evimde temizlik yapmak istemiyorum

Ben 6 ay önce tadindim ev vok sicakti içimden birsey yapmak gelmiyordu zorla yapiyordum bazen esim yapiyordu hatta simdi baska bir evdeyim evim daha da sicak napicam bilmiyorum. Ev arıyorum. Sizde de socak kaynakli olabilir mi acaba dicem ama 4 senedir diyorsunuz muhtemelen değil...

Cati cati evimiz maddi durumlardan ötürü ve ev kiralarinin fazlaligindan dolayi bulamadik suriyeli aileler cogunlukta burada onlar 3 4 aile birlesip 800 tl yi verebiliyor ama bizim gücümüz yetmiyor malesef 2 yıldır ev arayisindayiz

Suan benim oturdugum ev dublex bi çatı bi alt kat var ve cati izolasyonu yapmamislar ust kata cikilmiyor.

Suan benim oturdugum ev dublex bi çatı bi alt kat var ve cati izolasyonu yapmamislar ust kata cikilmiyor.
bi kaçkere ailemden yada kizkardesimden yardim isteyeyim dedim ama
Tamam geleyim de... diye başlayan azcik dikkat et,özverili ol la devam eden cümleler duymaktan cekindigim icin bunu talep edemedim

Valla sicak soguk kar kis dinlemez temizlik hele depresyondaysan tadndan yenmez alcan eline kullanilmamis dis fircasini delz aralarini fircalican bak o zaman depresyin kalio mu ...
Bir yapabilsem az once giymediklerimizi toparladım attim vallaha Allah affetsin kimse yoktu verecek 3 torba elbise icim ciz etti ama artik 60 kilo degilim esimde 70 kilo degil ve oglum artik 4 yasina dogru ilerliyor

Bir yapabilsem az once giymediklerimizi toparladım attim vallaha Allah affetsin kimse yoktu verecek 3 torba elbise icim ciz etti ama artik 60 kilo degilim esimde 70 kilo degil ve oglum artik 4 yasina dogru ilerliyor
Ayyy kizilayin elbise kuularina at yazik valla suriyeliler hep aliyor ordan bizim mahallede goruyorum ben ... su ic soguk su bol bol ben sicakta oyle yapiyorum hem yemizlik kalori yaktiriyor...

Canım kaç yaşındasın bilmiyorum. Genç bir annesin diye düşünüyorum. Yaşadıklarını bilmiyorum. Hayat tecrübelerimden sana şunu söyleyeyim. Eğer eşin seni sen eşini seviyorsan, ister onun ailesi olsun ister senin ailen olsun yaşam enerjini söndürmelerine izin verme. Geçen zamanı bir daha yaşamayacaksın. Hele ki çocuğunun bu yaşlarını.... Biz de bir laf vardır. "Ay seninle olsun da yıldızın kuyruğuna çak" derler. Eşin seninle olsun da gerisini boşver. Sabah erkenden kalk bir soğuk duş al kendine gel. Eşine pratik bir kahvaltı hazırla yada sandviç, tost gibi bir şey hazırla işyerinde yesin. Önemli olan onun için bir şey yapmış olman. Onu keyifle işe gönder.Eğer eşini gönderdiğinde çocuğun uyuyorsa, ortalığını topla, balkonunu, lavabo- wcleri yıka. Çocuğun uyandıysa onu neşeyle karşıla kahvaltınızı yapın. Masayı toplamadan onunla yarım saat başbaşa oyun oyna. Daha sonra onunla konuşarak işlerini yap. Tekrar uyutmadan evini süpür. Çocuğunu uyut. Sesten uyanmasın. Sonra yemeğini hazırla. Çocuğun uyanınca karnını doyur ve onunla oyun oyna, boyama falan yap. Ona kitap oku. Parka falan götür. Eşinin gelmesine yakın sofranı hazırla, güzelce yemeğinizi yiyin, sohbet edin. Eşin çocukla oynarken sen mutfağını topla. Bir kahve yapın balkonda için. Akşam 15-20 dk. yürüyüşe çıkın. Birlikte film izleyin.
Her zaman bakımlı ol. Eşini de bakımlı olması için destekle. Eğer fazla kilon varsa, yemene içmene dikkat et vermeye çalış. Asla kendini salma. Saldıysan topla. Dünyaya bir kere geliyorsun. Ne olursa olsun kendini boşverme. Gereksiz insanları boşver. Zamanla herşeyin daha iyiye gittiğini göreceksin.

Teşekkürler esimle ilgili bir sıkıntı m yok cok sukur haklisiniz cok sagolun

Aç bi dekorasyon Dergisi evinde yap degisiklik fazla eşyalarını atmakla başla ise sonra pisligin den Arın ruhen de temizlik yapmaya başladın mi sıra diğer odada diye düşün hemen bitsin diye bakarsan ettiğin temizlik göze gözükmez temiz evlere git temiz titiz insanlarla diyalog kur onlardan eminim duyacaksin bugün şunu yaptım burayı temizledim diye sende yaptıklarını anlat temizligi yapınca içinden sosyallik gelecek kendini eve kapatma çık gez gör aynı şekilde sende davet etmek isteyeceksin evin temizken misafir ağırlayip evinde ki yaptığın değişikleri görecekler kendine bi özgüven gelecek bugün yemek yaptım yedim yarına allah Kerim diye düşünme insan önce kendisi için temiz olmalı kendini daha ii hissedeceksin çok zor diil ya çok eşyan var yada altından kalkamam korkun evlisin çocuğun var esin var her ne yaşıyorsan sükret sende çabala hayata borçlu kalma hersey bizim için azim ve ümidini yitirmë önce kendinden başla sonra hersey değişecek emin ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…