Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

==asel_ ==10tane okuyacak
==kanbar ==5 tane okuyacak
==masal01 ==5tane okuyacak
==ruveyda ==5tane okuyacak
==blowhole ==5tane okuyacak
==perlanore ==5tane okuyacak
==ozne_hayat ==5tane okuyacak
==redhairredgirl ==4tane okuyacak
==moonlight ==5tane okuyacak
==ahunisa ==5tane okuyacak
==pegasu ==5tane okuyacak
==bahar27 ==5tane okuyacak
==ayse035 == 5tane okuyacak
==aruna ==5 tane okuyacak
==mda ==5tane okuycak
==tweety7883 ==5tane okuyacak
==gayem07 ==4 tane okuyacak
==bahar85 ==5 tane okuyacak
==ay_she ==5tane okuyacak
==antik deniz ==5tane okuyacak
==erce41 ==5tane okuyacak
asel_knin arkadaşları ==15tane okuyacaklar

arkadaşlar liste bu ..masal kanbar ve moonlight için bu cumadan başlayıp diğer cumaya kadar okuyacağız
perşembe günü bitirmiş olup bana özel mesajla haber verirseniz çok memnun olurum

aysecımm ben soylemıstım ama sanırım bu kadar kalabalıkta dalgınlıgına geldı:) ben bu hafta regl yım:) haftaya yazacaktın benı canımcım:)

Selam kızlar topiğinizi daha yeni gördüm daha öncede bir dua topiği vardı fakat şimdi onleıne değil
bende dualarınıza katılmak istiyorum benimde 8 senedir bebeğim yok ve bende önümüzdeki aylarda tedaviye başlamayı düşünüyorum kısmetse
inşallah rabbim isteyen herkese hayırlı salih evlatlar ihsan etsin amin dualarınız kabul olsun

Son düzenleme:
kızlar topic başka yere gelmişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş :S

zor buldum sizi ya

Canım Allah razı olsun da...
yasine başlanacak bugün....
bana (benim ismim:kanat öztürk /aşkım eşimin ismi:metin erdem öztürk..hafıza sordum dua ederken kadın ve erkeğin isim-soyadlarıyla dua edilmesi gerekiyor...)
herkes 6 yasin okuyacak bugün canım
ilk sırada ben varım...
masal ve diğer arkadaşımız var,onlar da isimleri yazacaklar eşlerinin ve kendi isim-soyadlarını bitanem..

evet canım isim ile yapılan dua efdaldir. günlük 6 tane kişi başına düşüyor dimi? isim sırası kimlerde ise ozaman arkadaşlara tek tek özelden msj atılarak isimleri veriliri.

merhaba arkadaşlar.. güzel bir topic olmuş. ben de aranıza katılmak isterim. her hafta bir kişiye mi okuyorsunuz? sistem nasıl işliyor? bir de hergün mü yoksa haftada 1 kez mi 6 yasin okuyorsunuz??? listeye eklerseniz beni de, sevinirim...:KK34::KK34::KK34:

kıslar şimdi bız haftaya cumaya kadar toplam 5 tane okuyup bu 3 kısıyemı hedıye edıyoruz
yoksa hergun 5 tanemı okuyoruz

tsklerALLAH razı olsun. buarada fsh sorunu ya da erken menopoz olan var mı aranızda ? konusmam lazım benım gıbı olan bırılerı ıle. bır haftadır cok streslıyım

merhaba arkadaşım .. ben de fsh yüksekliğinden yumurta rezerv düşüklüğü yaşıyorum ..

ruveyda hoşgeldin canımmm :KK16:

hoşbuldum canım sayfaları okuyordum. arkadaşların bir kısmı temmuz topiğinden ben de ordaydım. sizlere dua ederek destek olmak mutlu ediyor insanı teker teker güzel haberlerinizi almayı nasip etsin Allah'ım. iyi ki varsınız dua etmek için sebebimsiniz

gayem
bugün 3te dr.randevum var kusura bakma anca yazdım

bu telaşe ve yoğunluğun arasında sakın randevunu kaçırma canım .. inşalllah hayırlısıyla iyi haberler dönersin ... durumundan haberdar edersin beni. çok öpüyorum..

hoşbuldum canım sayfaları okuyordum. arkadaşların bir kısmı temmuz topiğinden ben de ordaydım. sizlere dua ederek destek olmak mutlu ediyor insanı teker teker güzel haberlerinizi almayı nasip etsin Allah'ım. iyi ki varsınız dua etmek için sebebimsiniz

Rabbim edilen duaları kabul etsin inşallah canım..

Selam kızlar topiğinizi daha yeni gördüm daha öncede bir dua topiği vardı fakat şimdi onleıne değil
bende dualarınıza katılmak istiyorum benimde 8 senedir bebeğim yok ve bende önümüzdeki aylarda tedaviye başlamayı düşünüyorum kısmetse
inşallah rabbim isteyen herkese hayırlı salih evlatlar ihsan etsin amin dualarınız kabul olsun

rabbim duanı kabul etsin arkadaşım bende yeni gördüm bende bu dualara katılmak istiyorum
benide alımısınız dualarınıza benim de eylülde 7 yıla girecek çocuğum olmuyor banada dualarda yer varmı

==asel_ ==10tane okuyacak
==kanbar ==5 tane okuyacak
==masal01 ==5tane okuyacak
==ruveyda ==5tane okuyacak
==blowhole ==5tane okuyacak
==perlanore ==5tane okuyacak
==ozne_hayat ==5tane okuyacak
==redhairredgirl ==4tane okuyacak
==moonlight ==5tane okuyacak
==ahunisa ==5tane okuyacak
==pegasu ==5tane okuyacak
==bahar27 ==5tane okuyacak
==ayse035 == 5tane okuyacak
==aruna ==5 tane okuyacak
==mda ==5tane okuycak
==tweety7883 ==5tane okuyacak
==gayem07 ==4 tane okuyacak
==bahar85 ==5 tane okuyacak
==ay_she ==5tane okuyacak
==antik deniz ==5tane okuyacak
==erce41 ==5tane okuyacak
asel_knin arkadaşları ==15tane okuyacaklar

arkadaşlar liste bu ..masal kanbar ve moonlight için bu cumadan başlayıp diğer cumaya kadar okuyacağız
perşembe günü bitirmiş olup bana özel mesajla haber verirseniz çok memnun olurum

eline sağlık ayşecim.bu akşamdan başlayıp haftaya cumaya bitirip hatim yapılacak:KK15:

kanatçım şimdi 5 taneyi hemen 1 gündemi okuyacağız haftaya perşembeye kadar bitirmemiz gerekiyor değilmi? sen masal birde bir arkadaş daha vardı onun nicki neydi?
bence bu arkadaşlar özelden toplu msj atsınlar isimlerini versinler topicte liste yapılırken nickleriyle anarız isimlerini kimse zikretmez öyle olmazmı? ama hayırlı bir iş için olacak bu bende toplu msj atıcam herkese kendi ismimi ve eşimin ismini çünkü benimde işyerinden bu siteye giren arkadaşlarım var görsünler istemiyorum

AMİN CANIM EKSİK ETME DUALARINI BİTANEM..

kızlar topic başka yere gelmişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş :S

zor buldum sizi ya

SEN OLMASAN BEN BULAMAZDIM ZATEN CANIM BENİM....

Canım Allah razı olsun da...
yasine başlanacak bugün....
bana (benim ismim:kanat öztürk /aşkım eşimin ismi:metin erdem öztürk..hafıza sordum dua ederken kadın ve erkeğin isim-soyadlarıyla dua edilmesi gerekiyor...)
herkes 6 yasin okuyacak bugün canım
ilk sırada ben varım...
masal ve diğer arkadaşımız var,onlar da isimleri yazacaklar eşlerinin ve kendi isim-soyadlarını bitanem..
evet canım isim ile yapılan dua efdaldir. günlük 6 tane kişi başına düşüyor dimi? isim sırası kimlerde ise ozaman arkadaşlara tek tek özelden msj atılarak isimleri veriliri.

CANIM BEN VERDİM İSMİMİ.
AYŞECİĞİMİZ 5'ER TANE YAZMIŞ LİSTEYİ AÇIKLAMIŞ...
BEN HERGÜN 5/6 TANE OKUYABİLİRİM...
6 TANE OKURSAK,EN AZINDAN BELKİ OKUYAMAYANLARIN YERİNE DE OKUMUŞ OLURUZ BİTANEM,BENCE UYGUNDUR 6 TANE...

kıslar şimdi bız haftaya cumaya kadar toplam 5 tane okuyup bu 3 kısıyemı hedıye edıyoruz
yoksa hergun 5 tanemı okuyoruz

BEN HERGÜN 5/6 TANE OKUYACAĞIM ..
AMA AYŞE GEÇMİŞTEKİ SAYFALARDA AÇIKLAMIŞTI BİTANEM...
BUGÜN/YARIN BAŞLAYIP İSMİNİN KARŞISINDAKİ SAYI KADAR 3'ÜMÜZE PERŞEMBE GÜNÜNE KADAR BİTİRİP AYŞECİĞİMİZE MESAJ ATILACAKMIŞ...

İLK TRANSFERİ OLAN BENİM BENİM ADIM:KANAT ÖZTÜRK/EŞİMİNKİ:METİN ERDEM ÖZTÜRK ..ALLAH KABUL ETSİN DUALARIMIZI..

X