Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

Bi tane yaptırdım canım daha. Ben rumuzumu değiştirdim belki hatırlarsın SSGG rumuzumdu bana teselli yorumu yazmistin ben de sana :) Amanda falan vardı dondurulmuslar topiginden
tamam fistigim hatirliorum adini deistirmissin
evet 2. de sansin daha yüksek oluo kesinlikle dene benim 3 dondurulmuşum vardi 2 tanesi yasadi biri yasamadi 2 sini denedim negatifti iste mart sonunda tekrar görüşmem var dr umla nisan gibi fln baslariz sanirsam

Evet tatlım benim de şimdi 3 tane var ama artık işimi Allah ima bıraktım hiçbir tedaviyi olmak istemiyorum kür leri deniyorum şimdi bi de işte dualar malum dünya dua üstüne. inşallah görüşme gününe kadar kendiliğinden hamis kalırsın canım Rabbim hakkımızda hayirlisini versin

Bi tane yaptırdım canım daha. Ben rumuzumu değiştirdim belki hatırlarsın SSGG rumuzumdu bana teselli yorumu yazmistin ben de sana :) Amanda falan vardı dondurulmuslar topiginden
Bişey soracaktım. Rumuzu nasıl değiştirdin. Önceki hesabı iptal edip yeni mi açtın. Yoksa var olan rumuz değişebiliyor mu

aminnn canimm yaaa ins bi sıkıntı olmazda hayirlisiyla tamalariz tedaviyi vee olumlu sonuc aliriz
Hayirlisiyla bebislerinize kavusursunuz insallah. Ben de nisan basinda tup bebek tedavisine basliycam.. 4 asilamam da negatifti... Rabbim dualarimizi kabul eder insallahh. Evlerimizin guzel nesesine kavusuruz insallahhh..

Hayirlisiyla bebislerinize kavusursunuz insallah. Ben de nisan basinda tup bebek tedavisine basliycam.. 4 asilamam da negatifti... Rabbim dualarimizi kabul eder insallahh. Evlerimizin guzel nesesine kavusuruz insallahhh..
bende tüp bebeğe başlayacam ayın 20 sine randevu aldık nasıl bir süreç bilginiz varmı

Yanlış anlamazsanız bişey sorucam. Neden 4 defa aşılama yaptırdınız. Bu sizin kararınız mı doktorun kararı mıydı. Çünkü önümüzdeki ay bende aşılama yaptıracağım. Merak ediyorum acaba doktor 4 defa aşılama yaparken tutmayacağını bilip sırf bizlerden para kazanmak için bizi olalıyor olabilir mi.

Canim ben kendim istedim . Esimde de bende de sorun olmadigi icin asilama fazla yaptirdim. Ama artik doktor da tup bebek dedi. Kismetse bir sonraki ay tup bebek yaptircm

380 ekler misiniz ?bu arada bildirimler gelmiyor nedne olabilir?

bende tüp bebeğe başlayacam ayın 20 sine randevu aldık nasıl bir süreç bilginiz varmı
Canim hakkında hayırlısı olsun inşa lah. Merkezini iyi seç doktoruna güven duyman gerek kendini rahat hissetmesini çünkü bu süreçte sık sık kontrole gidiyorsun. Önce adetin 2 . yada3 .günü gidiyorsun muayene oluyosn. O gün durumuna göre doktor ilaç başlıyor belirli dozlarda. Göbek yapılıp hergün aynı saatte. 2 3 güne bi kontrole çağırıyor yumurta gelişimine bakiyo ona göre ilaçların arttırıyor azaltiyo o iğnesi yanına 2 ayrı iğne daha ekleniyor biri kalça biri kol. Toplamda 10 12 gün sürüyor sonra gün belirleyip yumurta tamam yapılıyor anestezili ama korkacak bişey yok onda hiçbişey hissetmiyorsun. Yumurtaları eşinden Sperm alıp döllenme yapılıyor 3 yada 5 gün sonra transfer yapılıyor transfer anestezili ama acimiyo hiç merak etme tatlim

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA.
TOPLAM 7.000 adet Okuyoruz.

Meali: Rabbim bana kendi katından tertemiz ve mübarek bir zürriyet ihsan et. Şüphe yok ki, sen duaları işitensin.

Dünyada herşey duayla arkadaşlar,bizde birbirimize vesile olalım.

CINARADA arkadaşımıza okuyoruz.

LİSTEMİZ:
1.
Ağustos72 .............................250
2.yasemin ...............................250
3.okulum .................................200
4.SENGUL1976 ........................500
5.gulucukgs(betül şule)...........
6.EsEs50...................................400
7.mira26.............. ....................
8.ceren15 .................................250
9.masculin (ayse).....................280
10.volhat .................................320+130
11.CReSS_34 (hilal)..................250
12.esmerm91 ............................200

13.Spring2014 ..........................
14.babyinlove ..(aylin).............200
15.hasretimsensin(busra) ........300
16.ECEM8736 ............................300
17.gülbahçesi0618(gülşen) .......250
18.damla_22..............................250
19.Yakamazzzz..........................
20.fermante...............................200
21.derya--07..............................
22.cinarada...............................300

23.halemoon.............................200

24.Mmihrimah..........................380
25.mormenekse0101.................100
26.hayr78..................................300
27.yenibidunya.........................100+250

KALAN=.....................................1.140

***MAZERETSIZ 2 KERE DUA ALMAYAN LISTEDEN CIKARILIR.

Bişey soracaktım. Rumuzu nasıl değiştirdin. Önceki hesabı iptal edip yeni mi açtın. Yoksa var olan rumuz değişebiliyor mu
CANİM bişey söyliycem ama gülme inanirmisn nasıl yaptım hatırlayamadım şimdi yine baktım nerden girdim bilmiyorum baya uğrasmıştım ama yaptım sonunda başka bilen arkadaşlar varsa söylesiler rica etsek

amin canim amin dua etmekten başka ne gelio ki elimizden biz aciz kullariz

canim iletişim detaylarindan ayarlara git orada yazio kullanici ismi değiştirme die oradan degistirebilirsin

Canim ben kendim istedim . Esimde de bende de sorun olmadigi icin asilama fazla yaptirdim. Ama artik doktor da tup bebek dedi. Kismetse bir sonraki ay tup bebek yaptircm
Canım sizdede mi sorunsuz olmuyor.
Ben daha önce duymuştum sorun yoksa aşılama zor tutuyor diye acaba doğrumu.
Ne kadar istiyordunuzda aşılamaya falan karar verdiniz. Bizdede sorun yok ama olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…