Evim gözlerim önünde yandı ve yok oldu

geçmiş olsun allah korumuş iyiki evde yokmuşsunuz cana birşey olmasın eşya yine yerine gelir sağlık olsun

Buyuk gecmis olsun canim ya verilmis sadakaniz varmis Allahtan size bisey olmamis gerisini insAllah
zamanla yaparsiniz...
:teselli:

büyük geçmiş olsun..ucuz kurtulmuşsunuz..

çok üzüldüm okurken. geçmiş olsun arkadaşım. benim başıma gelseydi heralde bebeğime sarılıp şükrederdim Allah'a içeride olmadığımız için. umarım sen de öyle yapıyorsundur. en kısa zamanda toparlanmanızı dilerim. bebeğinle size de uzun ömürler..

Çok büyük geçmiş olsun, şu anda neler hissettiğinizi bilemiyorum ama eminim çok zordur yaşadıklarınız.
Yine de çok şükür en azından mala gelmiş gelen.....Allah yardımcınız olsun.

allah yardımcınız olsun hem maddi hem manevi
rabbim sizi korumuş çok şükür
çok büyük geçmişler olsun

çokkkkkk geçmiş olsun çok üüzldüm.allahtan evde değilmişsiniz.ama kıyafetler yıkanınca neden giyilmiyormuş analamdım.bir tanıdığın evide yanmıştı ama hepsi yıkanıp kaynatılıp ütülenip tekrardan giyilmişti.ama inşallah bu günler geçerrr allah yardımcınız olsun.....

arkadaım yaşadıkların bana hiç yabancı duygular değil.
10 yıl önce ablamın evi yandı,ablamın eviyle bizim ev arsında bir ev vardı.dumanı ilk ben gördüm.biz ablam ve yiğenimi içeride sanıyoruz.babam başından aşağı bir kova su döktü ve ateşe daldı,alevlerin içinde ablamı bulamadı çıktı dışarı ve tekrar daldı.ablamın arkadaşında olduğunu görünce babam çıktı ,kızım ve torunlarım sağsa bırakın yansın dedi.çok acı bir olaydı.
sadece üstündeki kıyafetlerle kaldılar,ablam hala duman görünce fenalaşır.
allah yardımcın olsun.el birliğiyle herşey tekrar olur.sen kendini toparlamaya çalış.

arkadasim cok büyük gecmis olsun ben okurken bile cok kötü oldum sen kimbilir ne haldesindir :KK43:( Rabbim korumus sizi giden mal olsun zor olur belki bastan baslamak ama rabbim o gücü verir insallah yavas yavas düzenlersin evini tekrar.

Canım duydum çok üzüldüm ama şükürler olsun ki size bişey olmamış rabbim korumuş sizi gidenin yerine yenisi gelir bir şekilde ama can en önemlisi.... çok geçmiş olsun

çok geçmiş olsun canım gerçekten çok üzücü bir durum allah yardımcınız olsun
size bişiy olmayışı önemli bununla teselli et kendini

Çok geçmiş olsun canım benim..Bu durumda ne söylenir bilmiyorum ama en azından sizlere birşey olmamış.Allah korusun apartmandaki diğer kişilerin uyuduğunu söylemişsin.Ya sizde evde uyuyor olup farketmeseydiniz...Allah korumuş sizi...Yangınlarda yaşanılan kayıpların çoğu ilk önce dumandan zehirlenmeyle oluyor sanırım biliyorsundur..Bu durumda evde olmamanız bence büyük bir şans diye düşünüyorum...Allahım yerine gelemiyecek şeylerin kayıbından korusun bizleri...Tamam belki mal kaybı da incitiyor bizleri ama yavaş yavaş eski düzeninizi toparlarsınız sanırım....Sadece zaman...Ne güzel demişsin..İlk önce sağlık...
Tekrar tekrar geçmiş olsun canım..Allahım beterinden korusun...

Son düzenleme:
Canım çok geçmiş olsun...Rabbim esirgemiş korumuş...İnşaallah en kısa zamanda toparlanırsınız..Allah yardımcınız olsun.

çok geçmiş olsun canımm.dediğin gibi ilk önce sağlık.allah birdaha yaşatmasın

Çok çok geçmiş olsun,kendim yaşamış gibi oldum.Çok acı vericiolmalı gerçekten.Ama Allah korumuş cana geleceğine mala gelsin tabiki de.

gecmis olsun arkadasim evin icinde en degerli olanlar sizlersiniz size bir sey olmamis ya evladina esine sana gerisini dusunme herseyin en guzelini en iyisini yine alirsiniz Allah korumus sizi

X