Evim gözlerim önünde yandı ve yok oldu

Quelle,
çok ama çok büyük geçmiş olsun,buna da şükür gerçekten verilmiş sadakanız varmış,ya o yangın sizin evde ve uyuduğunuz saatlere denk gelseydi,ya eve dönmek yerine kızınızı doktora götürseydiniz,insanın evinin,emeklerinin bir alevle kül olduğunu görmesi emimin çok üzücüdür,Allah kimseye yaşatmasın inşallah ama sizlerin sağsalim olması,böyle büyük bir felaketten burnunuz dahi kanamadan kurtulmanız en büyük teselli.
Rabbim başka dertler vermesin:teselli:Elimizden gelecek birşey varsa,bir ihtiyacın varsa söylemen yeterli,elimizin erdiğince yapalım kardeşim:1hug:

Çok çok geçmiş olsun .verilmiş sadakanız varmış.Alah beterinden korusun

Arkadaşım çok geçmiş olsun,şükür ki cana gelmemiş :Saruboceq: Allah yardımcınız olsun

çok geçmiş olsun.
okuyunca çok üzüldüm.
allah sizleri bağişlamış.
allah beterinden saklasın

Çokk geçmiş olsun canım .Allah yardımcınız olsun.Evde değilmişsiniz allaha şükür.allah beterinden korusun

geçmiş olsun arkadaşım, bende yılar önce atlatmıştım bu tür bir olay ama bizimki henüz başlangıçta farkedilmişti çabuk atlatılmıyor ama sağlığınızdan ötesi yok bunada şükredin.. tekrar geçmiş olsun canım...

VERİLMİŞ SADAKANIZ VARMIŞ HAYATIM
HEPİNİZİ ALLAH KORUMUŞ

MAL CANIN YONGASI HAKLISIN ÜZÜLME DEMEK OLMUYOR,

ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN:Saruboceq:

canım benim ALLAH yardımcın olsun.verilmiş sadakanız varmış ALLAHIM korumuş sizi iyiki duman ne diye girmemişsiniz içeri yarabbim sen ne büyüksün korumuş sizleri.elbet çok zordur yaşadığın üzülme bacım herşey yerine gelir yerine gelmeyecek tek şey candır.en değerli şeyler sizsiniz.zamana ihtiyacın var ve sabıra .güzel kardeşim minik meleğini öp benim için.herşey daha güzel olacak.ailenle sağlıklı mutlu huzurlu yeni evinde oturmayı nasip etsin tez zamnda yaradanım

bu sene iki olay yaşadık oturduğumuz apartmanda......

okurken gözlerimin önünde canlandı anlattıkların,cidden çok çok zor bir durum...

ama çok şükürki canınıza bir şey olmamış...

allah yerine getireceğimiz şeylerimizi alsın bizden alacaksa,getiremeyeceğimiz şeylerse sevdiklerimiz...

tekrar geçmiş olsun arkadaşım,allah gücünüzü kuvvetinizi sabrınızı daim kılsın...

Allah beterinden saklasın çok geçmiş olsun ya verilmiş sadakanız varmış :çok üzgünüm:

çok geçmiş olsun...cana geleceğine mala gelsin derler şükür ki size ailenize kimsenin canına bişey olmamış...

ah canım
büyük geçmiş olsun ya
çok üzüldüm
umarım bir an önce toparlanır,eskisinden daha güzel bir eve,eşyalara ve mutluluğa kavuşursunuz.
evraklar da bir şekilde yeniden çıkar mutlaka
Allah bu acıyı unutturacak dert vermesin.

Allah korumus canım gecmıs olsun cocukların basında ya sevdıklerıne bısey olmadı ya onemlı olan o.herseyı yavas yavas yaparsınız yıne.Allah yardım eder.

Çok geçmiş olsun..
Allah sizi korumuş.
Cana gelicene mala gelsin ama içinizin nasıl cız ettiğini tahmin edebiliyorum ....
Dediğiniz gibi emeklerinizde gitti çünkü... Umarım allah bundan sonra daha güzellerini nasip eder...

Çok geçmiş olsun,iyikide siz evde değilmişiniz yada hastaneye gitmemişiniz....
Bana bir mail gelmişti,yanan bir evde yapılan araştırmada yangının çıkış sebebi,prizde takılı duran gladenin oda spreyiymiş....

çok geçmiş olsun canım,gerçekten çok üzüldüm...eminim çok üzücü bir şeydir...bu soğuklarda küçücük bir bebekle bunkları yaşamanız çok kötü...
ne diyelim cana geleceğine mala gelsin,Allahtan sigortanız varmış...

boşver malı mülkü evi barkı
allah canınızı bağışlamış
ve apartmandaki diğerlerininde sana vicdan azabı bırakmamış
olan oldu hep iyi tarafından bak
allah başka şok lar yasatmasın sana ve cümlemize

X