Evlat ayrımı yapan anne ve aile içi toksiklikler üzerine

Öğreniyorum o sınırı koymayı, gelişiyorum , geliştiriyorum kendimi. İnsan böyle böyle gerçek manada büyüyormuş , konuyu açtığımdan bu yana ciddi bir rahatlama geldi bana. Artık daha az üzülüyorum ve daha sağlıklı sınırlar koyuyorum, kimsenin haddinden fazla konuşmasına izin vermiyorum artık!

Yemin ediyorum bu biziz.. eşimde ben de çok kırgınız ailemize..hakkimi son nefesime dek helal etmiyorum benim hesabım ahirete kaldı ben unutucam ama Rabbım sorsun

Size tavsiyem sadece kendi çekirdek ailenizle ilgilenin , ailenize mesafeli olun ...

İnsanlara yaptiklarini yüzlerine vurmadiginiz sürece düzelmez bu durum. Resmen anne kız sizi ve ailenizi tüketiyor. Lütfen bu zayıf ruh halinden kurtulup ayağınızi yere basıp bu durumdan kurtulmaya bakın. Öncelik kendi aileniz. Anneniz ablanizsa kusura bakmayın kan emicilerden farkı yok. Sizi en zor gününüzde yanlız bırakanları gereğinden fazla onemsemissiniz.

İyide yorum sahibi de zorlu zamanlardan geçmiş hiç iyi manada bir geri dönüş almamış. Aileler arada destek olmalı degilmi

Okuduklarinizi anladiginiza eminmisiniz yada uzun diye okumadınız. Pes vallahi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…