evimde temizlik yapmak istemiyorum

Insallah

Yazdiklarinizi okudum bawka konularida ne kadar pozitiv birisiniz sevdim sizi)

Artik ruhum daralıyor evimi toplayamiyorum icimden gelmiyor bir gun toplu duruyor sadece utanıyorum esimden ama olmuyor oysa ben boyle degildim evime biri gelecek diye ödüm kopuyor hic rahat hissetmiyorum ama yapmakda istemiyorum evim 2 oda ve ufak esyalar kullanılmış ve eski (esimle evlenirken bunlara gücümüz yetti )

Bızım oralarda nazar var nazar sirkeli suyla temizle evini derler :):) saka bi yana kendini temizlik yapcam diye kasmayi birak ve kolay olmasi icin hergun bir odayi temizle iki kova su iki bez valla mis gibi olur basla camlardan cik duvarlardan :) hatta hava sicakken halilarini topla yikamaya gonder yerler bosken daha rahat temizlik yaparsin ac muzigini ne tarz seviyosan evin uc bes kez piril piril olsun sonra bak durabiliyomusun terapi terapi :) yardima gelebilirim bak bu saatte nasil temizlik askim geldi yazarken :) su hamile halimle duramiyorum ben

Allah razi olsun ayni anda hem is hem oglan yetişemiyorum oglum sürekli etegimde yardim alacak kimsem yok demir eksikligi anemi ve romatizmam var cok cabuk yoruluyorum artik yoruldum uyku duzenim yok evim duzensiz vs vs

Canim merhaba bende arada oyle bunalima girerim hic birwey yapmak biryerlere gitmek yemek yapmak istemem bendede romatizma var ve daha bir suru rahatsizligim var inanki benim yerimde kim olsa yatakdan cikmazdi hastayim diye wimdide 5 yili gecdi hala wimdide ilac kullaniyorum ve duzelmiuorum kac doktora gitdim inanki butun gun ayaktayim iki cocugum var biri sekiz biri bew yawinda bide ewim eskiden 7 yil kayinvalidemle oturuyorduk iki yildir onlar bag evlerine tawindilar orda yawiyorlar benimde yardim edecek kimsem yok annemlerlede yarim saate yakin mesafe var aramizda arabayla tabi cocuklarimda oyle uslu deyiller ama yinede elimden geleni yapmaya caliwiyorum bidefacik ewimin gomleyi utusuz olmadi ne istedilerse piwiririm evleri piril piril yaparim kendimi ovmek veya seni kotulemek icin asla yazmadim Allahim biliyor kalbimi sadece ben bawariyorsam sende bawarirsin diyorum yazdiklarim sana guc versin istiyorum lutfen sende evin temizliyinden bawla annenlere biraka bilirsen oraya birak ya da ben cocuklar uyuyanda yapiyordum kucukken sende oyle yapa bilirsin onemli olan yapmak istemek evlerin temiz olsun sende kendine bak ceki duzen ver yemeyini yap ewini guzel yuzle karwila bide bakmiwsin bunalimdan cikmiwsin canim benim inwallah Allah yardimcin olsun

hayır niçin yanlış anlayayım canım oglum çok huysuz beni çok yoruyor bide çiş kaçırma huyu başladı bile bile yapıyor çişini 2 haftadır dün gecede yataga kaçırmış ev e sinmiş koku bir gecede
şaşırdım inan
nerden başlayacagımı bilmiyorum annemlere gönderemem kv deye de göndermek istemiyorum
çok yoruldum

Olur bizimde cocuklar kacirirdi kucukken wimdi yok cok wukur ben carwafin altindan muwamba saliyordum oyle olunca carwafi yikarsin bir tek sikma canini oyle yaparsan daralirsin bak biraz rahat ol kayinvalidenlere neden birakmak istemiyorsun canim? Yedirip icirip biraksan birkac saat sonra mesala yatak odani toparlardin yarim kalsa cocuk uyuyinca devam ederdin boyle boyle biterdi belki yine iyisini sen bilirsin ama yardimci olmak istedim

kv demin evi de uzak sayılır gelip almaz ben götüreyim getireyim desem akşam bırakmaz yada kv de de bizde kalır
keşke kızkardeşim ve annemden yardım isteyebilsem ama alacagım cevabı biliyorum şuanda minderin yıkanması halının silinmesi
makineye çamaşırların atılması
bulaşıkların yıkanması (makinem yok)
3 sepet çamaşırın ütülenmesi
lavabonun fayansların ve parkelerin silinmesi
odaların toplanması ve süpürülmesi lazım
banyo yu falan hiç saymıyorum çok hastaydım geçen aydan beri hiç bişey yapamıyorum

bende bipolar var depresyona girince evde öldür allah iş yapamam.normalde de canım istemiyor.içinden gelmiyorsa faydalı olmuyor.ben kendimdekini şuna bağlıyorum.annem bana zorla temizlik yaptırdı.azarladı suçladı.içimden gelerek yaptığım şeyleri hiç takdir etmedi beğenmedi hep en iyisini kendi yapardı hevesimi kaçırdı.temizliği gereklilik değil angarya olarak gösterdi.temizliği düzeni sevsemde tiksindim.temizlik yapmaya zorlanmaktan.Allahtan kocamda temizlik düzen meraklısı değil heralde öyle olsa ondan da soğurdum.

Anladim sikma canini inan yakin olsaydik yardim ederdim sana anliyorum ruh halini wu an cunki kiz kardewin var ama gelip yardim etmezmi yani sorularimi vevaplamayada bilirsin canim ne kadarlik mesafede oturuyorsunuzki

Anladim sikma canini inan yakin olsaydik yardim ederdim sana anliyorum ruh halini wu an cunki kiz kardewin var ama gelip yardim etmezmi yani sorularimi vevaplamayada bilirsin canim ne kadarlik mesafede oturuyorsunuzki
gelmez dersim var dışarı çıkacaktım vs gibi bahaneler bulur yada senden kaynaklı pissin abla dikkat etmiyorsun der annemde aynı şekilde eşimi istemediler o yüzden bana da tavırlılar eşimin ailesi de eşime de tavırlı benden ötürü

Canim ya ozaman yardim eden yoksa kendin bawar Allaha sigin ondan guc kuvvet yardim iste kendin bawaracaksin ben inaniyorum sende inan geliwmelerden benide haberdar et inwallah her wey duzene girer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…