evimde temizlik yapmak istemiyorum

Seni böyle bunaltan ailelerin davranış ve tutumu. Ama bunu önemsememen gerekiyor. Senin önceliğin kendin olmalı. Kendi yuvana huzuruna bak. Hepimizin sıkıntıları oluyor. Bunlara takılıp kalırsak hayatı kendimize ve ailemize zehir ederiz. Lütfen sen de takılma. Benim hayatta eşim ve çocuklarımdan başka kimsem yok. Bir annem 4 kardeşim 15 kuzenim 14 yiğenim 4 amcam 1 halam var. Allah yerlerinde var etsin. İşi düşen arar sorar. Bugüne kadar kimseden maddi manevi zerre kadar fayda görmedim, istemedim. Tırnağım varsa başımı kaşıdım. Boşver hayat başkaları için yaşayacak kadar uzun değil. Sen neye emek verirsen o sana geri döner. Eşine çocuğuna evine emek ver sana huzur olarak geri dönsün.

Haklisin canim

Yeni bir eve taşın

Ve kendine görevler ver ne bileyim özen temiz titiz evlere
dağınık pis halini fotoğrafla ardından bir şevk ile temizle topla o halini de fotoğrafla bu forumda öyle bir konu vardı . Belki başlangıçta işe yarayabilir.

Ev ariyoruz zaten canim ama suriyeli aileler cogunlukta oldugu icin kiralar cok artti 800 tl den basliyor kiralar nasil yapacagiz bilmiyorum

Hayat sarkisisüpür47870617 .!.:
Canim hadi bismillah de herwey bozulmadan toparlan
Oturma odamı sildim süpürürdüm ama oglan 2 3 kez altına falan kaçırınca baya isim uzun sürdü ara koridorları supurdum tv yi sehpaları va sildim bulaşıkları yıkayacam şimdide
Yatak odam da kirlileri ayirdim

Inan senin adina cok sevindim balim valla bugun kac kere seni duwundum ne yapti diye sormaya utandim ki sik bogaz etmiyim seni hadi bakalim hepsini bitirirsin inw cocukla zor oluyor tabi olsun)

Inan senin adina cok sevindim balim valla bugun kac kere seni duwundum ne yapti diye sormaya utandim ki sik bogaz etmiyim seni hadi bakalim hepsini bitirirsin inw cocukla zor oluyor tabi olsun)
İnşallah canim sorabilirsin istediğini eşim gedi mi birseye bakamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…