Evim gözlerim önünde yandı ve yok oldu

Allahım kimseye yaşatmasın , şükğr edinki siz edeyken olmamış o yangın..
Elbette insan çok üzülür yazık tüm emeklerin bir anda yok olması ama Allah güç ve sağlık verdikten sonra hepsi yerine gelir inşallah..

Merhaba kizlar suan halla annemde kaliyoruz
ev bulamadik..haftaya bir kac yerde gorusmemiz var
evin icinde olanlari sigrotaya bildirmek icin yazmamiz lazimmis kafam yerinde degil hic
aklimda birsey yok...bugun eve gittim altinlari almaya apartmandan girerken kardesim kustu migdesi bulandi..o kadar kotu evin icine ben girdim o bekledi her giriste migdeme yanginlar giriyor ..

Gecen arastirma gorevlisi soyledi anyi gece baska bir yerde yangin cikmis yasli bir kadini yere yapismis kazimislar resmen diger yangindada bir anne iki cocuk olmus

bunlari duydukca gercekten sukrediyorum..gide gitsin diyorum biran once tekrar eski duzenimi kurmak istiyourm..

gecmıs olsun canım allah sızı korumus sana hıssettırmıs bı sekılde o anda evdede olabılırdınız allah korusun allah kımseyı boyle sınamasın cok kotu bı durum ama dua et onemlı olan saglıgınız

Çok geçmiş olsun arkadaşım çok şükür size birşey olmamış. canınızı sıkmayın sağlığınız yerinde oldukça işallah eşya alınır.'' cana geleceğine mala gelsin ''boşver.Hayat kısa, bu yüzden her dakikanızın değerini bilin sağlıklı ve mutlu bir hayat sürün işallah.

"""çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm ama neyseki siz evde değilmişiniz verilmiş sadakanız varmış

Çok geçmiş olsun evde olmamanız büyük bir şans olmuş.İnşallah en kısa zamanda toparlanırsınız.

çok geçmiş olsun. cana geleceğine mala gelsin.
siz daha önemlisiniz.
inşallah en kısa zamanda düzeninize kavuşursun.
herşey düzelir ailenle bir aradasın.

Canım geçmiş olsun.
Allah'a şükürler olsun sen ve ailende üzülecek bir durum yok. Hakınızda hayırlısı neyse o olsun canım.

büyük geçmiş olsun iyiki evde değildiniz Allah sizi korumuş mal herzaman yerine geliyor...
Yinede çok zor umarım kısa zamanda toparlanırsın yaşadığın tranvayı hayal bile edemiyorum çok zor Rabbim başka dert vermesin... Eşinle çoluğun çocuğunla sağlıklı mutlu uzun ömürler diliyorum

Büyük geçmiş olsun arkadaşım.
Umarım en kısa zamanda herşey eskisi gibi olur.

Allah beterinden saklasın.

canim arkadasim benim cok gecmis olsun canim gercekten cok üzücü biolay rabbime nekadr sükretsek azdir iyiki siz yokmususnuz kizin nasil canim benim rabbim daha beterlerinden saklasin canim benim hersey yerine gelir sizin sagliginiz yerinde olsun tek canim benim dikkat et kendine seni seviyorum kizinida öp cnim benim

Merhaba Arkadaslar hepinizin dualari ve iyi dilekleri icin tesekkur ederim
kisa bir sure olsada giremedim internette kosturmaca basladi..
Yanginin nedeni halla belli degil cok merak ediyorum artik arastirmiyorlarda
Sigorta fazla ustunde durmadi daha buyuk yanginlar oldu onlarla mesgul sanirim..
EVimi tamamen bosaltillar herseyi attilar tamir yapacaklar 2 ay bulacakmis..
ben ev ariyorum bu hafta sanirim olacak..halla annemlerdeyiz..
simdilik bu kadar gelismeleri yazarim

çok geçmiş olsun rabbim korumuş yine sizi.inşallah en kısa zamanda toparlanırsınız...

çok geçmiş olsun. Allah bir daha böyle bir durumu ne size ne de bizlere yaşatmasın inş.

çoookk geçmiş olsun.allah korumuş gercekten.allah yardımcınız olsun.çok zor yaa.
çook üzüldüm.

Canim benim Allah korumus verilcek sadakan varmis hic uzulme:KK43:seni ancak ben anlayabilirim hani derler ya yasayan bilir bende bundan 3 ay once cocuklarimi okuldan aldim mutfakta onlara patates kizarttim ve sonra salona gectim ve kapiyi kapattim.cocuklarimla hem yemek yiyorduk hemde tv seyrediyodum aradan 15 dk sonra booommmmmmmmmm diye ses kokrtuk ama ne oldugunu anlamadim mutfaga gittigimde mutfagin kapisi yaniyo heryer alev ve onun yaninda tam cikis kapisi sok gecirdim aklim gitti:KK43: sonra aklima cocuklarim geldi disari cikiyoz dedim ciktik nasil ciktigimizi inanin hic hatirlamiyorum tabi ben kendimi kaybettim bide hollandada yasiyosunuz brandddddddddddddddddd(yangin ) helpPPPPPPPPPPPPPP (yardim)dedim bagirmama komsularim cikti ...mutfagin penceresinden ates ve dumanin ciktigini gorunce dayanamadim evimin yandigini gormek beni cok kotu yapti ve bayilmisim uayndigimda itfaiye evi sonduruyodu ambulastaki gorevliler beni sakinlestirmye calisti.coocuklarimida yukardaki komsum almis tabi atlatmam uzun surdu gunlerdir uyuyamadim aglama krizleri hep o yangin ani unutamadim....

X