Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

Canım sizdede mi sorunsuz olmuyor.
Ben daha önce duymuştum sorun yoksa aşılama zor tutuyor diye acaba doğrumu.
Ne kadar istiyordunuzda aşılamaya falan karar verdiniz. Bizdede sorun yok ama olmuyor
Nasıl yani. Bizde de sorun yok 2kere klomen kullandım. Önümüzdeki ay aşılama olacak. Şimdi ümitlenmemek mi lazım. Kafam karıştı

Canım sizdede mi sorunsuz olmuyor.
Ben daha önce duymuştum sorun yoksa aşılama zor tutuyor diye acaba doğrumu.
Ne kadar istiyordunuzda aşılamaya falan karar verdiniz. Bizdede sorun yok ama olmuyor
Canim ben 5 seneden beri istiyorum. 3 senedir yumurta takibi asilamayla ugrastim. Sorunsuz gebelik olusmuyorsa asilama zor tutuyor ben de duymustum. Bunu yasayinca anladim. Keske 2 asilamadan sonra tup bebek tedavisi gorseydim.

Nasıl yani. Bizde de sorun yok 2kere klomen kullandım. Önümüzdeki ay aşılama olacak. Şimdi ümitlenmemek mi lazım. Kafam karıştı
Yok yok canım ümitlen tabiki
Bu bebek meselesi nasip
Rabbim verdikten sonra aşılama vesile.
Belki aşılamayla olmayacak ama sonra normal yolla olacak bilemeyiz ki.
Ya ne kadar çok var sorunsuz hamile kalamayanya.
Valla işimiz dua ya kaldı. Elimizden başka bişey gelmiyor.
Ben sorunsuz tüp bebek yaptırıp yine tutmayanlarda gördüm malesef canım ya.
Dua edelim bol bol Rabbim nasip eder inşallah

Canim Rabbim ol deyince bebeklerimiz gelir. Asilama veya tup bebek garanti olamaz. Rabbim bilir. Biz tedavimizi olalim . Dualarimizi edelim.

Canim ben 5 seneden beri istiyorum. 3 senedir yumurta takibi asilamayla ugrastim. Sorunsuz gebelik olusmuyorsa asilama zor tutuyor ben de duymustum. Bunu yasayinca anladim. Keske 2 asilamadan sonra tup bebek tedavisi gorseydim.
Evet canım galiba doğru ya.
Bende 1.5 senelik evliyim sorunsuz olmuyor aşılama yaptırsam mı yaptırmasam mı bilmiyorum

Yok yok canım ümitlen tabiki
Bu bebek meselesi nasip
Rabbim verdikten sonra aşılama vesile.
Belki aşılamayla olmayacak ama sonra normal yolla olacak bilemeyiz ki.
Ya ne kadar çok var sorunsuz hamile kalamayanya.
Valla işimiz dua ya kaldı. Elimizden başka bişey gelmiyor.
Ben sorunsuz tüp bebek yaptırıp yine tutmayanlarda gördüm malesef canım ya.
Dua edelim bol bol Rabbim nasip eder inşallah
Rabbim gerceklestirmeyecegi birseyi hayal ettirmez. Insallah bebislerimiz olcak birgun. Sakin umudunuzu kaybetmeyin. Ben hic kaybetmedimm. Cok uzuldum cok agladim ama duami eksik etmem

Yaptir canim tabiki. Rabbim ol der olur sakin umudunu kaybetme sakin. Tedavini ol asilamaysa asilamani yaptir duani da et
Canım çok yıpratıcı bir süreç ya.
O kadar kişiden duydumki. Sorunsuz olanların aşılama ihtimali düşük diye.
O yüzden eğer yine olmazsa çok üzülecem diye.
Biraz daha doğal yolla deneyeyim diyorum
Dua dua dua asla bırakmam dua mı canım.
Rabbim isyandan uzak tutsun bizi inş.

canim sayfayi takip etsende sen sayfayi ziyaret etmedikçe bildirim gelmioooo
ara ara ac sayfayi kendin takip et
Canım paketım bıttı olur yarın gıremezsem ben sıradaki arkadaşım halemoon ıcın 200 okucam eklersen olurmu tatlım

ya şafi=şifa veren Musavvir : Tasvir eden, herşeye şekil ve suret veren Bâri : Yaratan, kusursuzca var eden Hâlik : Yaratıcı Mücîb : Duaları kabul eden Çocuğu olmayan bir kadın, yedi gün oruç tutup iftar vaktinde "Yâ Musavvir, Ya Bari, Ya Hâlik" isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar eylese Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder."miş arkadaslar bir yerde gördm paylasym istedm

Arkadaşlar ben de 500 Yasin-i Şerif okutanın duasının kabul olduğunu duydum bir komşumuzdan rica ettim.O da kendisinin de olmadığını ve Meryem Suresi ni günde 1 tane olmak üzere 41 gün okuduğunu regl döneminde ise yakınına okuttuğunu ve 41 gün bitmeden hamile olduğunu söyledi.Bahsettiğim bayanın 3 tane çocuğu var şu anda. Ve ben de başladım bugün 10.gün okudum.Ne zamandır paylaşıcam bi türlü yazamadım.İnşaallah Allah'ım bizlerinde dualarını geri çevirmez en yakın zamanda bebişlerimize kavuşuruz.

X