Evim gözlerim önünde yandı ve yok oldu

Çok geçmiş olsun...Allah sizi sevdiklerinize bağışlamış. Yinede şükretmek lazım ya merak edip içeri girseydiniz kontrol etmeye kalksaydınız patlama o anda olsaydı düşünmesi bile kötü. Allah yardımcınız olsun umarım çabuk atlatırsınız

geçmiş olsun.
allah korumuş sizi..
evinizin sigortası olması biraz da olsa maddi açıdan rahatlatır sizi...

geçmiş olsun canım,canınıza bişey olmamış önemli olan o,herşey yerine gelir.

geçmiş olsun
rabbim bir daha böyle kötü olaylar yaşatmaz inşallah
yaşadığın bunalımı çok iyi anlıyorum çünkü geçen sene evde mutfakta yangın çıkmıştı ve kızım yanlızdı evde işyerimde idim şükür ki evimle işim altlı üstlü hemen çıkıp söndürdük
olan mala olsun sakın canını sıkma şükürki sen ve ailen iyisin bu en büyük servettir
tekrar geçmiş olsun

Gecmiş olsun. Allah korumuş sizi. Böyle zamanlarda insanın içine doğuyor galiba. Sizde huzursuzmussunuz öncesinde. Herşey Allah ın takdiri. Cana geleceğine mala gelsin. Eşin sen bebeğiniz komsularınız sağlıklısınızya gerisi önemli değil.

çok geçmış olsun canım ALLAH korumus sızı ınş bır daha boyle bırsey yaşamazsın arkadasım

Geçmişler olsun çok.
Canınıza bir zarar gelmemiş çok sevindim , inşallah hayırlısıyla yeni yeni eşyalarınızla yine mutlulukla donatırsın yuvanı.

canım öncelikle çok geçmiş olsun, daha kötüsü olabilirdi, allah korumuş

sigortanızın olmasına çok sevindim, aslında bu durum bize de örne olmalı, benim başıma gelmez diye düşünmemeli

çok çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm.:Saruboceq: Allah sizleri korumuş.hiç kolay değil allah yardımcınız olsun.canına geleceğine malına gelsin. çocuğun sen ve eşin iyisiniz ya gerisi yine olur.hiç üzülme sevdiklerin yanında ya önemli olan bu canım. tekrar çok geçmiş olsun...

canım benimm cok gecmıs olsun yaa cok üzüldüm gercekten ama iyiki içerde değilmişsiniz Allah korumus sizi kendını üzme canım cok gecmıs olsun

cok cok geçmiş olsun allahım bi daha göstermesin iyikide size bişey olmamaş cana gelecek mala gelsin cok şükür siz evde yokmuşsunuz allahım bi daha sizi kazalardan belalardan sakladın

ayyy sanki bir kabus okudum
başıma gelmesinden en çok korktuğum şeylerden biridir yangın
canım Allah size kaybettiğiniz herşeyi tekrar kazanacak güç kuvvet sabır versin

canım yurtdışındasın sanırım .hemen aklıma ev kundaklama olayları geldi..hep türk evlerini yakıyorlar ya almanyada falan..öyle bişey olabilir mi? Allah korumuş sizi çok geçmiş olsun..

cnm çok geçmiş olsun.cana gelecegine mala gelsin.yangının sebebi neymiş tam anlayamadımda cnm...

X