Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

arkadaşlar, bende bugün ve yarın 1000 tane ya evvel ve ya fettah isimin çekicem hepimiz için Rabbim inşlhh hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin diye..

ısımlerımızı mı verıozzz kıslarr desıfre olucaz bızde kımse bılmıo tedavıyı
ama başka yoklu yok sanırım herkese ozelden msjda atılmaz:)))))

yaz gitsin masalım ya,hayırlı bu konu ...

canım ben liste oluştun tek tek özelinize yazmak istiyorum adımı olur değilmi

canım yaz gitsin,hayırlı dualar var sonuçta...ne olacak bitanem...

ayy evet canım benım bı an once transferım olsun ıstıorum artık
erbıl beyı gorunce ıanncım kat be kat artıo cok pozıtıf atom karınca dıorum ben ona:)))))

evet ben de önce umuta gidecektim..
iyi ki Erbil beye gittim,iyi ki onu seçtim,ne kadar moral veriyor,ne kadar motiva ediyor,Allah razı olsun ondan...
İnancımı katladı benim de ..öyle özel bir doktor ki...
aynen canım atom karınca tuttum bunu,aynen Erbil Beyi anlatıyor..
Ben inanıyorum seni de beni de ANNE yapacak Erbil Bey canım doktorum...

Kızlar lütfen yazın kendi ve eşlerin isim ve soyadlarınızı,çekinmeyin lütfen ,bunda ne utanılacak,ne sıkılacak hiçbirşey yok canım arkadaşlarım....
Hayır var sonunda ,dualar var,Mübarek ellerimizden,ellerinizden...

Sevenin halinden sevenler anlar gel gör şu halimi bir teselli ver :KK70:

Biz böyle kenetleniyoruzya bir birimize neşem yerine geliyo benim çok mutlu oluyorum çok canyoldaşlarım

merhaba canım aramıza hoşgeldin seninde geçmiş bayramın mubarek olsun..alah dualarını kabul tedavini hayırla sonuçlandırsın. Seni de ekleyeceğim ama listeyi yarın yayınlayacağım..çünkü katılımları bekliyorum

Ayşecim, yarın liste yapıcaksın ya canım bencede önce yasini şerifi hatimi bitirelim sonra meryem suresine geçeriz; ama yasini şerif yanında isterseniz Esmaül hüsnadanda 1000 tane gergün çekebilirzi veya başka birşey yapabiliriz. boş duruduğumuzda iş yerimizde fırsat buldukça yapabiliriz bence..

arkadaşlar, bende bugün ve yarın 1000 tane ya evvel ve ya fettah isimin çekicem hepimiz için Rabbim inşlhh hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin diye..

Canım Allah razı olsun da...
yasine başlanacak bugün....
bana (benim ismim:kanat öztürk /aşkım eşimin ismi:metin erdem öztürk..hafıza sordum dua ederken kadın ve erkeğin isim-soyadlarıyla dua edilmesi gerekiyor...)
herkes 6 yasin okuyacak bugün canım
ilk sırada ben varım...
masal ve diğer arkadaşımız var,onlar da isimleri yazacaklar eşlerinin ve kendi isim-soyadlarını bitanem..

Biz böyle kenetleniyoruzya bir birimize neşem yerine geliyo benim çok mutlu oluyorum çok canyoldaşlarım

Ben de çok umutlandım canım benim...

yaz gitsin masalım ya,hayırlı bu konu ...

canım yaz gitsin,hayırlı dualar var sonuçta...ne olacak bitanem...

evet ben de önce umuta gidecektim..
iyi ki Erbil beye gittim,iyi ki onu seçtim,ne kadar moral veriyor,ne kadar motiva ediyor,Allah razı olsun ondan...
İnancımı katladı benim de ..öyle özel bir doktor ki...
aynen canım atom karınca tuttum bunu,aynen Erbil Beyi anlatıyor..
Ben inanıyorum seni de beni de ANNE yapacak Erbil Bey canım doktorum...

Kızlar lütfen yazın kendi ve eşlerin isim ve soyadlarınızı,çekinmeyin lütfen ,bunda ne utanılacak,ne sıkılacak hiçbirşey yok canım arkadaşlarım....
Hayır var sonunda ,dualar var,Mübarek ellerimizden,ellerinizden...

ayenen canımm yaa ıyıkı dıorum bende musrafaa hocayla başlamıstım ben on gorusmede oda sırın babamdı:))
sonra erbıl beyle devat ettık sırın baab ızne cıkınca,cok memnunum cok sukur cnm bende cok ıananıorum
ayy soyadlarıdamı vercez abuuu kesın bılınır ozaman bızım okuldan kkyagelen arkadaslar var
soyad gerekmıoa yazabılırım isimleri de soyad gerekıosa ozelden tek tek talım artık:)))9

Ayşecim, yarın liste yapıcaksın ya canım bencede önce yasini şerifi hatimi bitirelim sonra meryem suresine geçeriz; ama yasini şerif yanında isterseniz Esmaül hüsnadanda 1000 tane gergün çekebilirzi veya başka birşey yapabiliriz. boş duruduğumuzda iş yerimizde fırsat buldukça yapabiliriz bence..

Çok güzel fikir,Allah razı olsun sizden,hepinizden...
ben hergün 6 yasin okuycam kendime ve sıradaki arkadaşlarıma...
ilk transfer benim bu cumartesi büyük olasılıkla...
masal ve diğer arkadaşımın da kendi ve eşlerinin isim-soyadlarını bekliyorum..ilk etapta 3'ümüzün yasinini bitirelim...
sonra meryeme başlayalım bize bitirelim...(7 günde 41 meryem)
bir de 7 günde 4444 salatı-tefriciye okursak herkese bu 3 dua süper etkili,kesin hepimiz hamile kalırız Allahın izniyle...
sayımız fazla olduğundan,okuruz biter çabucak...7 günü beklemeye bile gerek kalmaz...

Ben de yaptım ben de yaptım..
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:Allah razı olsun canım benim..
Değil mi ,yeter ki hepimiz hamile kalalım...
Mübarek Ramazan bitti,bizler dualara başladık hayırlı sonuçlar alacağız inşallah...:nazar::nazar::nazar::nazar:

canım bu listede ilk senden alacağız güzel haberi ayağını sürerek git arkadaşlar arkadandan gelecekler :)))

ısımlerımızı mı verıozzz kıslarr desıfre olucaz bızde kımse bılmıo tedavıyı
ama başka yoklu yok sanırım herkese ozelden msjda atılmaz:)))))

canım bişe olmaz biz bizeyiz burada hiç endişelenme . yaz gitsin için rahat olsun .

Allah kabul etsin tatlım .

canım ya birimiz hepimiz için hepimiz birimiz için :KK70:DD

ayenen canımm yaa ıyıkı dıorum bende musrafaa hocayla başlamıstım ben on gorusmede oda sırın babamdı:))
sonra erbıl beyle devat ettık sırın baab ızne cıkınca,cok memnunum cok sukur cnm bende cok ıananıorum
ayy soyadlarıdamı vercez abuuu kesın bılınır ozaman bızım okuldan kkyagelen arkadaslar var
soyad gerekmıoa yazabılırım isimleri de soyad gerekıosa ozelden tek tek talım artık:)))9

nasıl isterseniz canlarım...
benim ya:43
Dünya bilsin ,benim Mucizeme kavuşmam için zamanım az....
ama size de saygım var,nasıl isterseniz ...
arkadaşlar tekrarlıyorum..benim yarın hayırlı Cuma günü Embriyolarım çözülecek.4 tanecik var zaten topu topu...dua edin ne olur kaliteli bir şekilde çözülüp...3 gün boyunca kaliteli bi şekilde bölünmeye devam etsinler de 5.gün yani 27.Ağustos.P.tesi olsun transferim...sonra da hamile kalıyım...:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek:
isimim:kanat öztürk
eşiminki:metin erdem öztürk..
Allah bütün dualarınızı kabul etsin...
bu gece dualarınıza ihtiyacım var,yarın benim için kader günü..

ben ismimi veremem arkadaşlar. okumak isteyen arkadaşlarım nikimi ansınlar. tanıdık çıkabilir. deşifre olmak istemiyorum.
bazılarımızın ailesi bile bilmiyor.
Salatı tefriciye; konusunda da uzun bi dua bu. çalışan arkadaşlar hangi ara çekecekler. şahsım adına ben zorlanabilirim.

benim ya:43
arkadaşlar tekrarlıyorum..benim yarın hayırlı Cuma günü Embriyolarım çözülecek.4 tanecik var zaten topu topu...dua edin ne olur kaliteli bir şekilde çözülüp...3 gün boyunca kaliteli bi şekilde bölünmeye devam etsinler de 5.gün yani 27.Ağustos.P.tesi olsun transferim...sonra da hamile kalıyım...:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek:

benim yaş:43

canımmm rabbıme sukurkı bana bu ımtıhanı verdi ve benı kendıyle mesgul etti
yoksa sanmıorumkı ben onu bukadar anayım onui namazımı kılayım..yıne ınannclıydım ama ıtıraf etmek gerekırse , bu kadar yonelmezdım zannetmıorum..bıswy yapmıs değiliz yolun cok basındayız yınede,hac yoluna cıkan karınca mısalı,'varamasam bıle en azından o ugurda o yolda ölurum' dıoya oyle işte cnm
esımle oyle konusuoruz..cok sey değişti hayatımızda bu ımtıhanla birlikte,,hepınızın oyledır suphesız,burda olmamız bıle bu ımtıhan sayesınde,aslında bu tur ruyalar anlatılmazmıs ama ben cok etkılendım ve bu topık cektı bugun benı
demekkı dularımız ırmak olup akacak ve bızde ıcıcez o ırmaktan hepımzın evlatları olıcak sırayla yanı allahın ıznıyle..

kesinlikle haklısın canım, inan 4 yıldır özellikle son 2 yıldır hayatımızda çok değişikler oldu. herşeyde bir hayır vardır derler ya işte aynısı..Allahım inşlhh bu uğurda kimseyi eli boş bırakmasın..dualrımız vesile olsun

canım bu listede ilk senden alacağız güzel haberi ayağını sürerek git arkadaşlar arkadandan gelecekler :)))

canım bişe olmaz biz bizeyiz burada hiç endişelenme . yaz gitsin için rahat olsun .

Allah kabul etsin tatlım .

canım ya birimiz hepimiz için hepimiz birimiz için :KK70:DD

İnşallah canım benim..
En olgun anne olarak,hepiniz umut olurum hamile kalarak ...

ben ismimi veremem arkadaşlar. okumak isteyen arkadaşlarım nikimi ansınlar. tanıdık çıkabilir. deşifre olmak istemiyorum.
bazılarımızın ailesi bile bilmiyor.
Salatı tefriciye; konusunda da uzun bi dua bu. çalışan arkadaşlar hangi ara çekecekler. şahsım adına ben zorlanabilirim.

Canım herkesin seçimine saygımız var elbette kis sizler nasıl isterseniz....
Benim seçimim bu,sizin ki bu,elbette ki farklılıklar olacaktır bitanem....
hepimiz çalışıyoruz...
ama burada dualarla birleştik,hayırlı bu iş...
bir kişinin 7 günde 4444 salatı tefriciye çekmesiyle ,23 kişi 194'er tane salatı tefriciye bir akşamda çekilir bitanem büyütme bu kadar,kolayca okunur ...
ben 41 yasini işten gelince 3 akşamda bitirdim,inan Rabbim o kudreti,kuvveti veriyor insana,hayırlı olduğu için..
Sen,ben,hepimiz hamile kalırız inşallah,dualarımız hep bunun için bitanem..

X