Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

ayy canlarım bı kaç ozelınıze msj atayım dedım 10 dakıkada 1 atılıo mumkun değil oylede olmuo sanırım:)
neyse ozaman soyle yapalım ısteyen yazsın ısmını,yazamayanın nıckıne soylensın allah sonucta kımın kım olduğunu bılıo
bız bılmesekte olur kabul edecek o...kun fe yekun ol der ve olur dıor hepımızın ıcın ol esın ınsallh

Az önce listeyi hazırladım fakat blgsyrda problem oldu silindi gitti şimdi tekrar hazırlıcam

canım senin içinde ismin ilede dua edicem size Rabbim hayırlı vakitte nasip etsin inşlhh

kıslar ben kahvaltı yapıp geleyım
arada bakarım esımde öğle arasına gelir onada bısıler hazırlayım
öperim sizi
cumartesı kontrolum var ebnımde bugun temızlık yaptırcam yardımcımda gelır 1 gibi
yarında kuaforde ağda partısı var,erkekler ne guzel yaa bı sperm verdıler işlerı bıtti
ben okadar cok sey dusunmek zorundayımkı:)
epilasyona gideyim dedım ha bugun tedavı ha bu ay hamıle kalmssam dıye korkumdan onada başlayaamdm her ay aynı acıyı cvekıorum mecbur..neyse gelsınde sıpalar razıyız o acılara
öperımm şimdilik:))

canım senin içinde ismin ilede dua edicem size Rabbim hayırlı vakitte nasip etsin inşlhh

Allah razı olsun,ben de dua edeceğim senin için ve hepiniz için..
Allah kabul etsin inşallah...

Az önce listeyi hazırladım fakat blgsyrda problem oldu silindi gitti şimdi tekrar hazırlıcam

Ay canım çok üzüldüm...
Bitanem o kadar uğraştın...
Olsun canım benim bu yolda birimiz hepimiz,hepimiz birimiz için dua okuyacağız...

nasıl isterseniz canlarım...

unutam birbirimize bu akşam en az 6'şar yasin okuyacağız canım benim..
ooohh sen hem evdesin daha rahatsın bitanem..
Allah kabul etsin..

==asel_ ==10tane okuyacak
==kanbar ==5 tane okuyacak
==masal01 ==5tane okuyacak
==ruveyda ==5tane okuyacak
==blowhole ==5tane okuyacak
==perlanore ==5tane okuyacak
==ozne_hayat ==5tane okuyacak
==redhairredgirl ==4tane okuyacak
==moonlight ==5tane okuyacak
==ahunisa ==5tane okuyacak
==pegasu ==5tane okuyacak
==bahar27 ==5tane okuyacak
==ayse035 == 5tane okuyacak
==aruna ==5 tane okuyacak
==mda ==5tane okuycak
==tweety7883 ==5tane okuyacak
==gayem07 ==4 tane okuyacak
==bahar85 ==5 tane okuyacak
==ay_she ==5tane okuyacak
==antik deniz ==5tane okuyacak
==erce41 ==5tane okuyacak
asel_knin arkadaşları ==15tane okuyacaklar

arkadaşlar liste bu ..masal kanbar ve moonlight için bu cumadan başlayıp diğer cumaya kadar okuyacağız
perşembe günü bitirmiş olup bana özel mesajla haber verirseniz çok memnun olurum

kızlar benı de ekleyın lısteye ne okuyacagız neler yapacagız

merhaba arkadaşlar ben de geldim. AYSE cim yeni topiğin hayırlı uğurlu olsun. ben de elimden geldiğince okumaya çalışırım. haftaya beni de ekle listeye.

Canım ellerine kollarına sağlık bitanem..
ben bugün okur bitiririm 5 tane..
hergün an az 5-6 tane okurum canlarım..

Allah razı olsun senden canım

canlarım okuyacak arkadaşlarıma hatırlatayım...
sayfalar devamlı ilerliyor,belki gözünden kaçan olmuştur..
kanbar nickiyle dua okunacak olan benim ismim:KANAT ÖZTÜRK. eŞİMİN İSMİ:METİN ERDEM ÖZTÜRK.Okuycağınız Yasinleri benim ve eşimin ismi ve soyadına hediye ederek dua ederseniz çok memnun olurum..hafızların da görüşü bu yönde çiftlerin adıyla ve soyadıyla (kadının verkeğin) okunması gerekiyor diyorlar...
büyük olasılıkla c.tesi transferim olacak :25.Ağustos.c.tesi..yarın embriyolarım 4 dondurulmuşum çözülecek.
Allah razı olsun hepinizden..
Öyle heyecanlandım ki..
Allah razı olsun.teşekkürler canlarım..

ellerine sağlık canım bismillah deyip bu akşam başlarım ve hepimizin isminin karşılığındada hamile yazsın inşallah.dualarımız tez zamanda kabul olsun

Ben hepimize hergün bugünden itibaren aralıksız olarak en az 5/6 yasin okuyacağım...
listenin dökümünü aldım.
Allah kabul etsin dualarımız..
İLK BENİM SONUCUM GELECEK...
43 YAŞINDA OLGUN ANNE ADAYINDAN İLK HAMİLE HABERİNİ ALIR VE HEPİNİZE MORAL,UMUT OLURUM DİLERİM İNŞALLAH.AMİN.

canım ellerine sağlık... Allah hepimizin dualarını kabul eder inşallah... tez zamanda tedavilerimizden olumlu sonuçlar alarak hayırlısıyla meleklerimize kavuşuruz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…