Evim gözlerim önünde yandı ve yok oldu

Çok çok geçmiş olsun..
İyiki evde değilmişsiniz giden mal olsun yerine elbet gelir Allah sabır versin..

çok geçmiş olsun allah korumuş daha :Saruboceq:beterinden sakınsın rabbim

canım benim çok geçmiş olsun allah sizi korumuş umarım bian önce her şey yoluna girer

Çok büyük geçmiş olsun cana geleceğine mala gelsin derler ya gerçi mal da canın yongasıdır da derler canım bu durumda ne denir bilemedim? Seni özlemiştik bu şekilde senden haber almak da varmış kıznı öpüyorum

çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun. iyikide evde değilmişsiniz. inşallah kısa zamanda kaybettiklerin yerine gelir.

Cok gecmis olsun,Allah yardimciniz olsun uzulmeyin caniniza zarar gelmemis cok sukur...

canım benim çok geçmiş olsun üzüldüm gerçekten...
emekler yandı bitti...
ama olsun siz iyisinizya bundan daha önemli bişey yok....

cok şükür siz evd edeğilmişsiniz. Alla hkorumuş. bir musibet bin beladan iyidir. canınıza geleceğine malınıza gelsin. kolay değil tabiki.. çok geçmiş olsun

bende gecirmistim canim yillar önce.. kardesimi kaybetmistik:çok üzgünüm:
Inan hicbirseyin evin bile önemli olmamasi lazim, Allaha dua et bol bol sükret Allaha o an sen esin veya kizin icerde degildi diye..

Evet hersey insanlar icin bizimki geldi gecmedi.. hala acisini bütün aile yasiyoruz, niye? Cünkü can kaybi var, canimiz gitti o yanginda..

seninki gelmis gecmis diye düsun sen, üzülme

gecmis olsun

Merhaba kizlar hepinize cok tksr ederim yazilarinizi okudugum zaman birilerinin iyi dileklerini duymak cok rahatlatti beni..
Yanginin nedeni halla belli degil
Dun arastirma gorevlileri geldi belli degil dedi o gece gelen itfayiye ekipleri ile konusmasi lazimmis
O gun neler yaptigimizi ayrintisi ile anlattirdi..
Bir yandan sigorta kendini kurtarmaya calisiyor diger yandan ev problemi

Bir arkadas dumanin icine girmemissiniz falan dedi esim girdi normal bir duman degil di yani ates yakarsinda cikar oyle degil zehir gibi..
Bizim ilk gittigimizde kapida yanik yoktu hicbirsey patlamadan sonra kapi yanmis
yani biz iki dk gec gitsek ates bizi kapida yakacakti bunlari dusundukce beter oluyorum..
Arastirma gorevliside zorlaniyor itfayiyenin evi islatmasi disarsinin eksi 8 derece olmasi buz tutmus heryer..
simdilik bu kadar size gelismeleri yazarim

canım ya gecmıs olsun zor bı durum ama bıde soyle dusun onlar parala tekrara satınalanabılır ya canınıza bısey olsaydı rabbım korumus

canım çok çok geçmiş olsun
çok üzüldüm.allah korumuş yine ya siz evdeyken olsaydı gece uyurken denk gelseydi aman allahm felaket..olan mala olsun.bak bebeğin varmış..
umarım en kısa zamanda kendinizi toplarsınız ve birdaha bu tarz bi olay evinize yuvanıza hiç uğramaz
rabbim kolaylık versin yardım etsin inş

Cok gecmıs olsun esya mal mulk calısınc hersey yerını bulur sızlere bırsey olmamısya cok sukur

bende gecirmistim canim yillar önce.. kardesimi kaybetmistik:çok üzgünüm:
Inan hicbirseyin evin bile önemli olmamasi lazim, Allaha dua et bol bol sükret Allaha o an sen esin veya kizin icerde degildi diye..

Evet hersey insanlar icin bizimki geldi gecmedi.. hala acisini bütün aile yasiyoruz, niye? Cünkü can kaybi var, canimiz gitti o yanginda..

seninki gelmis gecmis diye düsun sen, üzülme

gecmis olsun

nasil uzuldum basiniz sagolsun canim takdiri ilahi bu sekildeymis. cok uzuldum ben

çok üzüldüm arkadaşım.
cana birşey gelmemiş en azından.
inşallah maddi kaybınızı da en kısa zamanda toparlarsınız.

X