Sivilceli Ciltler Evde Siyah Nokta Bandı Yapımı..! (Çok Etkili)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Konu biraz eski ancak çok güzel bir paylaşım olmuş çok teşekkürler, nivea nın gereksiz işe yaramayan bantından sonra bu karışımın daha işe yarayacağını düşünüyorum. Valla 10 numarasın yaw

merhaba hepinize,
bu yöntem bende işe yaramadı anlamadım neden
tarif edildiği gibi yaptım hem de tüm yüzüme ama tek bir siyah nokta bile çıkarmadı maalesef.

Konuya tekrar cevap vereyim dedim iyimi ettim bilmiyorum ama arkadaşıma zorla denetdirdim onun yüzü iş ortamı ile burnundaki siyah noktalar artık çukura beton dökmüş halde idi bir kaç küçük nokta hariç zorlandı. Aynısını bende yaptım; şu an yüzümde o kadar sivilce izi güneş lekesi vs. varken görünüşten, öte kendimi sanki kirliymişim gibi hissettiren siyah noktalarımla uğraşıyordum zaten bu yüzden düzenli olarak buhar banyosu yapıyordum zaten (siyah noktaların zaten çıkmak için can attıklarını ancak çıkamadıklarını buhar banyosunun cildi rahatlatıp çıkmalarını kolaylaştıracağını okumuştum) Bu yüzden bende olumlu sonuç verdi ancak ben takıntılı bir insanım yahu görünüşte tertemiz olsada içini açıp ozon suyunu dökesim var

sanada olumlu etki yaptı demek ki çok sevindim

KIZLAR jöleye gerek yok ben size daha ucuz daha kolay yöntem söyliyeyim dua edin:) yumurtanın beyazını çırpın üstüne bildiginiz tuvalet kagıdı yada havlu peçete yapıştırın kurusun çekin işlem tamam sarısınıda saçınıza kullanabilirsiniz.bu yumurtalı olan tüm dünyada kullanılan bir yöntem youtubedanda izleyebilirsiniz sevgiler

Son düzenleme:
siyah nokta bantları satılıyor artık heryerde onu deneyebılırsınız aslında....dustan sonra deneyın gayet faydasını görursunuz...

siyah noktadan bımış biri olarak bende deneyecem ve sonucu yazacam bakalımm:)))
tabi jelatin bulabilirsemm :))

denemek lazım :)

denemek lazım :)

ben denedim 2 gün önceeee allahımmm yüzüm kıpkırmızı olduuu yandı yandı siyahcıklarda gitmedi youtubeden baktım aynısını denedimmm olmadı bide yetmez gibi sivilce çıkarttı proteyin patlaması yaşadı yüzüm sanırım :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…