evimde temizlik yapmak istemiyorum

Hoşgeldin canim bugün odaları topladım supurdum wc ve lavaboyu yıkadım yatak odasını topladım 2 makine çamaşır yıkadım bulaşıkları yıkadım şimdi de cay yapıyorum
Oh ne guzel afiyet olsun ellerine saglik canim kendini nasil hiss ediyorsun bakalim iwlerini biraz hall edince deyiwiklik varmi ruh halinde

Ben evimin eski olmasindan sebep is yapmak istemiyorum
İcimden gelmiyo bazen
Mecburen yapiyorum.
Boyle sebeplerden olabiliyo
Yada sikinti stres de yapabiliyo bunu.
Canım sıkkınsada hep yatarım

Ben evimin eski olmasindan sebep is yapmdaraldiyorum
İcimden gelmiyo bazen
Mecburen yapiyorum.
Boyle sebeplerden olabiliyo
Yada sikinti stres de yapabiliyo bunu.
Canım sıkkınsada hep yatarım
Bende evi sevmiyorum ama bu şartlarda ya Kv senin yakınından ev tutmamiz lazım yada artik daraldıgim ve sevmedigim bu eve sabretmek üstelik 1+1 eve 500 tl kira vermek de koyuyor insana

Bende evi sevmiyorum ama bu şartlarda ya Kv senin yakınından ev tutmamiz lazım yada artik daraldıgim ve sevmedigim bu eve sabretmek üstelik 1+1 eve 500 tl kira vermek de koyuyor insana
İnanin bende mecburum suan oturmaya
Yani suan mecburiyetim var.
Sabretmem gerek
Kira vermiyorum ama icime hic sinmiyo
Eski yapi
Neresini tutsan elinde kaliyo tesisati falan.
Hic masraf yapamam icimdende gelmiyo zaten.
İdare ede ede heevesim de kalmadi hic biseye.
Bu yasta guzel yeni evlerde oturmicazda nezaman oturucaz?
Ouf bazi seyler insanin elini kolunu bagliyo
Sanki yaptigim temizlik bile gostermiyo kendini
Öyle hissediyorum

Aynen biz kiradayız bu eve yaptığımız masrafla bir iki parça hali veya bulaşık makinesi vs alabilirdik ev eski ve çıkamadık 5 sene önce mecburiyetten oturduk bu eve düşünün 2 sene önce 250 verdiğim eve 500 tl veriyorum ev sahibi suriyeliler daha çok veriyor işinize gelmiyorsa çıkın deyip duruyor ama evler 800 tl den başlıyor
Kv denin mahalledeki evler se aidat+ısınma parası kışın 850 900 arası zaten kışın buraya 700 800 tl oduyoruz kirayla eşim en azından daha büyük ve sicak evde otururuz diyor ki haklı bakalim

Hakkinizda hayirlisi olsun
İstanbul gibi yerde uygun fiyata ev bulmak rüya oldu zaten
Tasinmakda kolay degil hep masraf
Bizde ufacik eve 300-400dogalgaz faturası ödüyoruz.
Yinede ısınamiyoruz
Eski evler boyle malesef
İnsAllah bizde rahat ederiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…