ve kendıme bır yasın okudum
allah kabul etsın tez vakıtte ınsallah
huzur doldu içim ayşecim ıyıkı actın bu topiği,ve kıslar sız de ıyıkı geldınız ıyı kı varsınız..

„Serh etmedik mi? (Açip genisletmedik mi senin saadetin için) gögsünü.
Ve sirtina agir basan (seni üzüp zayif düsüren) agir yükü senden indirmedik mi?
Ve yükseltmedik mi senin zikrini.
Demek ki zorlukla beraber bir kolaylik var.
Evet o (bir) zorlukla beraber (iki) kolaylik var.
Ohalde bosaldin mi, yine kalk yorul.
Ve ancak rabbine ragbet et, hep ona yönel(ınsırah suresı)

ıcımı cok ferahlatır bu sure benımm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…