Sivilceli Ciltler Evde Siyah Nokta Bandı Yapımı..! (Çok Etkili)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

yıkarsın canım kokarsa eğer suyla yıkadıktan sonra 5-10 dk bekle. sonra koku olursa yüz temizleyicin ile temizlersin

yumurta maskesini denemiştim ama peçeteyle siyah nokta çıkarmayı görmem iyi oldu :) yalnız biraz kötü kokuyor ama baya etkili sivilceleri bile söndürüyordu

peçeteyle tutup çekme siyah noktalarımı çıkarmadı malsf acaba gözenekler geniş olduğu için mi yapan nasıl yaptı anlatabilir mi hızlımı yoksa yavaşcamı çektiniz

bu kullanılan bantlar siyah noktanı olduğu bölgede kıl oluşumunu sağlıyormuş oradaki tüyleri kalınlaştırıyormuş

bu videoyla anlatılanlar farklı anlamadım bısı aydınlatırmısınız

peçeteyle tutup çekme siyah noktalarımı çıkarmadı malsf acaba gözenekler geniş olduğu için mi yapan nasıl yaptı anlatabilir mi hızlımı yoksa yavaşcamı çektiniz

videoda gösterildiği hızda çek canım, gözeneklerinin gevşemesi işini kolaylaştıracaktır. yüzünü buhara tut, gözeneklerin açılsın

2 tane tarif var, 1. si jelatinli tarif yukarıda yazıyor. diğeri ise yumurta ve peçeteyle yapılan tarif. o da video da anlatılıyor

Merhaba topiginize yeni geldim cok guzel bilgiler paylasiyorsunuz oncelikle tesekkur ederim . Cilt bakimi icin en uygun donem hangisi acaba kadim ayi icin bide kas alma donemi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…